10.08.2022, 18:00 • 5. kolejka • Sebastian

Strzały niecelne: 3:1.
Rzuty rożne: 5:3.
Spalone: 4:3.
Faule: 25:9.
Wynikiem 2:1 zakończyło się spotkanie Raduni Stężyca z Hutnikiem Kraków. Najważniejszym fragmentem konfrontacji były ostatnie minuty w pierwszej połowie. W nich podopieczni Sebastiana Letniowskiego zdobyli dwa gole po uderzeniach Bartosza Zynka oraz Wojciecha Łuczaka. Hutnik próbował czymkolwiek odpowiedzieć i było go stać na jedno trafienie Patryka Kielisia. Do końca próbował doprowadzić do remisu, ale bezskutecznie.

90+5

90+5

Radosław Stępień napomniany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką za niesportowe zachowanie.

90+4

Radosław Stępień napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

90+1

Zmiana w drużynie Hutnik Kraków:
z boiska schodzi Drąg, na boisku pojawia się Iwanicki.

90+1

z boiska schodzi Urban, na boisku pojawia się Głogowski.

90+1

z boiska schodzi Marcinkowski, na boisku pojawia się Zięba.

90

Cezary Sauczek napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

85

Tomasz Dejewski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

82

Zmiana w drużynie Radunia Stężyca:
z boiska schodzi Zynek, na boisku pojawia się Górski.

82

z boiska schodzi Nowicki, na boisku pojawia się Sauczek.

79

Nikodem Potrac napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

76

Gol dla Hutnika!
Strzelcem bramki PATRYK KIELIŚ.

Jeszcze powinno być interesująco w końcówce spotkania, ponieważ przyjezdni strzelili gola kontaktowego. Po uderzeniu Patryka Kielisia drużyna z Krakowa nie traci wiary w możliwość zapunktowania.

75

Na kwadrans przed zakończeniem podstawowego czasu Hutnik Kraków miał możliwość zagrożenia przeciwnikom rozegraniem rzutu wolnego w centrum pola.

73

Bartosz Zynek napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

70

z boiska schodzi Deja, na boisku pojawia się Potrac.

2:1

finał (2:0)

Gole: 40. Zynek, 43. Łuczak – 76. Kieliś

Kartki:   8. Kosznik (STZ), 11. Kaszuba (STZ), 73. Zynek (STZ), 79. Potrac (STZ), 85. Dejewski (STZ), 90. Sauczek (STZ), 90+4. Stępień (STZ) – 23. Serafin (HUT)   90+5. Stępień (STZ)

Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
Strzały celne: 4:3. Strzały niecelne: 3:1. Rzuty rożne: 5:3. Spalone: 4:3. Foule: 25:9.

Radunia Stężyca: Czajkowski – Orłowski, Dejewski, Kosznik, Straus, Deja (70. Potrac), Kaszuba, Zynek (83. Górski), Nowicki (83. Sauczek), Stępień, Łuczak (70. Surdykowski).

Zmiany: Tułowiecki – Sauczek, Płotka, Lipka, Górski, Potrac, Rajski, Surdykowski.

Trener: Sebastian Letniowski

Hutnik Kraków: Szewczyk – Urban (90. Głogowski), Andrzejewski, Nowakowski, Drąg (90. Iwanicki), Marcinkowski (90. Zięba), Kieliś, Zawadzki, Świątek, Serafin, Lelek (46. Luberda).

Zmiany: Leszczyński – Królikowski, Luberda, Iwanicki, Jacak, Zięba, Zarzycki, Głogowski, Assinor.

Trener: Andrzej Paszkiewicz

Sędziowie: Artur Aluszyk (Szczecin)