Liga Europy UEFA - Kwalifikacje

IFK Göteborg – Rio Ave FC

0:1

finał (0:1)

31.07.2014, 19:00 • Gamla Ullevi, Goteborg, Szwecja • Dawid Szewczyk (@szewczykdawid)

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (20:51:40)
Koniec spotkania! Rio Ave FC pokonuje na wyjeździe IFK Goteborg 1:0 po bramce Hassana z 22. minuty starcia. Portugalska drużyna ze skromną jednobramkową zaliczką wraca teraz do domu gdzie za tydzień będzie gościć piłkarzy, że Szwecji.

90+4

90+3

Lopes ukarany jeszcze żółtą kartką za faul w środkowej części boiska.

90+2

Będzie jeszcze okazja dla Goteborgu z rzutu rożnego.

90+1

Jakieś poważniejszej kontuzji doznał jeden z zawodników Rio Ave. Tym samym przeciąga nam się nieco końcówka spotkania.

90+1

Arbiter dolicza trzy dodatkowe minuty do dzisiejszego starcia.

90

Jeszcze jedno niecelne uderzenie Larssona na bramkę Cassio.

90

Rozpoczyna się właśnie ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

88

Ostatniej zmiany dokonują także przyjezdni. Ukra schodzi z murawy, jego miejsce zajmuje Boas.

87

Fatalne dośrodkowanie Augistinsson z rzutu wolnego. Grę od bramki wznowi Cassio.

86

Pinto ukarany żółtą kartką po brutalnym faulu na Svenssonie.

85

Czujna interwencja Alvbage po sprytnym uderzeniu Boatenga z okolic pola karnego.

83

Dotychczasowe strzały celne: Goteborg – 4. Rio Ave – 6.

82

Cenne minuty uciekają gospodarzom. Cassio wznawia grę od bramki po kolejnej nieudanej kontrze.

80

Ostatniej zmiany dokonują gospodarze. Na murawę wchodzi Salomonsson. Boisko opuszcza A. Johansson.

79

Hassan znalazł się na pozycji spalonej. Sędzia przerywa kontratak Rio Ave.

78

Wzmaga się doping kibiców na końcowe minuty spotkania. Goteborg jeśli chce myśleć o awansie powinien przynajmniej wyrównać stan dzisiejszego starcia.