1:1

finał (0:1)

01.04.2023, 15:00 • Stadion ROSRRiT, Siedlce • 25. kolejka • Adam Ka

STS: 2.08 3.55 3.25

W starciu ekip ze środka tabeli podział punktów po niezłym dla oka meczu. Dziękujemy Państwu za wspólne emocjonowanie się pojedynkiem 25. kolejki piłkarskiej eWinner 2. Ligi sezonu 2022/2023. Na dziś to już wszystko. Zachęcam do śledzenia innych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Życzę udanej reszty dnia i weekendu. Do usłyszenia. (17:52:54)

90+5

Bez zagrożenia po tym stałym fragmencie gry pod bramką gospodarzy. Koniec meczu.

90+4

Jeszcze wywalczyli na połowie rywali rzut wolny goście z Jastrzębia-Zdroju. Czas na piłkę meczową.

90+3

Walka do samego końca. Rzut wolny wywalczyli teraz jastrzębianie po faulu w ataku ze strony siedlczan.

90+2

Jest wymuszona roszada w szeregach Pogoni Siedlce:
nie dokończy meczu kontuzjowany Kamil Włodyka, a na placu gry pojawia się Jakub Sinior.

90+1

Interweniują na murawie fizjoterapeuci Pogoni Siedlce, bo jakiegoś urazu doznał jeden z piłkarzy tego zespołu.

90

Trzy minuty doliczone zostały do tego pojedynku przez arbitra z Lublina Karola Iwanowicza.

89

Tradycyjnie już centra ze stałego fragmentu gry nie przynosi zagrożenia pod bramką strzeżoną przez Antkowiaka.

88

Teraz natomiast rzut wolny dla siedlczan, którzy mogą teraz zagrozić bramce przyjezdnych.

87

Chwilę po wejściu na boisko również wpisuje się do sędziowskiego notesu Nataniel Wybraniec, który otrzymuje żółtą kartkę.

86

Kolejny w tym meczu rzut wolny egzekwować będzie zespół gości po faulu jednego z piłkarzy Pogoni.

85

Druga roszada w krótkim odstępie czasu w teamie GKS 1962 Jastrzębie:
zbiega z murawy strzelec bramki na 1:0 Dariusz Kamiński, a na boisku pojawia się ukraiński zawodnik Farid Ali.

85

Początek podwójnej zmiany w ekipie GKS 1962 Jastrzębie:
udział w meczu kończy i schodzi z boiska Daniel Stanclik, a na placu gry zjawia się Nataniel Wybraniec.

85

Za pięć minut kończy się regulaminowy czas gry. Sędzia z pewnością doliczy coś do tego, ale czy to wystarczy, aby któraś z ekip przechyliła szalę na swoją stronę?

83

Powalony na płytę boiska Majewski w środku pola. Zgłaszają jastrzębianie, że chwilę potem to Lewandowski faulował ich gracza, ale sędzia wraca do pierwszej nieczysto zagranej akcji i wskazuje na rzut wolny dla Pogoni.

82

Uderza Misiak na bramkę rywala, ale dobrze i czujnie między słupkami Antkowiak w tej sytuacji.

80

Środkowa strefa boiska i leży na murawie dwóch piłkarzy Pogoni. Sędzia Karol Iwanowicz przerywa grę, uspokaja nastroje zawodników i każe grać dalej od rzutu wolnego gospodarzom.

79

Nieudana i niecelna centra jednego z piłkarzy ekipy gości na pole karne Pogoni wychodzi poza boisko i wznawia bramkarz siedlczan Maciej Kikolski grę od swojego pola karnego.