1:2
Wisła Pł. – ŁKS • finał (90+4) 15:00 2:1
Piast – Lechia • finał (90+7) 17:30 1:2
Wisła K. – Zagłębie L. • finał (90+6) 20:00 4:2
Olimpia G. – Warta • finał (90+3) 17:00 2:1
Radomiak – Sandecja • finał (90+5) 17:30 1:0
Jastrzębie – Odra O. • finał 19:00 2:0
Termalica – Podbeskidzie • finał 20:00 2:2
Pogoń Sdl. – Lech II P. • finał (90+4) 16:00 0:2
Stal S. W. – Górnik Ł. • finał (90+4) 17:00 1:3
Polkowice – Garbarnia • finał (90+4) 19:00 1:1
GKS K. – Skra • finał (90+5) 19:00 2:0
Znicz – Błękitni • finał (90+3) 19:00 2:3
Widzew – Stal Rz. • finał (90+7) 19:10 3:1
Concordia – Ruch W. M. • finał (90') 17:00 1:1
Polonia W. – Wasilków • finał (90+4) 19:00 1:2
Pawłowice Śl. – Gać • finał (90+7) 17:00 2:1
Siarka T. – Korona II • finał (90+10) 17:00 1:2
Southampton – Man Utd • finał (90+7) 13:30 1:1
Crystal Palace – Aston Villa • finał (90+8) 16:00 1:0
Chelsea – Sheffield Utd • finał (90+4) 16:00 2:2
Leicester – Bournemouth • finał (90+7) 16:00 3:1
Man City – Brighton • finał (90+2) 16:00 4:0
Newcastle – Watford • finał (90+5) 16:00 1:1
West Ham – Norwich • finał (90+3) 16:00 2:0
Burnley – Liverpool • finał (90+3) 18:30 0:3
AC Milan – Brescia • finał (90+5) 18:00 1:0
Juventus – Napoli • finał (90+4) 20:45 4:3
Bilbao – Sociedad • finał (90+7) *22:00 2:0
Osasuna – FC Barcelona • finał (90+5) 17:00 2:2
Getafe – Alaves • finał (90+6) 19:00 1:1
Levante – Valladolid • finał (90+6) 19:00 2:0
Real Betis – Leganés • finał (90+7) 21:00 2:1
Bayern – Mainz • finał (90+1) 15:30 6:1
Freiburg – FC Koln • finał (90+2) 15:30 1:2
Bayer – Hoffenheim • finał (90+6) 15:30 0:0
Schalke 04 – Hertha • finał (90+4) 15:30 3:0
Wolfsburg – Paderborn • finał (90+5) 15:30 1:1
Union – Borussia D. • finał (90+7) 18:30 3:1
Lyon – Bordeaux • finał (90+4) 17:30 1:1
Angers – Dijon • finał (90+3) 20:00 2:0
Nantes – Montpellier • finał (90+4) 20:00 1:0
Nîmes – Brest • finał (90+4) 20:00 3:0
Toulouse – Amiens • finał (90+3) 20:00 2:0
Bohemians – Slovan • finał (90+5) 15:00 2:1
Slovacko – Mlada • finał (90+3) 17:00 1:1
Příbram – Vik. Pilzno • finał (90+4) 19:30 1:2
Spartak T. – Michalovce • finał (90+2) 18:00 2:1
MSK Żilina – Senica • finał (90+1) 19:00 5:0
Moravce-Vrable – Rużomberok • finał (90+4) 19:02 4:2
Konyaspor – Antalyaspor • finał (46') 18:15 2:2
Besiktas – Rizespor • finał (90+8) 20:45 1:1
Göztepe – Denizlispor • finał (90+8) 20:45 0:0