Betclic 2. Liga

KKS 1925 Kalisz – Hutnik Kraków

3:0

finał (3:0)

22.09.2023, 20:00 • Stadion Miejski, Kalisz • 10 • 10. kolejka • Info o zminach stanu (Adrian Somorowski)

BETFAN: 2.12 3.35 3.35

90+4

Koniec meczu. (21:53:24)

90

Cztery minuty dłużej potrwa to spotkanie.

89

Dobre uderzenie Szewczyka. Piłka po jego sttrzale trafia w słupek!

87

Spotkanie powoli dobiega końca. Już raczej nic nie zabierze zwycięstwa ekipie z Kalisza.

83

Wysoko nad bramką uderzył zza pola karnego Wróbel.

81

Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz:
z boiska schodzi Putno, na boisku pojawia się Gawlik.

81

z boiska schodzi Gordillo, na boisku pojawia się Staszak.

81

Zmiana w drużynie Hutnik Kraków:
z boiska schodzi Rakels, na boisku pojawia się Chmiel.

77

Żółta kartka dla zespołu KKS 1925 Kalisz (Smoliński).

75

Kwadrans do zakończenia spotkania. Wynik nadal nie ulega zmianie.

72

Piłka po dośrodkowaniu wylądowała pod nogami Kamila Głogowskiego, a ten minimalnie się pomylił!

70

z boiska schodzi Marcinkowski, na boisku pojawia się Jania.

69

z boiska schodzi Wysokiński, na boisku pojawia się Kalenik.

69

Mocna próba Rakelsa z woleja trafia w jednego z rywali.

66

KKS zamknięty na własnej połowie, lecz dobra defensywa gospodarzy nie dopuszcza do utraty gola.

62

z boiska schodzi Drąg, na boisku pojawia się Świątek.

57

Przerwa w grze. Potrzebna pomoc medyczna dla Wysokińśkiego.

56

Tym razem kapitalna interwencja Krakowiaka po strzale jednego z rywali!

53

W środek bramki uderzył zza pola karnego Gordillo.

50

Zamykał akcję jedn z graczy gości i z kilku metrów uderzył obok słupka!

48

Od pierwszych minut oglądamy w natarciu gości, którzy starają się szybko zdobywać bramkę kontaktową.

46

z boiska schodzi Kubowicz, na boisku pojawia się M.Głogowski.

46

z boiska schodzi Lelek, na boisku pojawia się Wróbel.

46

45+3

45

Dwie minuty dłużej potrwa pierwsza połowa gry w Kaliszu.

44

Minimalnie niecelnie uderzył z linii pola karnego Budziński.

42

Żółta kartka dla zespołu Hutnik Kraków (Drąg).

42

Pudłuje z kilku metrów Gordillo!

40

Dobra piłka w kierunku Sobola i Kaczorowski zmuszony do wyjścia poza pole karne!

37

Hutnik ponownie jak jeszcze kilkanaście minut temu nadal jest stroną przeważającą, lecz nie może znaleźć sposobu na zdobycie gola.

32

Prosto w Krakowiaka uderzył zza pola karnego Rakels.

30

Bartłomiej Putno przed okazją na drugiego gola! Słupek ratuje Hutnika!

26

Gol dla KKS-u!

Ależ petarda HUBERTA SOBOLA! Napastnik kapitalnym uderzeniem z dystansu pokonuje Kaczorowskiego!

22

Żółta kartka dla zespołu KKS 1925 Kalisz (Wysokiński).

19

Żółta kartka dla zespołu KKS 1925 Kalisz (Białczyk).

17

W poprzeczkę trafia Drąg!

15

Dwie próby strzałów w wykonaniu gości. Rakels trafił w boczną siatkę, a ze strzałem Drąga poradził sobie Krakowiak.

9

Rzut rożny dla Hutnika. Dobrze interweniowali jednak defensorzy z Kalisza.

6

Minimalnie nad poprzeczką uderzył zza pola karnego Drąg.

4

Ależ się dzieje w Kaliszu! Z lewej strony wpadł w pole karne HUBERT SOBOL i płaskim strzałem po dalszym słupku pokonał bramkarza Hutnika!

2

Szybkie otwarcie wyniku w Kaliszu. Pewnie zszedł do środka z lewej strony BARTŁOMIEJ PUTNO i mocnym uderzeniem zza szesnastki pokonał Kaczorowskiego!

1

KKS 1925 Kalisz: Krakowiak – Białczyk, Kieliba, Gęsior, Smoliński – Cierpka, Wysokiński – Putno Gordillo, Żebrowski – Sobol

Rezerwowi: Furtak, Gawlik, Janiak, Kalenik, Staszak, Głaz, Szwczyk, Arai, Maroszek

Trener: Paweł Ozga

Hutnik Kraków: Kaczorowski – K.Głogowski, Wenger, Kubowicz, Marcinkowski – Budziński, Drąg, Zawadzki – Rakels, Lelek, Kieliś

Rezerwowi: Dam.Hoyo Kowalski, Świątek, Chmiel, Ikwuka, Szabłowski, Jania, Dan.Hoyo Kowalski, M.Głogowski, Wróbel

Trener: Bartłomiej Bobla

Sędzia główny: Sebastian Tarnowski (Wrocławw)
Sędzia Asystent 1: Marek Bielanin
Sędzia Asystent 2: Paweł Jałowiec
Sędzia Techniczny: Michalina Diakow.
Ostatni raz obie ekipy zmierzyły się ze sobą w maju. W spotkaniu rozgrywanym w Krakowie lepsi byli goście, którzy zwyciężyli 1:0.
W ostatniej serii spotkań kaliszanie przegrali u siebie z Chojniczanką Chojnice 0:1. Ekipa z Krakowa wygrała zaś na własnym stadionie ze Stomilem Olsztyn 2:1.
Piątkowe spotkanie niewątpliwie może być hitem dziesiątej kolejki II ligi. KKS Kalisz z dorobkiem 16 punktów zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli. Tymczasem Hutnik Kraków ma na swoim koncie tylko oczko mniej, co pozwala plasować się na szóstej lokacie.
Witamy. Mecz rozpocznie się o 20:00 i będziemy informować o najważniejszych wydarzeniach.