Betclic 1 Liga

GKS Katowice – GKS Tychy

1:0

finał (0:0)

12.11.2023, 12:40 • Stadion Miejski, Katowice • 15 • 15. kolejka • Krzysztof Sarna (@KrzysztofSarnaa)

BETFAN: 2.2 3.35 3.2

Relację przeprowadził dla Państwa Krzysztof Sarna (14:38:23)
Serdecznie dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje na łamach lajfów!
Posiadanie piłki: 66 % : 34 %.
Strzały na bramkę: 5:1.
Strzały niecelne: 6:5.
Rzuty rożne: 5:3.
Spalone: 1:0.
Faule: 18:17.
Katowiczanie przełamują się i wygrywają spotkanie po ośmiu meczach bez zwycięstwa. Zarówno gospodarze mogli wygrać wyżej, jak i tyszanie zremisować, a losy batalii ważyły się jeszcze w samej końcówce i doliczonych minutach pojedynku.

90+6

90+6

Ależ zamieszanie w okolicach bramki GKS-u Tychy. Katowiczanie mogli podwyższyć prowadzenie, ale Pietrzyk i Shibata wzajemnie sobie przeszkodzili, aż w końcu piłkę złapał Kikolski.

90+5

Żółta kartka dla zespołu GKS Katowice (Kudła).

90+5

Ruminowi zabrakło dosłownie centymetra by zamknąć akcję i wpakować piłkę do siatki.

90+4

Zbił piąstką piłkę Kudła po wrzutce tyszan. Utrzymują się jeszcze przy piłce goście.

90+2

Zmiana w drużynie GKS Katowice:
z boiska schodzi Bergier, na boisku pojawia się Pietrzyk.

90+2

z boiska schodzi Mak, na boisku pojawia się Arak.

90

Sędzia doliczył co najmniej 5 minut.

90

Faulowany Shibata przez Machowskiego.

90

Przyjezdni jeszcze z szansą z rzutu wolnego.

88

Świetne uderzenie Bergiera spod własnej bramki. Chciał przelobować wysoko ustawionego Kikolskiego, ale piłka nieco minęła bramkę.

87

Lepsze minuty tyskiego GKS-u, który próbuje wprowadzić piłkę w pole karne GKS-u Katowice.

86

Żółta kartka dla zespołu GKS Katowice (Jaroszek).

86

Faulowany Mak.

82

Zmiana w drużynie GKS Tychy:
z boiska schodzi Bieroński, na boisku pojawia się Mikita.

1:0

finał (0:0)

Gole: 73. Bergier

Kartki:   38. Repka (KAT), 86. Jaroszek (KAT), 90+5. Kudła (KAT)

Strzały celne: 5:1. Strzały niecelne: 6:5. Rzuty rożne: 5:3. Spalone: 1:0. Foule: 18:17.

GKS Katowice: Kudła – Jędrych, Repka, Kozubal, Bergier, Mak, Błąd, Jaroszek, Komor, Rogala, Brzozowski.

Zmiany: Sczuka – Janiszewski, Figiel, Krawczyk, Arak, Pietrzyk, Baranowicz, Wasielewski, Shibata.

Trener: Rafał Górak

GKS Tychy: Kikolski – Połap, Tecław, Dijaković, Błachewicz, Żytek, Bieroński, Szpakowski, Wojtuszek, Niewiarowski, Rumin.

Zmiany: Kostrzewski – Mystkowski, Skibicki, Machowski, Radecki, Pawlusiński, El Kabbou, Mikita, Dzięgielewski.

Trener: Dariusz Banasik

Sędzia pierwszy: Rafał Gryckiewicz (Toruń)
Asystenci: Andrzej Zbytniewski, Mikołaj Kostrzewa