Betclic 1 Liga

GKS Tychy – Wisła Płock

0:1

finał (0:1)

06.04.2024, 17:30 • Stadion Miejski, Tychy • 26 • 26. kolejka • Norbert Czajkowski

BETFAN: 2.24 3.25 3.15

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje. (19:31:57)
Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
Strzały celne: 7:3. Strzały niecelne: 7:7. Rzuty rożne: 3:4. Spalone: 0:3. Foule: 20:21.

90+6

90+6

Żytek uderzył pod murem, ale lekko i obok bramki.

90+5

Rzut wolny dla GKS-u na 30. metrze.

90+5

Żółtą kartką upomniany Jach (Wisła Płock).

90+3

Wyszedł na przedpole Gradecki i nie zdążył złapać piłki przed zgraniem Nedicia, po którym Rumin z bliska nie trafił właściwie do pustej bramki uderzając na tyle słabo, że zdążył z interwencją Hiszpański! Zmarnowana piłka meczowa.

90+2

Piłka szczęśliwie spadła Żytkowi pod nogi na 7. metr po wrzucie z autu, ale uderzenie obrońcy gospodarzy był słabe i w środek.

90+1

Piłka dograna z rzutu wolnego pada łupem Gradeckiego.

90

Tomasz Musiał doliczył 5 minut.

90

Przytrzymywany przez rywala Patryk Mikita. Stałe fragmenty gry to chyba ostatnia nadzieja na uratowanie punktu przez gospodarzy.

90

Kikolski łapie dośrodkowaną piłkę.

89

Ładna gra piłkarzy GKS-u na jeden kontakt, ale akcja została przerwana na 30 metrów od bramki Gradeckiego.

88

Fatalne zagranie Nedicia, piłka w rękach Gradeckiego.

87

3 minuty do końca regulaminowego czasu gry, a GKS wciąż nie potrafi znaleźć sposobu choćby na zamknięcie Wisły na jej połowie.