04.06.2023, 18:00 • Stadion Miejski, Kołobrzeg • Runda 34 • Sebastian

Strzały niecelne: 16:6.
Rzuty rożne: 8:2.
Spalone: 0:0.
Faule: 23:15.
Kotwica Kołobrzeg nie poradziła sobie na zakończenie sezonu zasadniczego i wypuściła drugie miejsce w tabeli. Remis 1:1 z Pogonią Siedlce to za mało do awansu.

90+8

90+6

Kamil Włodyka napomniany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

90+6

Tomasz Lewandowski napomniany żółtą kartką za opóźnianie wznowienia gry.

90+5

Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce:
z boiska schodzi Wicenciak, na boisku pojawia się Włodyka.

90+3

Także napomnienie żółtym kartonikiem dla nagrzanego na ławce rezerwowych Macieja Bartoszka.

90+2

Michał Kozajda napomniany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

90

Doliczone sześć minut do podstawowego czasu.

86

Nie popisał się Maciej Kikolski po wrzutce z rzutu wolnego Pawła Łysiaka, jednak Jakub Bojas nie wymierzył kary bramkarzowi Pogoni Siedlce za naganne zachowanie.

84

Maciej Kikolski napomniany żółtą kartką za opóźnianie wznowienia gry.

83

z boiska schodzi Bujalski, na boisku pojawia się Sinior.

82

Mikołaj Rakowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

79

Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg:
z boiska schodzi Soljić, na boisku pojawia się Cywiński.

79

z boiska schodzi Frączczak, na boisku pojawia się Bojas.

78

Tomasz Kaczmarek zabrał się za wykonanie rzutu rożnego. Odchodzące dośrodkowanie zmiennika i po nim kontynuacja ataku. Ostatecznie nie udało się wepchnąć piłki z bliska do siatki Adamowi Frączczakowi po dograniu Pawła Łysiaka.

75

z boiska schodzi Nowak, na boisku pojawia się Majewski.

73

Kotwica Kołobrzeg odzyskała animusz i w ostatnich minutach ponownie jest na połowie przeciwnika. Sporo tam stałych fragmentów gry bez konsekwencji.

70

Niecelne uderzenie po wrzutce z rzutu wolnego w pole karne Pogoni Siedlce.

69

Michał Rutkowski napomniany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

69

Josip Soljić napomniany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

69

Ernest Dzięcioł napomniany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

69

Awantura!

67

z boiska schodzi Bartoś, na boisku pojawia się Rakowski.

66

Gol dla Kotwicy!
Strzelcem bramki ADAM FRĄCZCZAK.

Jest wyrównanie w Kołobrzegu! Adam Frączczak przebudził Kotwicę Kołobrzeg. Po dośrodkowaniu pierwsze uderzenie zostało zablokowane przez Pogoń Siedlce, ale znalazł się jeszcze w dobrym miejscu weteran. Uderzenie, oddane praktycznie w parterze, pokonało Macieja Kikolskiego.

63

Nieudolna jest drużyna z Kołobrzegu w drugiej połowie meczu.

62

Przerwa w grze spowodowana urazem Damiana Nowaka. Sędzia obiecał gospodarzom skrupulatne doliczanie czasu.

61

z boiska schodzi Kosakiewicz, na boisku pojawia się Kaczmarek.

60

Bartosz Wicenciak napomniany żółtą kartką za utrudnianie wznowienia gry.

59

Paweł Łysiak napomniany żółtą kartką za ratowanie się przewinieniem po kolejnej stracie piłki.

57

Podanie w pole karne Kotwicy Kołobrzeg, a tam znajdował się skuteczny z reguły Damian Nowak. Tym razem strzelił zdecydowanie za wysoko.

57

Im dłużej trwa to spotkanie, tym lepiej bronią gracze z województwa mazowieckiego.

55

Damian Nowak napomniany żółtą kartką za ratowanie się faulem po zablokowaniu jego uderzenia.

54

Podanie w kierunku rozpędzonego Jakuba Szarpaka, ale ten zawodnik został powstrzymany przez doświadczonego Macieja Wichtowskiego.

53

Uciekła piłka gospodarzom po podaniu prostopadłym Kamila Korta.

52

Płaskie podanie prostopadłe zostało przechwycone przez Macieja Kikolskiego na przedpolu.

51

Adam Frączczak napomniany żółtą kartką za ratowanie się faulem po stracie.

50

Kotwica Kołobrzeg w ataku pozycyjnym i zakończył się kolejnym niedokładnym strzałem Adama Frączczaka po płaskim dośrodkowaniu Kamila Korta.

49

Sprytne przepuszczenie piłki przez Adama Frączczaka do Jakuba Szarpaka, jednak uderzenie tego drugiego było bardzo niedopieszczone.

47

Przewinienie w centrum boiska nie zostało wycenione przez sędziego Dominika Sulikowskiego na napomnienie żółtym kartonikiem.

46

Żywe konsultacje przed wznowieniem gry trenera Macieja Bartoszka oraz Hermesa.

46

Niebawem wznowienie konfrontacji na stadionie w Kołobrzegu. Siedlczanie już opuścili szatnię.
Czekamy na wznowienie meczu po przerwie.
Specyficzna pierwsza połowa meczu. Kotwica Kołobrzeg zmarnowała sporo sytuacji podbramkowych, po czym totalnie straciła impet z powodu gola Cezarego Bujalskiego na 1:0 dla Pogoni Siedlce. Komplikuje się awans wiceliderowi.

45+2

45

Doliczone dwie minuty do podstawowego czasu.

45

Przewinienie Piotra Witasika na boku boiska. Jeszcze szansa przebudzonej Pogoni Siedlce na podwyższenie prowadzenia w pierwszej połowie. Tomasz Lewandowski główkował z bliska w słupek po wrzutce!

44

Duża nieskuteczność kołobrzeżan, którzy nie potrafili wykorzystać dośrodkowania z lewego skrzydła.

43

Strzał zza pola karnego Pawła Łysiaka bardzo niedokładny.

42

Kotwica Kołobrzeg nie otrząsnęła się po straconej bramce. Podopieczni Macieja Bartoszka musieli bronić się po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

40

Jedna akcja Pogoni Siedlce w pierwszej połowie, ale nie liczy się przecież ilość, a jakość.

38

Gol dla Pogoni Siedlce!
Strzelcem bramki CEZARY BUJALSKI.

Pogoń Siedlce na prowadzeniu i wymierzyła ona karę kołobrzeżanom za zmarnowane sytuacje podbramkowe. Drużyna z Mazowsza przeprowadziła szybki atak i zakończył się on uderzeniem z bliska Cezarego Bujalskiego. Przyjezdni zebrali się licznie do kontrataku, natomiast Kotwica Kołobrzeg wracała w zbyt wielkim bałaganie do obrony.

37

Przewinienie na wysokości koła środkowego. Zelżała ofensywa kołobrzeżan.

36

Przerwa na napoje.

35

Kamil Bartoś dostał podanie od Adama Frączczaka, jednak następnie posłał, w założeniu, ostatnie zagranie w objęcia Macieja Kikolskiego.

33

Oskar Pogorzelec bezbłędnie na przedpolu i nie pozwolił na kontynuowanie ataku Damianowi Nowakowi.

32

Adamowi Frączczakowi udało się jedynie wywalczyć wrzut z autu na połowie przeciwnika.

31

Łukasz Kosakiewicz oraz Sebastian Murawski poradzili sobie w duecie z rozbrojeniem ataku siedlczan.

29

Łukasz Kosakiewicz sam na sam z bramkarzem, ale jego płaskie uderzenie zatrzymało się na słupku. To drugie obicie obramowania Pogoni Siedlce w ciągu zaledwie kilku minut. Dużo pecha ma zespół znad morza.

28

Pogoń Siedlce zaatakowała, jednak niezmiennie nie sprawdziła ona Oskara Pogorzelca uderzeniem celnym.

27

Tyle szczęścia Pogoni Siedlce w ciągu dwóch minut! Tym razem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzenie zatrzymało się na poprzeczce w bramce Macieja Kikolskiego!

26

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego również gorąco, ponieważ uderzenie Michała Kozajdy zostało strącone końcami palców nad poprzeczkę przez bramkarza Pogoni Siedlce.

25

Bardzo dobra akcja indywidualna Kamila Korta, ale ostatecznie nie przedarł się ze swoim strzałem z kilkunastu metrów przez gąszcz zawodników w czerwono-czarnych strojach. Kotwica Kołobrzeg wyłącznie od rzutu rożnego.

24

Tomasz Lewandowski nieco niezgrabnie po dośrodkowaniu, jednak nie wrzucił ostatecznie piłki za kołnierz Maciejowi Kikolskiemu.

23

Atak bez piłki Cezarego Demianiuka na Piotra Witasika. Nie ma napomnienia żółtym kartonikiem, natomiast były eleganckie przeprosiny ze strony napastnika Pogoni Siedlce.

21

Generalnie Kotwica Kołobrzeg naciska, jednak momentami nerwowość bierze górę nad dokładnością.

20

Zabrakło podopiecznego Macieja Bartoszka do oddania uderzenia po płaskim dośrodkowaniu wybijanym nieudanie przez Macieja Kikolskiego.

19

Korner po akcji solowej Adama Frączczaka. Uderzenie Josipa Soljicia po dośrodkowaniu było skazane na niepowodzenie.

17

Ciekawie w ostatnich minutach. Damian Nowak oddał uderzenie ostrzegawcze nieznacznie ponad poprzeczką w bramce Oskara Pogorzelca. W odpowiedzi akcja wicelidera, ale po płaskim dośrodkowaniu nie doczekał się decyzji o podyktowaniu rzutu karnego.

16

Sebastian Murawski napomniany żółtą kartką za przewinienie w centrum boiska.

14

Niebezpiecznie staranowany na boku boiska Łukasz Kosakiewicz, ale zamierza kontynuować rywalizację z gośćmi..

13

Poradzili sobie gospodarze z zablokowaniem uderzenia zza linii pola karnego. Tylko przez moment Kotwica Kołobrzeg była rozwalona w obronie.

12

W ostatnim momencie interweniowali gracze Pogoni Siedlce po podaniu w pole karne. Dwóch zawodników z Kołobrzegu czekało na możliwość oddania uderzenia i wykorzystania błędu.

11

Przeciągnięte podanie i w zasadzie pierwsza możliwość interweniowania na przedpolu Oskara Pogorzelca.

9

Przechwyt Adama Frączczaka, jednak jego zaangażowanie w kontratak, wsparte przez Kamila Korta, było niewystarczające.

8

Niedokładność Josipa Soljicia i piłka uciekła środkowemu pomocnikowi Kotwicy Kołobrzeg poza boisko.

8

Josip Soljić urządził sobie zbędną zabawę w centrum boiska, ale ostatecznie nie oddał futbolówki zawodnikom Pogoni Siedlce.

7

Solidnie poobijany Ernest Dzięcioł, ale ochoczo powrócił na boisko. Pogoń Siedlce krótko grała w dziesięciu.

6

Przerwa w grze spowodowana urazem. Kamil Kort staranował w centrum boiska jednocześnie dwóch przeciwników i jeden z nich potrzebuje wsparcia medycznego.

5

Otrząsnęli się piłkarze z województwa mazowieckiego i przenieśli grę na połowę beniaminka.

3

Kotwica Kołobrzeg rozpoczęła od serii stałych fragmentów gry na połowie przeciwnika. Rozegranie rzutu rożnego zakończyło się zbyt wysokim strzałem z dystansu Michała Cywińskiego.

2

Kotwica Kołobrzeg w białych koszulkach, a do tego w błękitnych spodenkach oraz getrach. Z kolei Pogoń Siedlce w czerwono-czarnych strojach.

1

Od razu napomnienie żółtym kartonikiem dla Cezarego Bujalskiego za przewinienie taktyczne na Pawle Łysiaku.

1

Mecz w Kołobrzegu na pewno nie rozpocznie się punktualnie. Mocno spóźnieni sędziowie wraz z zawodnikami.
Piłkarze zeszli z rozgrzewki do szatni. Na trybunach w Kołobrzegu praktycznie komplet publiczności.

Kotwica Kołobrzeg: Pogorzelec – Kozajda, Witasik, Murawski, Kosakiewicz, Kort, Soljić, Łysiak, Bartoś, Frączczak, Szarpak.
Rezerwowi: Neugebauer – Cywiński, Goncerz, Rakowski, Bojas, Obst, Kostkowski, Kaczmarek, Bielka.
Trener: Maciej Bartoszek

Pogoń Siedlce: Kikolski – Wichtowski, Lewandowski, Rutkowski, Mamis, Dzięcioł, Bujalski, Marcinho, Wicenciak, Demaniuk, Nowak.
Rezerwowi: Kowynia – Lewkowski, Pek, Włodyka, Sinior, Majewski, Kołoczek.
Trener: Maciej Soroka

Sędzia: Dominik Sulikowski (Gdańsk).
Kotwica Kołobrzeg zagra w niedzielę o bezpośredni awans na zaplecze PKO Ekstraklasy. Tylko wygrana zagwarantuje podopiecznym Macieja Bartoszka historyczny awans bez konieczności oglądania się na wyniki Stomilu Olsztyn oraz Znicza Pruszków.
Zapraszamy na relację na żywo z meczu eWinner II ligi w Kołobrzegu. Kotwica zmierzy się w nim z Pogonią Siedlce. Początek rywalizacji w niedzielę o godzinie 18.

1:1

finał (0:1)

Gole: 66. Frączczak – 38. Bujalski

Kartki:   16. Murawski (KTW), 51. Frączczak (KTW), 59. Łysiak (KTW), 69. Soljić (KTW), 82. Rakowski (KTW), 90+2. Kozajda (KTW) – 1. Bujalski (SDL), 55. Nowak (SDL), 60. Wicenciak (SDL), 69. Dzięcioł (SDL), 69. Rutkowski (SDL), 84. Kikolski (SDL), 90+6. Lewandowski (SDL), 90+6. Włodyka (SDL)

Posiadanie piłki: 54 % : 46 %.
Strzały celne: 2:1. Strzały niecelne: 16:6. Rzuty rożne: 8:2. Spalone: 0:0. Foule: 23:15.

Kotwica Kołobrzeg: Pogorzelec – Kozajda, Witasik, Murawski, Kosakiewicz (61. Kaczmarek), Kort, Soljić (79. Cywiński), Łysiak, Bartoś (67. Rakowski), Frączczak (79. Bojas), Szarpak.

Zmiany: Neugebauer – Cywiński, Goncerz, Rakowski, Bojas, Obst, Kostkowski, Kaczmarek, Bielka.

Pogoń Siedlce: Kikolski – Wichtowski, Lewandowski, Rutkowski, Mamis, Dzięcioł, Bujalski (83. Sinior), Marcinho, Wicenciak (90. Włodyka), Demaniuk, Nowak (75. Majewski).

Zmiany: Kowynia – Lewkowski, Pek, Włodyka, Sinior, Majewski, Kołoczek.

Sędziowie: Dominik Sulikowski (Gdańsk)