AC Ajaccio – AS Nancy-Lorraine

1:1

finał (1:1)

13.04.2013, 20:00 • Stade François Coty (Ajaccio) • Kamil Marut (@K_Marut)

Druga połowa nie przyniosła bramek i ostatecznie spotkanie kończy się remisem 1:1. Oba zespoły stworzyły sobie w drugiej części gry po jednej świetnej okazji, Bakar zmarnował szansę dla Nancy, natomiast po strzale Mutu Ajaccio zabrakło szczęścia gdyż piłka trafiła w słupek.
Ostatecznie można uznać, że remis nie krzywdzi żadnej ze stron.
Dziękuje za uwagę. (22:01:07)

90+1

Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Delorta, głową piłkę wybija Sane i trafia ona w bark Jebboura. Gracze gospodarzy domagają się odgwizdania jedenastki, ale sędzia pozostaje niewzruszony.

90

Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

88

Sprzed pola karnego uderzał Delort, ale dobrą interwencją popisuje się Gregorini.

87

Wolny gości na połowie boiska. Długa piłka w pole karne, ale bez problemu wybijają ją obrońcy Ajaccio.

86

Wolny gospodarzy na 40 metrze. Dośrodkowanie w pole karne Mutu, ale powietrzny pojedynek wygrywają obrońcy Nancy i wybijają piłkę.

85

Kompletnie nieudane uderzenie z dystansu Karaboue. Piłka ląduje w trybunach.

83

Centra Coulibaly'ego z lewego skrzydła, ale piłkę wybija Poulard.

81

Druga zmiana w Nancy. Bakara zmienia Coulibaly.

80

Na spalonym złapany Alo'o Efoulou.

79

Rożny gości. Centra na 5 metr, ale tam piłkę wybijają obrońcy Ajaccio.

77

Pierwsza zmiana w Nancy. Plac gry opuszcza Grange, a w jego miejsce wchodzi Louis.

77

Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Tiberi zastępuje Diarre.

76

Kompletnie nieudane krótkie rozegranie kornera. Piłkę przejmują goście.

75

Diarra wywalczył na prawym skrzydle rzut rożny dla gospodarzy.

73

Wolny dla gości na prawym skrzydle. Zbyt krótkie dośrodkowanie i z szesnastki piłkę wybijają obrońcy Ajaccio.

71

Na spalonym złapany Sammaritano.

69

Druga zmiana w zespole gospodarzy. Z boiska schodzi Cavalli, a pojawia się na nim Delort.

68

Ale nie przyniósł on zagrożenia pod bramką Ochoy.

67

Chalme fauluje na lewym skrzydle Bakara i zostaje ukarany żołtą kartką. Wolny dla gości.

65

Kapitalna okazja gospodarzy. Cavalii zagrał piłkę w kierunku Mutu, ten uderzył z pół obrotu i piłka trafia w słupek bramki strzeżonej przez Gregoriniego!

63

Dośrodkowanie Bakara ze skrzydła ląduje w rekach wychodzącego z bramki Ochoy.

60

Świetna prostopadła piłka Moukandjo do niepilnowanego na lewej stronie pola karnego Bakara. Skrzydłowy gości musiał jedynie dobrze przyjąć piłkę by znaleźć się sam na sam przed Ochoa, ale robi to źle, futbolówka mu odskakuje i odważnym rzutem pod nogi piłkę wygrania mu bramkarz Ajaccio.

58

Zmiana w Ajaccio. Sammaritano zastępuje Oliecha.

58

Pierwsza żółta kartka w spotkaniu. Andre nieprzepisowo zatrzymuje Sane i zostaje ukarany przez sędziego.

56

Chalme świetnym wślizgiem przerywa akcję lewą stroną Jebboura.

54

Niecelne prostopadła piłka w kierunku Alo'o Efoulou, napastnik gości nie sięga futbolówki, która ostatecznie ląduje w rękach Ochoy.

52

Dośrodkowanie na 5 metr spada pod nogi Zubara, który wybija piłkę.

51

Na prawym skrzydle faulowany Efoulou. Wolny dla gości.

49

Poszkodowany Cavalli dośrodkował w pole karne, ale powietrzny pojedynek wygrywają obrońcy gości i oddalają zagrożenie spod własnej bramki.

49

W prawym narożniku faulowany Cavalli. Rzut wolny dla gospodarzy.

48

W niezłej sytuacji znalazl się Mutu, ale sędzia odgwizduje spalonego.

46

Po pierwszej połowie na stadionie w Ajaccio mamy remis 1:1. Wynik został ustalony już w pierwszych minutach spotkania. W 5 minucie na prowadzenie wyprowadził gości Efoulou, ale już po 2 minutach gospodarze wyrównali, bramkę głową zdobył Mostefa. Po piorunującym początku w późniejszych minutach mecz nieco stracił na widowisku. Gospodarze są szczególnie groźni po rzutach rożnych, prócz zdobytej bramki Mostefy, dwie świetne okazje po kornerach miał Zubar.
Zapraszamy po przerwie.

45+1

Nieudane uderzenie sprzed pola karnego Oliecha. Piłka ląduje w trybunach.

45

Sędzia doliczą minutę do czasu gry pierwszej połowy.

44

Posiadanie piłki 59 do 41 na korzyść Nancy.

43

Niecelne uderzenie z dystansu Cavalliego. Piłka leci ponad bramką Gregoriniego.

41

Niezłe uderzenie sprzed pola karnego Oliecha, ale pewnie broni Gregorini.

40

Gra wznowiona. Z Manganim wszystko w porządku.

39

Kolejna przerwa w grze. Tym razem w jednym ze starć ucierpiał Mangani i jest opatrywany przez lekarzy.

38

Ładna dwójkowa akcja Karaboue z Moukandjo. Ostatecznie z 11 metr uderzał ten pierwszy, ale obok bramki.

37

Z Mostefa już wszystko w porządku i wraca na boisko.

35

W jednym ze starć ucierpiał Mostefa i leży na boisko zwijając się z bólu. Potrzebna jest pomoc fizjoterapeutów. Pomocnik Ajaccio opuszcza chwilowo plac gry.

33

Ale nie wynikło z niego nic ciekawego.

32

Centra z prawego skrzydła Jebboura, spada na lewej stronie pola karnego pod nogi Grange, pomocnik Nancy uderza na bramkę, ale strzał blokuje Chalme i piłka wychodzi poza boisko. Rożny dla gości.

31

Wolny dla gospodarzy na prawej stronie boiska. Zbyt głębokie dośrodkowanie i piłka ląduje w rekach Gregoriniego.

29

Loties blokuje uderzenie sprzed pola karnego Mutu.

27

Próbę dośrodkowania Diarry blokuje Karaboue.

24

Uderzenie z dystansu Mostefy, ale piłka ląduję ponad bramką gości.

22

Kolejny korner dla gospodarzy. Tym razem dokładne dośrodkowanie i ponownie głową uderzał Zubar, ale znowu minimalnie obok lewego słupka bramki Gregoriniego

21

Rożny dla Ajaccio. Ale nie przyniósł on żadnego zagrożenia pod bramką Gregoriniego.

20

Zbyt krótkie dośrodkowanie i piłkę wybijają obrońcy Ajaccio.

19

Alo'o Efoulou wywalcza dla gości pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu.

17

Uderzenie z dystansu Bakara, ale bez problemu broni Ochoa.

15

Posiadanie piłki po 15 minutach 57% do 43% na korzyść Nancy.

14

Wolny dla Nancy na prawym skrzydle. Zbyt krótkie dośrodkowanie i z szesnastki piłkę wybijają obrońcy Ajaccio.

11

Kolejna groźna sytuacja po rzucie rożnym dla Ajaccio. Dobra centra Cavalliego na 5 metr, tym razem do piłki najwyżej wyskoczył Zubar, ale jego uderzenie z głowy minimalnie mija lewy słupek bramki Gregoriniego.

9

Niecelne uderzenie z dystansu Andre.

7

Gol dla Ajaccio!
Bramkę zdobył MOSTEFA.

Centra z rożnego Cavalliego, piłkę wybijają obrońcy gości, ale piłka ponownie trafia do gracza Ajaccio, który tym razem popisuje się dokładnym dośrodkowaniem, na 5 metrze najwyżej do piłki wyskakuje Mostefa i strzałem z głowy doprowadza do wyrównania!

6

W świetnej sytuacji znalazł się Mutu, ale kapitalną interwencją popisuje się Gregorini przerzucając piłkę nad poprzeczką. Rożny dla gospodarzy.

5

Gol dla Nancy!
Bramkę zdobył ALO'O EFOULOU.

Świetna prostopadła piłka Bakara do ALO'O EFOULOU, napastnik gości znalazł się sam na sam przed Ochoa i pewnym uderzeniem umieszcza piłkę w siatce!

3

Niecelne uderzenie z dystansu Sane. Piłka leci ponad bramką Ochoy.

1

Skład startowy:

AC Ajaccio: Ochoa- Chalme, Zubar, Poulard, Bouhours- Oliech, Andre, Mostefa, Diarra- Cavalli- Mutu

AS Nancy-Lorraine: Gregorini- Jebbour, Loties, Sane, Puygrenier- Karaboue, Mangani, Grange- Moukandjo, Alo'o Efoulou, Bakar

Sędziowie: L. Duhamel- T. Philippe, R. Gaillard.
W spotkaniu pierwszej rundy między oboma zespołami na stadionie Nancy padł remis 1:1. Patrząc na formę obu zespołów w ostatnich tygodniach faworytem dzisiejszego spotkania wydaje się być Nancy. Początek meczu o godzinie 20:00. Sędziować będzie L.Duhammel. Zapraszamy do śledzenia relacji na lajfy.com
Gospodarze przystąpią do jutrzejszego spotkania mocno osłabieni. Za kartki pauzować będą P.Lasane oraz C. Belghazouani. Prócz tego kontuzjowani są F. Sammaritano, J. Pierazzi, F. Begeorgi, R. Faty, D. Oberhauser.
Sytuacja wśród graczy Nancy również nie jest wesoła. W jutrzejszym spotkaniu z powodu urazów najprawdopodobniej nie wystąpią A. Dampha, J. Joachim, F. Zitte, J. Bassilekin, oraz T. Ayasse.
Z kolei goście prezentują się w ostatnich kolejkach wybornie. Z 5 ostatnich spotkań wygrali 4, przegrywając zaledwie raz na wyjeździe z mocarzami z PSG 1:2. Nancy ma serię 3 zwycięstw z rzędu kolejno pokonując Nicea, Rennes oraz w ostatniej kolejce na własnym boisku Troyes 1:0.
Forma gospodarzy w ostatnich tygodniach nie prezentuje się zbyt okazale. Ajaccio odniosło zaledwie 1 wygraną z 7 ostatnio rozegranych spotkań, 3 remisując i doznając 3 porażek. W ostatniej kolejce AC zremisowało na wyjeździe z Sochaux 0:0.
Będzie to spotkanie z kategorii tych o 6 punktów. Oba zespoły toczą zażartą walkę utrzymanie okupując dolne rejony tabeli. Ajaccio zajmuje 14 lokatę z 34 punktami, natomiast Nancy jest na 18 miejscu pierwszym spadkowym z 30 punktami.
Przed nami spotkanie 32 kolejki Ligue 1 w którym Ajaccio podejmować będzie AS Nancy.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.