21.10.2023, 13:00 • Stadion OSiR, Olsztyn • 14 • 14. kolejka • Sebastian

BETFAN: 2.97 3.3 2.28

79

Gol dla Kotwicy!
Strzelcem bramki ARON STASIAK.

Kołobrzeżanie musieli zaryzykować i jeszcze podnieśli temperaturę meczu golem na 1:2 Arona Stasiaka w 79. minucie.

77

Gol dla Stomilu!
Strzelcem bramki FILIP WÓJCIK.

Trener Maciej Bartoszek zmieniał piłkarzy w jedenastce Kotwicy, ale ta zamiast wyrównać, to straciła drugiego gola. W 77. minucie sytuacja Stomilu zrobiła się wygodna dzięki strzałowi na 2:0 Filipa Wójcika. Gospodarzom pozostało zatroszczyć się o pozytywny wynik do końca spotkania.

62

Strzelcem bramki KAROL ŻWIR.

Stomil czuł się coraz pewniej na boisku i w 62. minucie zdobył prowadzenie 1:0 strzałem Karola Żwira. Gospodarze zaczęli potwierdzać, że są niewygodnymi przeciwnikami dla zespołu znad morza.

2:1

finał (0:0)

Gole: 62. Żwir, 77. Wójcik – 79. Stasiak

Kartki:   15. Kurbiel (OLS), 56. Wójcik (OLS), 61. Kuban (OLS), 90+2. Bezpalec (OLS) – 32. Kozłowski (KTW), 67. Cywiński (KTW)

Posiadanie piłki: 46 % : 54 %.
Strzały celne: 5:5. Strzały niecelne: 7:4. Rzuty rożne: 6:3. Spalone: 2:1. Foule: 18:11.

Stomil Olsztyn: Jakubowski – Kuban, Sadowski, Szabaciuk, Karlikowski, Wójcik, Krawczun, Bezpalec, Laskowski, Żwir, Kurbiel (88. Florek).

Zmiany: Garstkiewicz – Kośmicki, Pietraszkiewicz, Waleńcik, Tuleja, Razaeian, Drabiszczak, Florek, Bała.

Trener: Janusz Bucholc

Kotwica Kołobrzeg: Michalski – Kosakiewicz (75. Kozajda), Witasik, Murawski, Polak, Oliveira, Soljić (52. Stasiak), Cywiński (75. Abbott), Kaczmarek (75. Pytlewski), Nowak, Kozłowski.

Zmiany: Pogorzelec, Kozioł – Skowronek, Pytlewski, Stasiak, Kozajda, Rzeźniczak, Madembo, Abbott.

Trener: Maciej Bartoszek

Sędziowie: Piotr Urban (Warszawa)