Polska – Anglia

1:5

finał (0:1)

22.03.2024, 17:45 • Stadion Miejski, Białystok • Adam Ka

Na dziś to już finisz piłkarskich emocji na Podlasiu, gdzie w Białymstoku na Stadionie Miejskim reprezentacja Polski do lat 20 przegrywa z Anglikami wynikiem 1:5. Dziękuję Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i razem przeżywane wrażenia. Zachęcam także do śledzenia innych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Udanego wieczoru i weekendu. Do następnego! (19:38:49)

Gola strzelił BEN NELSON!

Pograli sobie z łatwością reprezentanci Anglii po krótkim rozegraniu rzutu rożnego. Po wymianie podań BEN NELSON strzelił z bliska do kompletnie odsłoniętej bramki. 5:1!

85

Pozostało zespołom już zaledwie pięć minut regulaminowego czasu do zakończenia spotkania.

80

80. Jan ŻUBEREK - 1:4

80

Gol dla Polski!
Gola strzelił JAN ŻUBEREK!

Wyczekiwana przez kibiców w Białymstoku bramka Polski. Pozwala nieco przypudrować bardzo niekorzystny wynik. Skuteczne uderzenie JANA ŻUBERKA. Asystował mu Jordan Majchrzak!

79

Anglia dokonuje zmiany:
Micah Hamilton opuszcza boisko a pojawia się na nim Kaide Gordon.

78

James Beadle opuszcza boisko a pojawia się na nim Tommy Simkin.

78

Lewis Hall opuszcza boisko a pojawia się na nim Luke Chambers.

78

Tim Iroegbunam opuszcza boisko a pojawia się na nim Alfie Devine.

75

Dawid Drachal z piłką popychany przez przeciwnika, ale gwizdek sędziego Łukasza Kuźmy miliczy.

74

Ze spokojem już teraz nawet na polskiej połowie wymiana podań pomiędzy angielskimi zawodnikami, którzy deklasują dziś biało-czerwonych w Białymstoku.

73

Ciągle w natarciu Anglicy, którzy wciąż są głodni kolejnych trafień w tym meczu.

72

Dane Scarlett opuszcza boisko a pojawia się na nim Divin Mubama.

72

Lewis Miley opuszcza boisko a pojawia się na nim Oliver Arblaster.

72

Tom Fellows opuszcza boisko a pojawia się na nim Martial Godo.

1:5

finał (0:1)

Gole: 80. Żuberek – 39. Iroegbunam, 47. Scarlett, 54. Scarlett, 71. Scarlett (kar.), 87. Nelson

Kartki:   15. Buksa (POL), 24. Smolarczyk (POL) – 60. Iroegbunam (ENG)

Posiadanie piłki: 28 % : 72 %.
Strzały celne: 2:7. Strzały niecelne: 0:3. Rzuty rożne: 4:3. Spalone: 0:1. Foule: 10:7.

Polska: Zych – Misiak (72. Koperski), Smolarczyk, Lipkowski – Kostka (46. Krajewski), Neugebauer (C) (58. Bukowski), Kozubal (58. Żuberek), Biedrzycki (59. Drachal) – Karasek (59. Lewicki), Buksa, Gerbowski (46. Majchrzak).

Zmiany: Kikolski – Matyjewicz, Karasiński.

Trener: Miłosz Stępiński.

Anglia: Beadle (78. Simkin) – Katongo, Edwards (C) (72. Nelson), Abbey, Hall (78. Chambers) – Fellows (72. Godo), Wharton (56. Clark), Iroegbunam (78. Devine), Miley (72. Arblaster), Hamilton (78. Gordon) – Scarlett (72. Mubama).

Trener: Ben Futcher.

Główny: Łukasz Kuźma.
Asystenci: Piotr Podbielski – Mikołaj Kostrzewa.
Techniczny: Grzegorz Kawałko.