2:0
finał (0:0, 0:0, 2:0)
28.11.2021, 15:00 • Hartwall Arena
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 2.3 4.1 2.65 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 2.3 - 4.1 - 2.65
Jokerit Helsinki – Lokomotiw Jarosław
2:0
finał (0:0, 0:0, 2:0)
Składy i statystyki: 55. A. Grant (D. Sklenička), 60. Junttila
Kartki:
Spudłowany karny!:
Jokerit Helsinki:
Juvonen (Lindbäck) – P. Holm, Lindbohm, A. Grant, D. Sklenička, Friman, Kivistö – Nicklas Jensen, B. O'Neill, Savinainen – Turunen, Norman, Joensuu – Pakarinen, Kossila, Hännikäinen – M. Anttila, Björninen, Junttila.
Zmiany:
Trener: Marjamäki
Lokomotiw Jarosław:
Pasquale (D. Isajev) – A. Marčenko, Rafikov, Barancev, Jelesin, M. Osipov, Čerepanov, Misjul – P. Kudrjavcev, Maxim Šalunov, Boucher – Korškov, Kraskovskij, Polunin – Kajumov, A. Anisimov, Denis Alexejev – J. Averin, Georgij Ivanov, Tesanov.
Zmiany:
Trener: Skabelka
Sędziowie: Romasko, Sidorenko – Sadovnikov, Šalagin
Widownia:
1. tercja | ||||
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
22:07 | JAR | 2 | Kraskovskij, zahaczanie | |
28:04 | JAR | 2 | M. Osipov, spowodowanie upadku przeciwnika | |
39:24 | JOK | 2 | Lindbohm, spowodowanie upadku przeciwnika | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
42:07 | JAR | 2 | Jelesin, nadmierna ostrość w grze | |
54:17 | JOK | 1:0 | A. Grant (D. Sklenička) | |
54:34 | JOK | 2 | Pakarinen, uderzanie | |
59:16 | JOK | 2:0 | Junttila | |
59:44 | JOK | 2 | Savinainen, atak kijem trzymanym oburącz | |
Finał |
Florida – Seattle 00:00 1:4
Vegas – Edmonton 01:00 2:3
Pittsburgh – Montreal 01:00 3:6
Los Angeles – Ottawa 01:07 4:2
Detroit – Buffalo • koniec po dogrywce 01:08 3:2
St. Louis – Columbus 02:00 6:3
Arizona – Dallas 02:10 2:3
Colorado – Nashville 03:00 6:2
Calgary – Winnipeg 04:00 2:4
Carolina – Washington 19:08 2:4
Minnesota – Tampa 20:07 4:2
Chabarowsk – Saławat 08:00 2:1
Władywostok – Soczi 08:00 2:8
Novosibirsk – Jekaterynburg 11:30 3:1
Sp. Moskwa – Dyn. Moskwa 12:00 4:1
Helsinki – Jarosław 15:00 2:0
Niżniekamsk – Bars • koniec po rz. karnych (2:3) 15:00 2:3
Din. Mińsk – Czelabińsk 15:10 2:1
Din. Ryga – CSKA Moskwa 16:00 2:3
Kunlun – Magnitogorsk 17:30 1:5
59:44
54:34
42:07
39:24
28:04
22:07