10.08.2022, 19:00 • Stadion MOSiR Bystrzyca, Lublin • 5. kolejka • Sebastian

Strzały niecelne: 9:6.
Rzuty rożne: 8:7.
Spalone: 3:1.
Faule: 17:15.
Bardzo źle zaprezentował się Motor Lublin, który przegrał na własnym stadionie 0:3 z KKS-em 1925 Kalisz. Podopieczni Stanisława Szpyrki nie potrafili odnieść ani jednego zwycięstwa w pięciu meczach od początku sezonu, a w środę popełniali karygodne błędy w obronie. Nie minął kwadrans i drużyna z Wielkopolski była na dwubramkowym prowadzeniu. Po przerwie padła bramka na 3:0 bohatera spotkania Mateusza Gawlika, a gdyby nie interwencje Pawła Budzyńskiego, mogłoby dojść do absolutnej kompromitacji Motoru.

90+4

90

Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

89

Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz:
z boiska schodzi Borecki, na boisku pojawia się Soboczyński.

89

z boiska schodzi Zawistowski, na boisku pojawia się Lipkowski.

89

Wiktor Smoliński napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

89

Ekipa miejscowa znalazła się z futbolówką blisko pola karnego przeciwnika. Tylko jednak przez moment zanosiło się na to, że stworzy niebezpieczną sytuację podbramkową.

88

Seria interwencji Pawła Budzyńskiego ratowała gospodarzy przed absolutnie kompromitującym rezultatem.

87

Duży problem z przeprowadzeniem skutecznego ataku przez zawodników prowadzonych przez Stanisława Szpyrkę.

86

Michał Borecki napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

85

Skuteczna interwencja na przedpolu zaprezentowana przez skoncentrowanego Macieja Krakowiaka.

83

Zmiana w drużynie Motor Lublin:
z boiska schodzi Kahsay, na boisku pojawia się Żebrakowski.

83

z boiska schodzi Sędzikowski, na boisku pojawia się Rybicki.

82

z boiska schodzi Gordillo, na boisku pojawia się W. Staszak.

82

z boiska schodzi Kamiński, na boisku pojawia się Smajdor.

80

Gorąco pod bramką Motoru Lublin również po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i tym razem cudem wyratowali się gospodarze. Paweł Budzyński częściowo zrehabilitował się za wcześniejsze niepowodzenia!

79

Uderzenie Michała Boreckiego z rzutu wolnego zostało powstrzymane przez skoncentrowanego na linii bramkowe Pawła Budzyńskiego.

77

Ezana Kahsay napomniany żółtą kartką za kopnięcie przeciwnika niedaleko linii własnego pola karnego.

77

Ostrożnie z przeprowadzaniem zmian trener Bartosz Tarachulski, który jak dotąd zdecydował się na wprowadzenie z ławki rezerwowych tylko doświadczonego Adriana Łuszkiewicza.

75

Na kwadrans przed zakończeniem podstawowego czasu była przerwa spowodowana przewinieniem na bohaterze spotkania Mateuszu Gawliku.

74

Mocne słowa od kibiców zasiadających na trybunach lubelskiego stadionu.

73

Przekombinowane rozegranie w wykonaniu będącego na prowadzeniu zespołu, a całe zamieszanie na połowie przeciwnika zostało wyjaśnione chwytem przez jego bramkarza.

72

Tym razem akcja podopiecznych Bartosza Tarachulskiego zakończyła się niedokładnym uderzeniem. Od bramki Paweł Budzyński.

69

Wszystko w tym meczu układa się po myśli przyjezdnych, a Motor Lublin konsekwentnie marnuje swoje sytuacje podbramkowe. Przed momentem spektakularnie spudłował z bliska Kahsay.

67

Gol dla KKS-u!
Strzelcem bramki MATEUSZ GAWLIK.

Bezlitośnie punktowani są gospodarze i już nic nie wskazuje na stratę "oczek" przez KKS 1925 Kalisz. Ponownie w odpowiednim miejscu oraz czasie znalazł się Mateusz Gawlik i swoim strzałem ukarał on niezdecydowanie w grze na przedpolu Pawła Budzyńskiego!

67

z boiska schodzi Koczy, na boisku pojawia się Łuszkiewicz.

64

z boiska schodzi Gąsior, na boisku pojawia się Kusiński.

63

Płaskie uderzenie z rzutu wolnego Damiana Sędzikowskiego, a także dobitka zostały powstrzymane przez Macieja Krakowiaka. Ustawił się w odpowiednim miejscu bramkarz drugoligowca z Kalisza!

61

Mateusz Gawlik napomniany żółtą kartką za przewinienie blisko linii własnego pola karnego.

59

Nie tracą nadziei gospodarze i próbują rozgrzać widowisko trafieniem kontaktowym. Przez moment zakotłowało się w pobliżu bramki Macieja Krakowiaka, ale żadna z sytuacji nie kwalifikowała się w ocenie sędziego Alberta Różyckiego do podyktowania jedenastki.

56

z boiska schodzi Najemski, na boisku pojawia się Ceglarz.

56

z boiska schodzi Jagodziński, na boisku pojawia się Staszak.

56

Daniel Kamiński napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie w centrum boiska.

55

Marcel Gąsior napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

53

Odpowiedzieli swoim ofensywnym wypadem piłkarze z Wielkopolski, ponieważ we wcześniejszych minutach mieli oni problem z opuszczeniem własnej połowy boiska.

51

Gospodarze marnują liczne sytuacje podbramkowe.

50

Bardzo dogodna szansa na doprowadzenie do remisu przed Leszkiem Jagodzińskim, ale zabrakło mu celnego uderzenia na zakończenie ataku i Motor Lublin musiał zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego na zakończenie ataku!

48

Wyraźnie niedokładne uderzenie Nestora Gordillo i piłka nie miała po nim możliwości znalezienia się w bramce strzeżonej przez Pawła Budzyńskiego.

47

Słychać od razu po przerwie oznaki zniecierpliwienia grą Motoru Lublin.

46

KKS 1925 Kalisz rozpoczął rewelacyjnie mecz w Lublinie. Po niespełna kwadransie był na dwubramkowym prowadzeniu i nie stracił ani jego cząstki w dalszej fazie pierwszej połowy. Motor w dużych opałach.

45+2

45

Doliczony czas.

40

Pozostało pięć minut podstawowego czasu do zakończenia pierwszej połowy spotkania, które przebiegała na zasadach KKS 1925 Kalisz.

35

Napastnik gospodarzy czeka w przodzie na dokładne podania. Na razie musi toczyć, czasami skazane na niepowodzenie, pojedynki z przeważającymi siłami przeciwnikami.

30

Po dwóch kwadransach spotkania zdecydowanie bliżej wzbogacenia się o komplet punktów w środku tygodnia jest drużyna z Wielkopolski.

29

Damian Sędzikowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

28

Motor Lublin nie wykorzystał możliwości poprawienia wyniku po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

25

Gorąco w polu karnym. Kilku zawodników miało ochotę na wpakowanie futbolówki z bliska do siatki. Ta jednak tylko przemknęła po głowach oraz stopach i pozostała w polu.

20

Motor Lubin na razie nie odpowiedział gościom na dwa skuteczne ataki. Gospodarze są w szoku po kompletnym falstarcie zaliczonym w kwadransie otwierającym spotkanie.

12

Rewelacyjne otwarcie spotkania przez drużynę z Wielkopolski. Nie minął kwadrans i jest ona na dwubramkowym prowadzeniu. Trudno dziwić się nerwom na stadionie, ponieważ Motor Lublin nie poradził sobie również z uderzeniem Mateusza Gawlika.

10

Motor Lublin musi wcześnie organizować się do odrabiania strat po kompletnie nieudanym rozpoczęciu spotkania.

5

Strzelcem bramki PIOTR GIEL.

Nie trzeba było długo czekać na pierwsze uderzenie do bramki w Lublinie. Piotr Giel otworzył swoim strzałem rezultat i KKS 1925 Kalisz jest na prowadzeniu 1:0.

5

Ponownie piłkarze w jaśniejszych strojach, jednak bramkarz rywala wmieszał się w to wszystko. Czujnie interweniował na przedpolu i przeciął prostopadłe podanie. Futbolówka w jego objęciach.

2

Pora na pierwsze niebezpieczne ataki w meczu. W posiadaniu piłki drużyna z Lublina i szukała ona sposobu na przedostatnie się pod bramkę przeciwnika.

1

Ostatnie chwile poprzedzające rozpoczęcie spotkania w Lublinie.
Zapraszamy na relację na żywo z meczu eWinner II ligi w Lublinie. Motor zmierzy się w nim z KKS 1925 Kalisz. Początek rywalizacji w środę o godzinie 19.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.

0:3

finał (0:2)

Gole: 5. Giel, 12. Gawlik, 67. Gawlik

Kartki:   29. Sędzikowski (MOT), 55. Gąsior (MOT), 77. Kahsay (MOT) – 56. Kamiński (KKL), 61. Gawlik (KKL), 86. Borecki (KKL), 89. Smoliński (KKL)

Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
Strzały celne: 3:9. Strzały niecelne: 9:6. Rzuty rożne: 8:7. Spalone: 3:1. Foule: 17:15.

Motor Lublin: Budzyński – Rudol, Cichocki, Najemski (56. Ceglarz), Wójcik, Gąsior (64. Kusiński), Jagodziński (56. J. Staszak), Sędzikowski (83. Rybicki), R. Król, Rozmus, Kahsay (83. Żebrakowski).

Zmiany: Furman – Szarek, Kusiński, Rybicki, Żebrakowski, J. Staszak, Zbiciak, Lis, Ceglarz.

Trener: Stanisław Szpyrka

KKS 1925 Kalisz: Krakowiak – Smoliński, Gawlik, Kendzia, Zawistowski (89. Lipkowski), Borecki (89. Soboczyński), Wysokiński, Kamiński (82. Smajdor), Gordillo (82. W. Staszak), Koczy (67. Łuszkiewicz), Giel.

Zmiany: Górski – Dudek, Lipkowski, Soboczyński, W. Staszak, Głaz, Smajdor, Łuszkiewicz, Wilczyński.

Trener: Bartosz Tarachulski

Sędziowie: Albert Różycki (Łódź)