4:1

finał (1:0)

13.04.2013, 20:00 • Stade Yves Allainmat-Le Moustoir

To wszystkie doniesienia z tego meczu. Lorient – Bastia 4:1. (21:53:54)
Lorient lepiej rozpoczęło drugą część zdobywając bramkę, przyjezdni po chwili odpowiedzieli tym samym, ale potem wynik meczu ustalił Aliadiere, który dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców w ostatnim kwadransie gry.
O ile w pierwszej części mogliśmy narzekać na małą liczbę bramek i groźnych sytuacji, tak w drugiej połowie zobaczyliśmy aż cztery trafienia i wiele akcji, po których mogły paść kolejne bramki.
Philippe Kalt gwiżdże w tym meczu po raz ostatni.

90+2

Jeszcze szansa dla gospodarzy, dobrze radzą sobie obrońcy Bastii.

90

Arbiter dokłada trzy minuty do podstawowego czasu gry.

90

Końcowe momenty spotkaniu, piłka przede wszystkim w środkowej strefie boiska.

88

Goście wolno budują swoją akcję, ale jest to już raczej oczekiwanie na końcowy gwizdek.

87

Harek przed szansą na zmniejszenie wymiarów porażki, jednak jego strzał ląduje obok bramki strzeżonej przez Audarda.

86

Zmiana w drużynie SC Bastia: z boiska schodzi Yatabare, na boisko wchodzi Ilan.

85

Tempo gry nieco spadło. Wynik mamy już ustalony, goście stracili już wiarę, że można tu cokolwiek ugrać.

83

Gol dla Lorient!
Kolejna bramka dla gospodarzy. Po raz drugi na listę strzelców wpisuje się ALIADIERE! To z pewnością decydujący cios dla gości!

79

Zmiana w drużynie SC Bastia: z boiska schodzi Palmieri, na boisko wchodzi Beauvue.

79

Baca sprytnie nabija zawodnika gości, czym zyskuje cenny czas. Do końca nieco ponad 10 minut.

77

Goście przycisnęli trochę mocniej, ale czy zdołają odrobić aż dwie bramki straty? Oj będzie im naprawdę trudno o to.

75

Prawdziwe wejście smoka zaliczył Kevin Monnet-Paquet! Pobiegł lewą stroną boiska, dograł piłkę w pole karne, a tam wszystkich ubiegł ALIADIERE, który pokonał Landreau! 3:1!

74

Zmiana w drużynie FC Lorient: z boiska schodzi Corgnet, na boisko wchodzi Monnet-Paquet.