Betclic 1 Liga

Resovia – Chrobry Głogów

0:1

finał (0:0)

12.11.2023, 15:00 • Stadion Resovii, Rzeszów • 15 • 15. kolejka • Piotr Grabowski (@@19pjotr93)

BETFAN: 2.08 3.3 3.55

Koniec! Chrobry dowozi wygraną do końca, chociaż łatwo nie było! Defensywa gości była pod ostrzałem, niemalże przez cały czas trwania drugiej połowy! (16:55:22)

90+4

90+1

Arbiter dorzuca 4 minuty!

90

Korner dla rzeszowian, lekkie zamieszanie w szesnastce gości, ale Ci ostatecznie wybijają!

88

Korner dla gospodarzy, ale niewiele z tego wynika. Jeszcze po chwili uderzenie zza pola karnego, ale bardzo niecelne.

87

Żółta kartka dla zespołu Chrobry Głogów (Węglarz).

86

Jeszcze jeden strzał z dystansu głogowian, ale pewnie na linii bramkowej Gliwa.

85

Zmiana w drużynie Chrobry Głogów:
z boiska schodzi Hanc, na boisku pojawia się Paz.

85

z boiska schodzi Mucha, na boisku pojawia się Plewka.

84

Dogranie górą do przodu w wykonaniu rzeszowian, ale za mocne. Piłkę przejmuje czujny Węglarz!

83

Żółta kartka dla zespołu Resovia (Lempereur).

82

Tempo nie porywa, do końca tego meczu zostało 10 minut, ale na wiele się nie zanosi.

80

Korner i dośrodkowanie w okolice 6 metra, widzimy strzał głową Chuchro, ale niecelnie!