1:1

finał (1:1)

31.07.2014, 16:00 • Astana Arena, Astana • Dawid Czempisz

Za wspólnie spędzony czas dziękujemy państwu bardzo serdecznie i zapraszamy na dalsze sportowe emocje z lajfy.com! (17:51:05)
Sędzia kończy to spotkanie i mamy wynik 1:1 po bramkach Bahoui'ego oraz Nusserbayeva. Trzeba przyznać, że mecz podzielony był na dwie części zupełnie odmienne. W pierwszej przeważali goście, natomiast w drugiej zdecydowanie lepszym zespołem byli gracze FK Astana.

90+2

90+2

Rzut rożny dla zespołu FK Astana!

90+2

Gospodarze będą mieli jeszcze wrzut z autu na wysokości pola karnego gości.

90+1

Odzyskana futbolówka przez graczy przyjezdnego zespołu i chyba już nic nie jest w stanie odebrać im tego korzystnego wyniku uzyskanego na wyjeździe.

90+1

Sędzia dolicza jedynie dwie minuty. W takim razie do ataków bardzo zdecydowanych przystępuje miejscowy zespół.

90

Za moment dowiemy się ile arbiter doliczy do regulaminowego czasu drugiej połowy tego meczu.

89

Przed nami ostatnie fragmenty tej rywalizacji. W posiadaniu piłki gospodarze. Ale zagranie z prawego skrzydła w pole karne Carlgrena bardzo niedokładne.

88

Przy linii bocznej boiska Johansson fauluje swojego przeciwnika za co ogląda żółtą kartkę.

88

Trzech na trzech wyszli goście! Goitom dobrze zagrał do Bahoui, ale ten źle opanował piłkę w polu karnym rywala i piłka ląduje w rękach Ericia!

87

Faul w ofensywie Nusserbayeva i od rzutu wolnego rozpocznie grę Carlgren na skraju własnego pola karnego.

86

Po krótkim rozegraniu tego rzutu wolnego uderzał Akhmetov, lecz chybił on celu i nie trafił z trzydziestego metra w światło bramki rywali.

85

Za bardzo ostre wejście od tyłu w nogi rywalka żółtą kartkę ogląda Pavey.

84

Gospodarze rozgrywają spokojnie piłkę na własnej połowie. To zdecydowanie im bardziej powinno zależeć na tryumfie w tej rywalizacji.

82

Mamy drugą zmianę w zespole gospodarzy. Za Dzolchiyeva na murawie pojawia się Muzhikov.