01.04.2023, 13:00 • Stadion Miejski, Polkowice • 25. kolejka • Adam Ka

STS: 2.42 3.4 2.75

47

Gol dla Górnika Polkowice!
Samobójcze trafienie zalicza DMYTRO JUCHYMOWYCZ.

Rozgrywali korner piłkarze Górnika. Piłkę wybijali na raty goście z Pruszkowa, ale w końcu uspokoili swoją grę i przygotowali udaną akcję gospodarze, a pod własną bramkę na tyle niefortunnie próbował wybijać piłkę ukraiński obrońca Znicza Pruszków DMYTRO JUCHYMOWYCZ, że ta zaskoczyła także bramkarza Miłosza Mleczko i wpadła do siatki, a to powoduje, że polkowiczanie nawiązują pewien kontakt ze swoim rywalem zaraz na starcie drugiej części tej potyczki!

43

Gol dla Znicza!
Strzelcem bramki KRZYSZTOF WINGRALEK.

Po rzucie rożnym i wysokim, ale też dokładnym dośrodkowaniu Ukraińca Jurija Tkaczuka na dalszy słupek najwyżej do piłki wyskakuje tam rosły obrońca Znicza Pruszków KRZYSZTOF WINGRALEK i oddaje celny strzał głową. Tym samym jest już 2:0 dla pruszkowskiego Znicza i żółto-czerwoni będą schodzić do szatni z dobrą zaliczką, którą wypracowali w ciągu zaledwie dwóch minut!

41

Strzelcem bramki DAWID BARNOWSKI.

Udana akcja przyjezdnych i dorzut piłki z lewej strony na dalszy słupek autorstwa kapitana drużyny gości Krystiana Pomorskiego do wbiegającego tam DAWIDA BARNOWSKIEGO, który dokłada tylko nogę do futbolówki i trafia do siatki wyprowadzając Znicz Pruszków na prowadzenie 1:0 na kilka minut przed końcem pierwszej części gry!