Betclic 1 Liga

Znicz Pruszków – Górnik Łęczna

0:1

finał (0:1)

02.09.2023, 20:00 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • 7 • 7. kolejka • Sebastian

BETFAN: 1.98 3.5 3.85

43

Gol dla Łęcznej!
Strzelcem bramki EGZON KRYEZIU.

Górnik Łęczna grał rozsądnie w pierwszej połowie meczu ze Zniczem Pruszków i tuż przed przerwą zdążył zdobyć prowadzenie 1:0 strzałem Egzona Kryeziu. Dobrze przeprowadzona akcja pozwoliła niepokonanym podopiecznym Ireneusza Mamrota zabrać do szatni skromną zaliczkę.

0:1

finał (0:1)

Gole: 43. Kryeziu

Kartki:   45+2. Kendzia (ZNI), 58. Grudziński (ZNI), 90+1. Tkaczuk (ZNI) – 60. Cisse (LCZ), 79. Gostomski (LCZ)

Posiadanie piłki: 54 % : 46 %.
Strzały celne: 7:3. Strzały niecelne: 12:2. Rzuty rożne: 11:1. Spalone: 1:1. Foule: 16:15.

Znicz Pruszków: Mleczko – Juchymowicz, Kendzia (81. Tabara), Grudziński, Krajewski (67. Krocz), Pomorski, Tkaczuk, Nagamatsu (67. Nowak), Moskwik, Czarnowski (68. Wójcicki), Wawszczyk (68. Proczek).

Zmiany: Misztal – Brejnak, Wójcicki, Proczek, Krocz, Tabara, Nowak, Cegiełka, Bućko.

Trener: Mariusz Misiura

Górnik Łęczna: Gostomski – Grabowski, Cisse, Klemenz, Zbozień, Deja, Gąska (79. Dziwniel), Żyra (90. Łukasiak), Kryeziu, Starzyński (89. Kwiatkowski), Roginić (69. Podliński).

Zmiany: Woźniak – Steszuk, Dziwniel, Bednarczyk, Pawlik, Turek, Podliński, Łukasiak, Kwiatkowski.

Trener: Ireneusz Mamrot

Sędziowie: Dominik Sulikowski (Gdańsk)