22.09.2023, 18:00 • Stadion Miejski, Bielsko-Biała • 9 • 9. kolejka • Sebastian

Strzały niecelne: 3:5.
Rzuty rożne: 12:4.
Spalone: 1:0.
Faule: 18:14.
Nerwowo do końca meczu pod Klimczokiem. Ostatecznie remis 1:1 Podbeskidzia Bielsko-Biała z Górnikiem Łęczna. Konfrontacja miała różne fazy, a na zakończenie piłkarze muszą pogodzić się z podziałem punktów.

90+5

90+2

Ponownie dalekie wykopnięcie piłki w wykonaniu Macieja Gostomskiego.

90+1

Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała:
z boiska schodzi Abate, na boisku pojawia się Kadrić.

90

Doliczone pięć minut do podstawowego czasu.

89

Ostatnie szanse na poprawienie wyniku przed ostatnim gwizdkiem prowadzącego spotkanie Piotra Urbana.

88

Zmiana w drużynie Górnik Łęczna:
z boiska schodzi Podliński, na boisku pojawia się Bednarczyk.

88

z boiska schodzi Pawlik, na boisku pojawia się Cisse.

87

Chwila oddechu dla Górnika Łęczna po przewinieniu na zastawiającym dostęp do futbolówki Karolu Podlińskim.

86

Krótka przerwa przed wznowieniem rywalizacji od rzutu wolnego.

85

Podbeskidzie Bielsko-Biała z mocnym postanowieniem rozstrzygnięcia spotkania w ostatnich minutach.

83

Nieco niespodziewanie wznowienie wrzutem z autu zostało przyznane zawodnikom Podbeskidzia Bielsko-Biała.

82

Niesamowite interwencje Macieja Gostomskiego! Tym razem rozprawił się z uderzeniem Michała Janoty. Chyba będzie nie do pokonania po przerwie.

81

Paweł Żyra napomniany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

79

Rewelacyjne interwencje Macieja Gostomskiego! Dłonie same składają się do oklasków po zachowaniach doświadczonego bramkarza między słupkami w bramce Górnika Łęczna.

78

z boiska schodzi Sitek, na boisku pojawia się Milasius.

78

z boiska schodzi Bida, na boisku pojawia się Banaszewski.

1:1

finał (1:0)

Gole: 43. Janota – 52. Starzyński

Kartki:   62. Sitek (POD) – 60. Pawlik (LCZ), 81. Żyra (LCZ)

Spudłowany karny!: 43. Janota (POD), bramkarz Gostomski obronił

Posiadanie piłki: 60 % : 40 %.
Strzały celne: 7:4. Strzały niecelne: 3:5. Rzuty rożne: 12:4. Spalone: 1:0. Foule: 18:14.

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Lukac – Ziółkowski, Mikołajewski, Hlavica, Chlumecky, Janota, Jodłowiec, Kisiel (63. Kolenc), Bida (78. Banaszewski), Abate (90. Kadrić), Sitek (78. Milasius).

Zmiany: Procek – Kolenc, Mi. Stryjewski, Banaszewski, Perosević, Milasius, Kadrić, Misztal, Bernard.

Trener: Grzegorz Mokry

Górnik Łęczna: Gostomski – Grabowski, De Amo, Klemenz, Pawlik (88. Cisse), Deja, Gąska (76. Dziwniel), Kryeziu, Żyra, Starzyński (70. Janaszek), Podliński (88. Bednarczyk).

Zmiany: Woźniak – Cisse, Dziwniel, Bednarczyk, Turek, Steszuk, Łukasiak, Janaszek.

Trener: Ireneusz Mamrot

Sędziowie: Piotr Urban (Warszawa)