OGC Nice – Girondins Bordeaux

1:3

finał (1:1)

23.08.2014, 20:00 • Allianz Riviera, Nicea • Tomek Kałka (@Tomek_Lajfy)

Sędzia gwiżdże po raz ostatni! Goście przegrywali po bramce z rzutu karnego, ale mimo to potrafili się podnieść! Pewne zwycięstwo, 3:1 i komplet punktów po dwóch spotkaniach! Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne emocje w Lajfy.com! (21:55:20)

90+5

90+4

Maupay trafia do siatki Carrasso, ale zdaniem arbitra liniowego rezerwowy Nicei był na pozycji spalonej! Stąd nieuznana bramka!

90+2

Diawara ogląda całkowicie zasłużoną kartkę za nieczyste zagranie.

90

Sędzia postanowił doliczyć dodatkowe pięć minut.

88

Kolejne dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry i piłka pada łupem bramkarza.

87

Mariano trafia do notesu.

85

Rolan kończy udział w tym meczu! Na końcowe minuty meczu, na murawę wbiega Sala!

83

Dośrodkowanie z narożnika, ale Carrasso jest pewnym punktem swojej drużyny.

81

Co tu się dzieje! Goście przez dobre dziesięć minut będą grać w osłabieniu! Diabate ogląda drugą żółtą kartkę!

78

Diawara wchodzi na boisko. Na murawie zameldował się także D'Almeida.

77

Drużyna gospodarzy zaczęła grać efektownie, ale czy zacznie grać efektywniej?

75

Kwadrans do zakończenia spotkania.

73

Hult próbował zachęcić kolegów do szybszego ataku, ale znów akcja spaliła na panewce.

71

Gospodarze grają niemrawie, bez jakiegokolwiek pomysłu na zdobycie bramki na 2:3.

69

Hult faulowany. Po chwili Bauthéac uderzył wprost w stojący przed nim mur.

67

To już niemal rutyna. Drużyna Girondins długo jest w posiadaniu piłki i nie pozwala rywalom na zbyt wiele.

65

Niezła próba Khazriego zza pola karnego! Niewiele pomylił się ofensywny zawodnik gości!

63

Eysseric mógł nieco dłużej przytrzymać piłkę. Rywale mu ją odebrali, bowiem zawodnik gospodarzy był osamotniony.

60

Honorat w miejsce Vercauterena, Kaabouni w miejsce Khazriego. Z kolei Bosetti zakończył swój mecz na rzecz Maupaya.

59

Szereg zmian w obu zespołach.

57

Diabate wyraźnie faulowany blisko lewej linii bocznej boiska, ale sędzia nie użył gwizdka.

55

Gol dla Bordeaux!
Nicea miała szansą na wyrównanie, ale to goście podwyższają prowadzenie w tym meczu! Rolan do GRÉGORY'EGO SERTICA, a ten pewnie pakuje piłkę do siatki!

53

Agresywnie grają goście. Pallois zobaczył "żółtko".

52

Eysseric był faulowany na połowie Bordeaux. Dobra szansa na wyrównanie dla Nicei.

49

Wciąż przeważają goście.

47

Dobry początek gości i od razu przewaga udokumentowana bramką! Diabate do NICOLASA MAURICE-BELAYA, który z zimną krwią pokonuje bramkarza!

46

Sędzia zaprasza obie drużyny na zasłużoną przerwę. W pierwszej części meczu zobaczyliśmy dwie bramki i zapowiada się, że na tym zawodnicy nie poprzestaną! Wracamy za kwadrans na stadion w Nicei.

45+2

45+2

W końcówce pierwszej połowy szansę miał Contento, ale uderzył zbyt słabo, by pokonać Hassena.

44

Sędzia postanowił, że pierwsza połowa potrwa dwie minuty dłużej!

42

Rzut wolny. Centra Eysserica w pole karne, ale Carrasso pewnie piąstkuje piłkę.

40

Genevois zauważył, że Carrasso nie stoi na linii bramkowej! Próba ta mogła się udać, gdyby środkowy obrońca lepiej uderzył.

38

Ale to gospodarze mogli niespodziewanie wyjść na prowadzenie! Bauthéac główkował jednak nad bramką.

37

Napastnik Bordeaux ukarany kartką.

37

Goście są teraz aktywniejsi i chcą pójść za ciosem.

35

Gra po kilku minutach została wznowiona. Od bramki długim wykopem zaczął Hassen.

33

Rolan jest tym zawodnikiem, który zarobił kartkę.

33

Ależ emocje! Na murawie doszło do kolejnych spięć... Aż dziw, że sędzia nie pokazał kartki w żadnej z tych sytuacji.

31

No i mamy wyrównanie! Pewnie wykonany rzut karny przez CHEICKA DIABATE! Bramkarz Nicei rzucił się w przeciwną stronę.

30

Contento także zobaczył napomnienie.

30

Amavi ukarany żółtym kartonikiem.

30

Na boisku, przed wykonaniem jedenastki doszło do małej sprzeczki, ale sędzia od razu zgasił zapały zawodników.

29

Szansa dla Bordeaux! Dlaczego? Bowiem goście mają jedenastkę po tym, jak Khazri był faulowany!

27

Diabaté otrzymał dokładną piłkę w szesnastce gospodarzy, ale zbyt długo zastanawiał się, w który róg strzelić, aż stracił futbolówkę.

25

Goście atakują, ale wyraźnie brakuje im ostatniego podania.

23

Był karny, czy też nie było? Kontrowersyjna decyzja arbitra. Ogromne gwizdy na stadionie w Nicei.

22

Contento ruszył z atakiem lewą stroną boiska. Dośrodkował w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie zamykał tej sytuacji.

20

Mariano ryzykownie zagrał z Carrasso, ale najważniejsze, że szczęśliwie.

18

Diabate wyszedł na sytuację sam na sam z bramkarzem OGC, ale górą zawodnik gospodarzy!

15

Rolan chciał wypuścić na wolne pole Khazriego, ale ten drugi nie zrozumiał zamiarów kolegi.

13

Gospodarze wydaje się, że weszli w swój rytm meczowy. Z kolei drużyna Girondins nie wie, jak zareagować na tą straconą bramkę.

11

Gol dla Nice!
Gospodarze udokumentują swoją przewagę bramką! Świetnie zachował się ALEX BOSETTI, który z okolic wapna uderzył nie do obrony!

9

Gospodarze mieli rzut rożny, ale przytomna interwencja obrońcy Bordeaux oddaliła zagrożenie.

7

Pierwsze zagrożenie pod bramką Carrasso. Piłkę na nodze miał Bosetti, ale wyraźnie pomylił się w swoich zamiarach!

5

Gospodarze rzadko co są przy futbolówce. Nie potrafią wyjść z własnej połowy.

4

Contento świetnie zareagował i uchronił drużynę od groźnej sytuacji pod własną bramką.

3

Było blisko bramki samobójczej, gdyby nie ofiarna interwencja Hassena!

2

Ledwo minęły dwie minuty meczu, a goście mogli prowadzić. Brakowało tylko lepszego wykończenia! Próbą popisać mógł się Mariano.

1

Rolan faulowany. Rzut wolny dla gości blisko pola karnego rywali.

1

OGC Nice: Hassen – Amavi, Genevois, Gomis, Puel – Vercauteren, Mendy – Hult, Eysseric, Bauthéac – Bosetti.

Girondins Bordeaux: Carrasso – Pallois, Sané, Contento, Mariano – Maurice-Belay, Sertic, Poko, Rolan – Khazri – Diabaté.

Sędziowie: S. Lannoy.
Proponowane zakłady na to spotkanie!

- Poniżej 2.5 bramki – Zespół OGC Nice w ostatnich szesnastu spotkaniach, aż czternaście razy w pojedynku z tą drużyną padało mniej niż 2.5 gola!
Kurs: 1.53 PLN

- Bordeaux wygra lub zremisuje – Bordeaux jest niepokonany w ostatnich jedenastu spotkaniach!
Kurs: 1.50 PLN
Prawy obrońca Bordeaux, Mariano wrócił już w tym tygodniu do treningów i jego występ przeciwko OGC Nice jest bardzo możlowy, ale wszystko zależy od trenera.
Kapitan drużyny OGC Nice, Didier Digard wrócił już do treningów z drużyną, ale zaliczył tylko jedną jednostkę treningową i może być to za mało, by wystąpić przeciwko Bordeaux.
Dario Cvitanich ma nadzieje, że wróci już w przyszłym tygodniu do treningu i zagra przeciwko Olympiquowi Marsylia. Zawodnik OGC Nice miał problemy z mięśniem czworogłowym.
Co do kontuzjowanych zawodników. Mathieu Bodmer ma połamane żebra i czeka go przynajmniej miesięczna przerwa.
W drużynie Girondins Bordeaux zabraknie aż pięciu piłkarzy. Nie zagrają tacy zawodnicy jak: Henri Saivet, Abdou Traoré, Theo Pellenard, Jussie i Jaroslav Plasil.
W drużynie gospodarzy może zabraknąć czterech zawodników. Na pewno nie zagrają: Dario Cvitanich, Joris Delle i Mathieu Bodmer, a niepewny występu jest Didier Digard.
Girondins Bordeaux jest obecnie wiceliderem francuskiej ekstraklasy. Po dwóch spotkaniach mają na swoim koncie komplet punktów.
Zacznijmy od drużyny gospodarzy. Po dwóch spotkaniach drużyna OGC Nice zajmuję czwartą pozycję. Dzisiejsi gospodarze mają na swoim koncie cztery punkty, na co składa się jedno zwycięstwo i remis.
Zapraszam na mecz 3. kolejki francuskiej ekstraklasy, w której swoje siły zmierzą OGC Nice z Girondins Bordeaux. Początek spotkania zaplanowany jest na 20:00.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.