finał (1:0)

31.07.2014, 20:30 • Coface Arena, Mainz • Norbert Sinkiewicz (@NSinkiewicz)

Dziękuję i zapraszam na pozostałe relacje w serwisie lajfy.com.

Relacjonował dla Państwa, Norbert Sinkiewicz. (22:23:10)
To już koniec emocji na dziś. Mainz skromnie, bo skromnie, ale pokonało 1:0 Asteras Tripolis i wykonało malutki kroczek w stronę awansu. Na pewno gospodarzy dzisiejszego meczu czeka ciężko rewanż, bo dzisiaj zapewnili sobie tylko małą zaliczkę. Mainz było dzisiaj drużyną lepszą, ale miało problem z udowodnieniem swojej dominacji. Jedyną bramkę pod koniec pierwszej połowy zdobył Okazaki.

90+5

90+4

Jeszcze przedłuża nam się to spotkanie...

90+3

Noveski ukarany jeszcze żółtą kartką na zakończenie tego spotkania.

90+3

Chaotyczne ataki ze strony gości! Mocna piłka zagrana gdzieś w kierunku pola karnego Mainz, jednak w taki sposób ciężko będzie zagrozić bramce gospodarzy.

90+1

Trzy minuty doliczone przez sędziego. Nie powinniśmy już tutaj oglądać bramek, chociaż kto wie? To jest piłka nożna, a w niej wszystko możliwe.

90

Rzut wolny dla gospodarzy! Do piłki podszedł Zimling, mocno uderzył, ale tylko w mur.

89

Zbliżamy się do końca tego spotkania. Mainz na prowadzeniu, utrzymuje się przy piłce i jeszcze próbuje zaatakować, ale wiele z tego nie wynika.

87

Dwa rzuty rożne z rzędu dla gospodarze, ale żaden z nich nie przyniósł oczekiwanej korzyści. Trzeba przyznać, że defensywa gości dzisiaj gra całkiem dobrze.

85

Mainz jeszcze próbuje zaatakować! Jednobramkowa zaliczka przed rewanżem na stadionie przeciwnika to nie jest nic wielkiego. Na pewno dla Asterasu to jest całkiem, całkiem dobry rezultat.

83

Kolejna, ale już ostatnia zmiana. Tym razem wśród gości. Z boiska zszedł Badibanga, a w jego miejsce pojawił się Kitoko.

81

Dzisiejszy mecz nie jest raczej starciem walki, a świadczy o tym tylko i wyłącznie jedna żółta kartka pokazana przez sędziego. Obie drużyny mają inny pomysł na dziś!

80

Ostatnia zmiana w Mainz. Na boisko wszedł Zimling, a zastąpił Koo.

79

Długie podanie prostopadłe dostał De Blasis, ale akcja wstrzymana przez sędziego. Spalony!

77

Rzut rożny dla gości. Dobrym dośrodkowaniem popisał się Mazza, do uderzenia głową doszedł Goian, ale przeniósł piłkę ponad poprzeczką!

75

Kwadrans do zakończenia spotkania, a wynik dalej bez zmian. Przez 75 minut mieliśmy okazję zobaczyć tylko jednego gola, którego zaprezentował nam Okazaki.

73

Tym razem zmiana wśród gości. Na boisku pojawił się Tsokanis, a zastąpił on Munfafo.