04.06.2023, 18:00 • Stadion Miejski, Kołobrzeg • Runda 34 • Sebastian

Strzały niecelne: 16:6.
Rzuty rożne: 8:2.
Spalone: 0:0.
Faule: 23:15.
Kotwica Kołobrzeg nie poradziła sobie na zakończenie sezonu zasadniczego i wypuściła drugie miejsce w tabeli. Remis 1:1 z Pogonią Siedlce to za mało do awansu.

90+8

90+6

Kamil Włodyka napomniany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

90+6

Tomasz Lewandowski napomniany żółtą kartką za opóźnianie wznowienia gry.

90+5

Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce:
z boiska schodzi Wicenciak, na boisku pojawia się Włodyka.

90+3

Także napomnienie żółtym kartonikiem dla nagrzanego na ławce rezerwowych Macieja Bartoszka.

90+2

Michał Kozajda napomniany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

90

Doliczone sześć minut do podstawowego czasu.

86

Nie popisał się Maciej Kikolski po wrzutce z rzutu wolnego Pawła Łysiaka, jednak Jakub Bojas nie wymierzył kary bramkarzowi Pogoni Siedlce za naganne zachowanie.

84

Maciej Kikolski napomniany żółtą kartką za opóźnianie wznowienia gry.

83

z boiska schodzi Bujalski, na boisku pojawia się Sinior.

82

Mikołaj Rakowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

79

Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg:
z boiska schodzi Soljić, na boisku pojawia się Cywiński.

79

z boiska schodzi Frączczak, na boisku pojawia się Bojas.

78

Tomasz Kaczmarek zabrał się za wykonanie rzutu rożnego. Odchodzące dośrodkowanie zmiennika i po nim kontynuacja ataku. Ostatecznie nie udało się wepchnąć piłki z bliska do siatki Adamowi Frączczakowi po dograniu Pawła Łysiaka.

75

z boiska schodzi Nowak, na boisku pojawia się Majewski.

73

Kotwica Kołobrzeg odzyskała animusz i w ostatnich minutach ponownie jest na połowie przeciwnika. Sporo tam stałych fragmentów gry bez konsekwencji.

1:1

finał (0:1)

Gole: 66. Frączczak – 38. Bujalski

Kartki:   16. Murawski (KTW), 51. Frączczak (KTW), 59. Łysiak (KTW), 69. Soljić (KTW), 82. Rakowski (KTW), 90+2. Kozajda (KTW) – 1. Bujalski (SDL), 55. Nowak (SDL), 60. Wicenciak (SDL), 69. Dzięcioł (SDL), 69. Rutkowski (SDL), 84. Kikolski (SDL), 90+6. Lewandowski (SDL), 90+6. Włodyka (SDL)

Posiadanie piłki: 54 % : 46 %.
Strzały celne: 2:1. Strzały niecelne: 16:6. Rzuty rożne: 8:2. Spalone: 0:0. Foule: 23:15.

Kotwica Kołobrzeg: Pogorzelec – Kozajda, Witasik, Murawski, Kosakiewicz (61. Kaczmarek), Kort, Soljić (79. Cywiński), Łysiak, Bartoś (67. Rakowski), Frączczak (79. Bojas), Szarpak.

Zmiany: Neugebauer – Cywiński, Goncerz, Rakowski, Bojas, Obst, Kostkowski, Kaczmarek, Bielka.

Trener: Maciej Bartoszek

Pogoń Siedlce: Kikolski – Wichtowski, Lewandowski, Rutkowski, Mamis, Dzięcioł, Bujalski (83. Sinior), Marcinho, Wicenciak (90. Włodyka), Demaniuk, Nowak (75. Majewski).

Zmiany: Kowynia – Lewkowski, Pek, Włodyka, Sinior, Majewski, Kołoczek.

Trener: Maciej Soroka

Sędziowie: Dominik Sulikowski (Gdańsk)