finał (25:23, 19:25, 26:24, 23:25, 15:13)

26.01.2023, 20:30 • Hala Energia, Bełchatów • 1/8 finału • Adam Ka

Kończy się przygoda tureckiego Galatasaray HDI Istanbul z europejskimi zmaganiami w sezonie 2022/2023, ale za to polska ekipa, czyli PGE Skra Bełchatów melduje się w ćwierćfinale, gdzie czeka już czeskie VK Karlovarsko. Ja już dziękuję Państwu za uwagę podczas dzisiejszej relacji LIVE, oraz za długi wieczór spędzony z męska siatkówką. Zapraszam na kolejne relacje tekstowe w serwisie Lajfy zarówno dziś, jak i w kolejnych dniach zbliżającego się weekendu. Życzę dobrej nocy. Do następnego. (22:48:58)

Koniec meczu

15:13

Kończy to spotkanie skutecznym obiciem bloku gości w aut Jakub Rybicki i 15:13 w secie piątym, a 3:2 w całym pojedynku wygrywa PGE Skra Bełchatów!

14:13

W boisko wstrzelił się jeden z zółto-czarnych i jest 14:13 oraz piłka meczowa dla gospodarzy!

13:13

Nie skończył kontrataku Kooy, ale za to nie pomylił się z drugiej strony siatki Selim Kalayci, który huknął o potrójny blok rywali daleko w aut. Bronił jeszcze ofiarnie piłkę Jakub Rybicki, ale przeszkodziły mu bandy reklamowe.

13:12

Radzi sobie z kiwką nad tureckim blokiem w wolne pole Dick Kooy. Włoch zdobywa bardzo ważny punkt dla gospodarzy.

12:12

Kalayci o dłonie Kooya atakuje w aut na prawej flance po zagraniu powrotnym.

12:11

Świetna zagrywka posłana przez Bartłomieja Janusa i jest as serwisowy oraz prowadzenie 12:11 żółto-czarnych. Drugą przerwę na żądanie wykorzystuje Umut Çakır – szkoleniowiec Galatasaray HDI Istanbul!

11:11

Błąd przejścia linii trzeciego metra w wykonaniu drużyny z Turcji.

10:11

Omija jeden z Turków w ataku blok gospodarzy i trafia pewnie.

10:10

Na aut kieruje zagrywkę środkowy gości Aykut Acar.

9:10

Atakujący gości Selim Kalayci uderza pod górę z prawej strony siatki daleko w aut.

9:9

Odrobione straty przez bełchatowian. Jest 9:9, a to wszystko po celnym ataku w wolne pole i środkową strefę parkietu Musiała. O czas poprosił trener Galatasaray Umut Çakır.

8:9

Onur Günaydı posyła mocny i daleki serwis w aut.

7:9

Podwójny blok na lewej flance zatrzymuje uderzenie Wiktora Musiała.

7:8

Wychodzą w połowie piątego seta na jednopunktowe prowadzenie przyjezdni po tym jak Yasin Aydın o blok PGE Skry uderzył mocno i na aut. Czas na zmianę stron.