3:2

finał (25:23, 19:25, 26:24, 23:25, 15:13)

26.01.2023, 20:30 • Hala Energia, Bełchatów • 1/8 finału • Adam Ka

15:13

Kończy to spotkanie skutecznym obiciem bloku gości w aut Jakub Rybicki i 15:13 w secie piątym, a 3:2 w całym pojedynku wygrywa PGE Skra Bełchatów!

14:13

W boisko wstrzelił się jeden z zółto-czarnych i jest 14:13 oraz piłka meczowa dla gospodarzy!

12:11

Świetna zagrywka posłana przez Bartłomieja Janusa i jest as serwisowy oraz prowadzenie 12:11 żółto-czarnych. Drugą przerwę na żądanie wykorzystuje Umut Çakır – szkoleniowiec Galatasaray HDI Istanbul!

4:4

Posyła punktowy serwis Yasin Aydın!

23:25

Akcja ze środka zakończona przez Emira Kaana Öztürka. Przedarł się on mimo dłoni w bloku rywali na drugą stronę i pewnie zapunktował. Set czwarty 25:23 wygrywają goście i będzie tie-break w tej rywalizacji!

22:24

Kolejny raz daje o sobie znać w polu zagrywki przyjmujący ekipy tureckiej Yasin Aydın. Nie radzi sobie z obroną tego serwisu Jakub Rybicki. Piłka setowa na wagę tie-breaka dla gości z Turcji!

16:20

Rozbita bełchatowska defensywa po świetnym serwisie Onura Günaydı! Raguje szkoleniowiec żółto-czarnych Joel Banks ponownie żądając czas dla swojego teamu.

14:16

As serwisowy zagrywa Emir Kaan Öztürk!

7:5

Do świetnego rozegrania piłki dokłada punktową zagrywkę Mitić!

4:4

Po taśmie zahacza piłka po serwisie Yasina Aydına i spada w wolne pole!

3:1

Za to asa serwisowego dokłada atakujący gospodarzy Wiktor Musiał!

26:24

Pewnie kończy asem tego seta Filippo Lanza i 26:24 w secie trzecim wygrywają bełchatowianie. Prowadzenie 2:1 żółto-czarnych, a PGE Skra ma zapewniony awans do 1/4 rozgrywek siatkarskiego Pucharu CEV mężczyzn sezonu 2022/2023!

25:24

Kolejny setbol dla gospodarzy po tym jak w siatkę zaserwował Aydın!

24:24

Po czasie asa serwisowego notuje Yasin Aydın. Przełamuje on dłonie defensorów i gramy na przewagi!

24:22

Dokłada asa serwisowego po miękkim, ale dobrym zagraniu Yasin Aydın. Złe zachowanie defensywy bełchatowian!

24:20

Ależ gorąca końcówka w Bełchatowie. Piłka wpadła w boisko, co umknęło sędziom, ale ponownie ze środka trafił już pewnie w wolne pole Bieniek na środku siatki. Dyskutuje teraz Joel Banks z Thomasem Edgarem. Rzadko spotyka się rozmowy na linii trener i zawodnik drużyny przeciwnej. Wielkie emocje w Hali Energia! Piłkę setową na wagę ćwierćfinału mają żółto-czarni!

23:19

Świetny serwis Serba Aleksandara Atanasijevicia. Punktowa zagrywka atakującego PGE Skry!

7:6

Kolejna zagrywka Bieńka jest punktowa. Nie radzi sobie z obroną jeden z rywali! Trener Galatasaray HDI Istanbul Umut Çakır prosi o pierwszy w tej odsłonie czas!

6:6

As serwisowy Mateusza Bieńka!

19:25

O blok rywali mocno w aut uderza z prawej flanki Australijczyk Thomas Edgar. 25:19 dla Galatasaray HDI Istanbul i wyrównanie 1:1 w całym starciu!

19:24

W pół siatki po czasie serwuje Mateusz Bieniek. Czas na pierwszego w tym meczu setbola dla gości!

18:23

Błąd w ustawieniu drużyny Galatasaray HDI Istanbul. Punkt na koncie żółto-czarnych!

11:16

Świetny serwis posyła teraz Vašina, który rozbija dłonie rywala w defensywie!

25:23

1:0 dla PGE Skry Bełchatów po wygranej 25:23!

24:22

Edgar blokowany na prawej flance. Piłka setowa dla gospodarzy, a o drugi w tej partii czas prosi szkoleniowiec Galatasaray HDI Istanbul Umut Çakır!