Betclic 1 Liga

Znicz Pruszków – Górnik Łęczna

0:1

finał (0:1)

02.09.2023, 20:00 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • 7 • 7. kolejka • Sebastian

BETFAN: 1.98 3.5 3.85

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (22:03:47)
Posiadanie piłki: 54% : 46%.
Strzały na bramkę: 7:3.
Strzały niecelne: 12:2.
Rzuty rożne: 11:1.
Spalone: 1:1.
Faule: 16:15.
Górnik zwarł szyki obronne i nie pozwalał na dużo beniaminkowi w drugiej połowie. Znicz co prawda miał przewagę w posiadaniu piłki, ale jednocześnie problem z tworzeniem sytuacji podbramkowych.

90+7

90+6

Już niebawem Dominik Sulikowski zakończy konfrontację.

90+5

Jeszcze dośrodkowania w pole karne Górnika Łęczna, a tam szaleje na przedpolu Maciej Gostomski.

90+3

Próby rozstrzygnięcia spotkania w doliczonym czasie.

90+2

Drużyna gości podeszła w okolicę pola karnego przeciwnika. Próba kombinacyjnego wymienienia podań, ale zorientowała się w odpowiednim momencie defensywa gospodarzy.

90+1

Jurij Tkaczuk napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

90

Doliczone siedem minut do podstawowego czasu.

90

Zmiana w drużynie Górnik Łęczna:
z boiska schodzi Żyra, na boisku pojawia się Łukasiak.

89

z boiska schodzi Starzyński, na boisku pojawia się Kwiatkowski.

89

Niebawem odpowiedź na pytanie, ile minut doliczy sędzia Dominik Sulikowski do podstawowego czasu.

88

Nieustannie w ofensywie beniaminek.

87

To było dynamiczne i mogło się podobać widzom. Przyspieszenie gospodarzy w centrum boiska, a crossowe podanie było wypieszczone. Gorzej, że akcja nie została zakończona równie dobrym ostatnim podaniem, ponieważ otworzyła się możliwość poprawienia wyniku.

85

Już tylko pięć minut podstawowego czasu.

84

Denerwują się kibice beniaminka na niefrasobliwość w ofensywie swojego ulubionego zespołu.

82

Cała energia Znicza Pruszków przesunięta do atakowania w końcówce konfrontacji.

81

Zmiana w drużynie Znicz Pruszków:
z boiska schodzi Kendzia, na boisku pojawia się Tabara.

0:1

finał (0:1)

Gole: 43. Kryeziu

Kartki:   45+2. Kendzia (ZNI), 58. Grudziński (ZNI), 90+1. Tkaczuk (ZNI) – 60. Cisse (LCZ), 79. Gostomski (LCZ)

Posiadanie piłki: 54 % : 46 %.
Strzały celne: 7:3. Strzały niecelne: 12:2. Rzuty rożne: 11:1. Spalone: 1:1. Foule: 16:15.

Znicz Pruszków: Mleczko – Juchymowicz, Kendzia (81. Tabara), Grudziński, Krajewski (67. Krocz), Pomorski, Tkaczuk, Nagamatsu (67. Nowak), Moskwik, Czarnowski (68. Wójcicki), Wawszczyk (68. Proczek).

Zmiany: Misztal – Brejnak, Wójcicki, Proczek, Krocz, Tabara, Nowak, Cegiełka, Bućko.

Trener: Mariusz Misiura

Górnik Łęczna: Gostomski – Grabowski, Cisse, Klemenz, Zbozień, Deja, Gąska (79. Dziwniel), Żyra (90. Łukasiak), Kryeziu, Starzyński (89. Kwiatkowski), Roginić (69. Podliński).

Zmiany: Woźniak – Steszuk, Dziwniel, Bednarczyk, Pawlik, Turek, Podliński, Łukasiak, Kwiatkowski.

Trener: Ireneusz Mamrot

Sędziowie: Dominik Sulikowski (Gdańsk)