AC Ajaccio – AS Nancy-Lorraine

1:1

finał (1:1)

13.04.2013, 20:00 • Stade François Coty (Ajaccio) • Kamil Marut (@K_Marut)

Druga połowa nie przyniosła bramek i ostatecznie spotkanie kończy się remisem 1:1. Oba zespoły stworzyły sobie w drugiej części gry po jednej świetnej okazji, Bakar zmarnował szansę dla Nancy, natomiast po strzale Mutu Ajaccio zabrakło szczęścia gdyż piłka trafiła w słupek.
Ostatecznie można uznać, że remis nie krzywdzi żadnej ze stron.
Dziękuje za uwagę. (22:01:07)

90+1

Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Delorta, głową piłkę wybija Sane i trafia ona w bark Jebboura. Gracze gospodarzy domagają się odgwizdania jedenastki, ale sędzia pozostaje niewzruszony.

90

Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

88

Sprzed pola karnego uderzał Delort, ale dobrą interwencją popisuje się Gregorini.

87

Wolny gości na połowie boiska. Długa piłka w pole karne, ale bez problemu wybijają ją obrońcy Ajaccio.

86

Wolny gospodarzy na 40 metrze. Dośrodkowanie w pole karne Mutu, ale powietrzny pojedynek wygrywają obrońcy Nancy i wybijają piłkę.

85

Kompletnie nieudane uderzenie z dystansu Karaboue. Piłka ląduje w trybunach.

83

Centra Coulibaly'ego z lewego skrzydła, ale piłkę wybija Poulard.

81

Druga zmiana w Nancy. Bakara zmienia Coulibaly.

80

Na spalonym złapany Alo'o Efoulou.

79

Rożny gości. Centra na 5 metr, ale tam piłkę wybijają obrońcy Ajaccio.

77

Pierwsza zmiana w Nancy. Plac gry opuszcza Grange, a w jego miejsce wchodzi Louis.

77

Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Tiberi zastępuje Diarre.

76

Kompletnie nieudane krótkie rozegranie kornera. Piłkę przejmują goście.

75

Diarra wywalczył na prawym skrzydle rzut rożny dla gospodarzy.

73

Wolny dla gości na prawym skrzydle. Zbyt krótkie dośrodkowanie i z szesnastki piłkę wybijają obrońcy Ajaccio.

71

Na spalonym złapany Sammaritano.

69

Druga zmiana w zespole gospodarzy. Z boiska schodzi Cavalli, a pojawia się na nim Delort.