VfL Wolfsburg – TSG 1899 Hoffenheim

2:2

finał (1:1)

13.04.2013, 15:30 • VOLKSWAGEN ARENA — Wolfsburg • Wiktor Bukowski

Arbiter gwiżdże po raz ostatni i dobry mecz w wykonaniu obu drużyn kończy się remisem 2:2. Wynik w końcówce spotkania ustalił Naldo i piłkarze mogą odetchnąć, bo pachniało już przegraną. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy do innych relacji tylko w lajfy.com! (17:24:35)

90+1

Mogło być 3:2! Dobre wrzucenie piłki w pole karne przez Diego. Na spalonym jednak napastnik, który świetnie wybiegł zza obrońców.

90

2 minuty doliczone do podstawowego czasu gry.

90

Z narożnika rozpocznie Weis. To chyba jedna z ostatnich szans dla Hoffenheim.

89

Dobry strzał Rodrigueza, który jednak ląduje obok bramki.

88

Gospodarze próbują jeszcze odmienić losy spotkania i wygrać ten mecz!

86

Gol dla Wolfsburgu!

Po dośrodkowaniu z rożnego w pole karne wpada NALDO, który głową pokonuje Casteelsa! Mamy remis!

85

Rzut rożny będą mieli gospodarze. Do piłki podbiega już Rodriguez.

83

Kolejna nieudana próba zawodników Wolfsburga. Kibice z pewnością nie mogą być zadowoleni ze swoich ulubieńców.

81

Gospodarze nie są w stanie przedrzeć się przez defensywę Hoffenheim. Pozostało im około 10 minut na odzyskanie straty.

80

Ostatnia zmiana w Hoffenheim. Ochs za Firmino.

79

Rzut wolny w dogodnej odległości mają teraz goście. Rudy zdecydował się na strzał, który jednak mija się z bramką.

78

Znów Helmes przed szansą! Jednak zdaje się, że powalił rywala w polu karnym i sędzia przerywa grę.

77

Helmes popędził w pole karne przeciwników. Przy linii końcowej zdecydował się na zgranie do środka, lecz nie było tam żadnego z partnerów.

75

Zmiana w drużynie VfL Wolfsburg: z boiska schodzi Vieirinha, na boisko wchodzi Helmes.

74

Zaczynają się gwizdy na trybunach. Wolfsburg dość niemrawo zbiera się do kolejnych ataków.

73

Banaglio mocno piąstkuje piłkę po dośrodkowaniu z prawej flanki. Złe przejście do kontry jego partnerów kończy się stratą piłki.

72

Rodriguez przepychał się z dwoma obrońcami przy linii końcowej. Ostatecznie aut dla Wolfsburga.

71

Od paru minut nie wydarzyło się nic ciekawego. Zwycięstwo w tym meczu byłoby bardzo cenne dla drużyny Hoffenheim.