2:1

finał (1:0)

03.09.2023, 12:00 • Stadion Leśny, Wronki • 7 • 7. kolejka • Adam Ka

BETFAN: 1.62 4.15 4.75

Na dziś to już wszystko z Wronek, gdzie miejscowe rezerwy Lecha Poznań grające swoje domowe mecze pokonują wyżej notowane od początku bieżących rozgrywek rezerwy lubińskiego Zagłębia. Dziękuję Państwu za wspólne przeżywanie emocji i razem spędzony czas. Zachęcam również do śledzenia kolejnych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Teraz za to życzę samych pozytywnych wrażeń i do następnego! (14:35:36)

90+4

90

Zmiana w drużynie Lech II Poznań:
z boiska schodzi Filip Wilak, na boisku pojawia się Ksawery Kukułka.

78

Mateusz Pruchniewski świetnie interweniuje po bardzo dobrym uderzeniu z dystansu kapitana lubinian Mateusza Kizymy.

76

Szybko aklimatyzuje się na boisku Norbert Pacławski, który zagrywa wzdłuż bramki do wbiegającego Maksymiliana Dziuby, a ten z bliska huknął w słupek!

74

z boiska schodzi Filip Wolski, na boisku pojawia się Norbert Pacławski.

73

Jan Niedzielski podaje do Aleksandra Nadolskiego, a ten mocnym strzałem sprawdza dyspozycję dobrze ustawionego Michała Matysa między słupkami bramki rezerw Zagłębia Lubin.

69

Gol dla Zagłębia!
Strzelcem bramki SZYMON KARASIŃSKI.

Kontaktowe trafienie dla gości z Lubina. Na listę strzelców wpisał się SZYMON KARASIŃSKI, co powoduje, że będzie jeszcze ciekawe w ostatnich kilkunastu minutach tej gry we Wronkach!

67

Zmiana w drużynie Zagłębie II Lubin:
z boiska schodzi Kacper Masiak, na boisku pojawia się Dawid Gruszecki.

63

Spokojna wymiana futbolówki pomiędzy zawodnikami Lecha na połowie poznaniaków. Nie mają powodów do pośpiechu jak na razie gospodarze, bo to przyjezdnym musi zależeć na odrabianiu strat.

62

z boiska schodzi Szymon Pawłowski, na boisku pojawia się Jan Niedzielski.

60

Godzina meczu już za nami, a Lech II Poznań w pełni zasłużenie prowadzi wynikiem 2:0 z Zagłębiem II Lubin. To nie jest jednak jeszcze pewna wygrana i wynik dla gospodarzy, bo "Miedziowi" są groźni w każdej fazie meczu, co pokazali na początku sezonu 2023/2024.

59

Wraca do pełni sił Kruszelnicki po interwencji medyków, co powoduje, że gra może się toczyć dalej.

58

Brzydko faulowany na własnej połowie Kruszelnicki, ale sędzia nie wyciąga kartonika, a gracz Zagłębia II Lubin wymaga interwencji medyków. Mamy więc przerwę w grze.

57

Gol dla Lecha!
Strzelcem bramki ARTUR SOBIECH.

Bardzo precyzyjne dośrodkowanie piłki z rzutu rożnego od Maksymiliana Dziuby na 5. metr pola karnego rezerw lubińskiego Zagłębia, gdzie świetnie wyskoczył do futbolówki i precyzyjnie skierował ją w światło bramki tuż pod poprzeczkę ARTUR SOBIECH. Nie zdołał udanie pokryć snajpera Lecha II Poznań zawodnik Zagłębia II Lubin Paweł Kruszelnicki. Potwierdzają gospodarze swoją przewagę na początku drugiej połowy meczu!

56

Dobry przerzut Pingota na prawą flankę, gdzie z piłką atak konstruują poznaniacy. W akcji brał udział Sobiech oraz Pawłowski, ale ostatecznie jest czwarty w tym pojedynku rzut rożny dla "Kolejorza".