Betclic 2. Liga

Pogoń Siedlce – Wisła Puławy

2:2

finał (1:0)

12.11.2023, 20:00 • Stadion ROSRRiT, Siedlce • 17 • 17. kolejka • Adrian Somorowski

BETFAN: 1.76 3.75 4.05

Kapitalna druga połowa w Siedlcach. Wisła już po pięciu minutach odwróciła losy rywalizacji, lecz Pogoń nie pozostawała dłużna i zdołała doprowadzić do remisu. Sprawiedliwy podział punktów. (21:53:56)

90+3

90+1

Poradzili sobie z zagrożeniem gospodarze.

90

Trzy minuty dłużej potrwa mecz w Siedlcach.

90

Kolejny rzut rożny dla Wisły.

89

Zablokowana centra Flaka. Korner dla gości.

88

Nic nie wyniknęło z tego stałego fragmentu gry.

88

Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce:
z boiska schodzi Pyrdoł, na boisku pojawia się Babor.

88

z boiska schodzi Wicenciak, na boisku pojawia się Włodyka.

87

Rzut rożny dla gospodarzy.

85

Zmiana w drużynie Wisła Puławy:
z boiska schodzi Klichowicz, na boisku pojawia się Kargulewicz.

83

z boiska schodzi M.Majewski, na boisku pojawia się Nowak.

81

Żółta kartka dla zespołu Pogoń Siedlce (R.Majewski).

80

Dwukrotnie dośrodkowywał piłkę Demianiuk, lecz ostatecznie nie zdołał dograć piłki do żadnego z partnerów.

78

z boiska schodzi Nojszewski, na boisku pojawia się Przywara.

78

z boiska schodzi Kumoch, na boisku pojawia się Puton.

77

Żółta kartka dla zespołu Wisła Puławy (Skałecki).

76

75

Rzut wolny dla gospodarzy. Szansa na dośrodkowanie piłki w pole karne rywala.

74

Tym razem to gospodarze poczuli wiatr w żaglach i mkną po kolejnego gola.

72

Wysoko nad poprzeczką posyła piłkę Demianiuk.

70

Zbyt słabe płaskie uderzenie z dystansu Nojszewskiego.

67

Gol dla Pogoni Siedlce!

Mamy wyrównanie! Niedokładność w szeregach defensywy rywala wykorzystał PIOTR PYRDOŁ, który wpadł między dwóch obrońców i w sytuacji sam na sam nie dał szans Łakocie.

66

Całkowicie niepilnowany był Miś i tylko trącił piłkę głową, kierując ją obok bramki.

65

Po rykoszecie nad bramką uderzył Pyrdoł. Rzut rożny dla gospodarzy.

63

Niewiele dzieje się w kolejnych minutach gry w Siedlcach.

61

z boiska schodzi Derlatka, na boisku pojawia się Bujalski.

61

Żółta kartka dla zespołu Wisła Puławy (Flak).

60

Godzina gry za nami. Wynik nie ulega zmianie.

58

Żółta kartka dla zespołu Wisła Puławy (Tkocz).

56

Powinno być 2:2! Do uderzenia głową z ok. 5 metrów dopadł Demianiuk i kapitalnie na linii broni Łakota!

54

Uderzenie Nojszewskiego zza pola karnego nie zaskoczyło Burka.

53

Od bramki wznowi grę Łakota.

51

Lekko zaskoczeni gracze gospodarzy. Nie do końca wiedzą jak odpowiedzieć rywalom.

49

Gol dla Wisły Puławy!

Cztery minuty, które zmieniają wszystko w Siedlcach! Świetna kombinacyjna akcja puławian. Bortniczuk zagrywa przed pole karne do DAMIANA KOŁTAŃSKIEGO, a ten mocnym strzałem z lewej nogi pokonuje Burka!

47

Bramkę z rzutu karnego zdobywa MATEUSZ KLICHOWICZ.

47

Ależ otwarcie drugiej połowy! Ręka w polu karnym gospodarzy! Jedenastka dla Wisły!

46

Pogoń zgodnie z planem prowadzi z Wisłą Puławy 1:0. Goście jednak nie są dłużni, gdyż kilka razy zmusili Burka do interwencji. Czy zdołają doprowadzić do wyrównania? Wracamy za kwadrans.

45

44

Mocne zagranie w pole karne gospodarzy i instynktownie odbija piłkę Burek.

42

Domagają się zagrania ręką gospodarze. Arbiter pozostał niewzruszony.

42

Rzut rożny dla Wisły.

39

Bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego zatrzymuje się na murze.

38

Rzut wolny dla gości tuż przed linią pola karnego.

37

Zablokowane uderzenie z dystansu Derlatki.

35

Niewiele dzieje się w kolejnych minutach w Siedlcach.

33

Wysoko nad bramką posłał piłkę Demianiuk.

32

Korner dla siedlczan.

30

Pół godziny gry za nami. Wynik nie ulega zmianie.

29

Płaski strzał Nojszewskiego ląduje w rękawicach Burka.

27

Poradzili sobie z zagrożeniem puławianie.

27

Kolejny korner dla gospodarzy.

26

Mocne uderzenie pod poprzeczkę odbija Łakota.

24

Zablokowane uderzenie z dystansu Kołtańskiego.

23

Fauluje w ataku Kołtański.

21

Dośrodkowanie w pole karne Wisły, a tem najlepiej zachował się MATEUSZ MAJEWSKI i głową pokonał Łakotę!

20

Nienajlepsze dośrodkowanie z narożnika boiska. Piłka szybko w posiadaniu rywali.

20

Rzut wolny dla gospodarzy.

19

Do kolejnych interwencji zmuszony jest Burek, który najpierw broni uderzenie z dystansu, a niedługo potem kolejny strzał Klichowicza.

17

Nad bramką uderzył głową Robert Majewski.

16

Monotonny pierwszy kwadrans gry w Siedlcach. Niewiele dzieje się w ostatnich minutach. Faulowany na prawym skrzydle Demianiuk.

14

Faulowany w kole środkowym był Sinior.

12

Wyrównane pierwsze minuty gry w Siedlcach.

10

Faulowany w środku pola Nojszewski.

8

8

Kapitalne uderzenie Klichowicza z woleja, końcami palców odbija nad poprzeczką Burek! Rzut rożny.