Florida – Seattle 1:4
00:00, finał
Składy i statystyki: 7. Hörnqvist (Weegar, J. Thornton) – 3. Jordan Eberle (Donskoi, Vince Dunn), 11. Donato (Oleksiak, Donskoi), 46. Jordan Eberle (Gourde), 57. Oleksiak (Soucy)
Vegas – Edmonton 2:3
01:00, finał
Składy i statystyki: 31. Stephenson (Mark Stone, Pacioretty), 45. R. Smith (Marchessault) – 18. Nugent-Hopkins (Barrie), 20. Hyman (Kassian), 27. Puljujärvi (Bouchard, Foegele)
Pittsburgh – Montreal 3:6
01:00, finał
Składy i statystyki: 43. Rodrigues (Crosby, Guentzel), 58. J. Carter (Kasperi Kapanen, Crosby), 59. Crosby (Kasperi Kapanen, J. Carter) – 36. Drouin, 44. Dvorak (Niku, Josh Anderson), 47. Lehkonen (Caufield, D. Savard), 59. Josh Anderson (Dvorak, Toffoli), 60. Josh Anderson, 60. Toffoli (Dvorak, A. Romanov)
Los Angeles – Ottawa 4:2
01:07, finał
Składy i statystyki: 5. Arvidsson (Kopitar, Durzi), 31. Grundström (Kopitar), 34. Kaliyev (Edler, M. Anderson), 60. Grundström (Kopitar, Edler) – 20. Del Zotto (Norris), 39. C. Brown
Detroit – Buffalo 3:2
01:08, koniec po dogrywce
Składy i statystyki: 30. Rowney (G. Lindström, Gagner), 32. P. Suter (Givani Smith, Seider), 61. L. Raymond (Dylan Larkin, Hronek) – 26. Cozens (B. Murray, Okposo), 59. J. Skinner (Eakin, Dahlin)
St. Louis – Columbus 6:3
02:00, finał
Składy i statystyki: 21. Bučněvič (Tarasenko, B. Schenn), 22. I. Barbašev (Sundqvist, Bučněvič), 34. Kyrou (R. O'Reilly), 46. Faulk (R. Thomas, Tarasenko), 51. Bučněvič (R. Thomas, Tarasenko), 53. I. Barbašev (Saad) – 8. Jenner (Werenski, A. Boqvist), 42. A. Boqvist (J. Voráček, O. Bjorkstrand), 58. A. Boqvist
Arizona – Dallas 2:3
02:10, finał
Składy i statystyki: 4. Roussel (Strälman, L. Eriksson), 25. T. Boyd (Capobianco, Kessel) – 1. Hintz (Pavelski, J. Robertson), 19. Peterson (Faksa, A. Radulov), 29. J. Robertson (Sekera, Pavelski)
Colorado – Nashville 6:2
03:00, finał
Składy i statystyki: 5. Rantanen (Landeskog, Makar), 18. Rantanen (Makar, Kadri), 27. Byram (Landeskog, Makar), 47. Ničuškin (Rantanen, D. Toews), 56. Rantanen (Kadri, D. Toews), 59. Jost (Aube-Kubel, E. Johnson) – 25. Kunin (Tolvanen, Johansen), 57. Duchene (Mikael Granlund, F. Forsberg)
Calgary – Winnipeg 2:4
04:00, finał
Składy i statystyki: 1. M. Tkachuk (J. Gaudreau), 8. E. Lindholm (Monahan, J. Gaudreau) – 17. Connor (Wheeler), 25. P. Stastny (J. Svečnikov, Stanley), 56. Connor (Wheeler, Scheifele), 59. Copp (Dubois)
Carolina – Washington 2:4
19:08, finał
Składy i statystyki: 47. Kotkaniemi (Martinook, A. DeAngelo), 54. Niederreiter (M. Nečas, Pesce) – 32. Ovečkin (D. Orlov, T. Wilson), 33. Protas (Carlson), 58. D. Orlov (T. Wilson, Carlson), 59. Carlson
Minnesota – Tampa 4:2
20:07, finał
Składy i statystyki: 12. Bjugstad (N. Sturm), 17. V. Rask (F. Gaudreau, K. Fiala), 50. Hartman (Kaprizov, R. Pitlick), 60. M. Foligno – 12. Perry (Bellemare, Sergačjov), 30. Killorn (Stamkos)
Chabarowsk – Saławat 2:1
08:00, finał
Składy i statystyki: 9. Fajzullin (S. Těreščenko, Aljajev), 25. Tomášek (R. Pedan, Jordán) – 9. Hartikainen (J. Birjukov, Chochrjakov)
Władywostok – Soczi 2:8
08:00, finał
Składy i statystyki: 8. Vladislav Ušenin (Vjačeslav Ušenin, Mozík), 28. A. Garejev (Indrašis, Šulák) – 15. Jaks (Točickij, Kolgotin), 22. Rundblad (Točickij, Kolgotin), 22. Melničenko (Lipon, Bakoš), 24. Bakoš (Lipon, Pautov), 26. Dyblenko (Lipon, Miščenko), 50. Kolgotin, 51. Bakoš (Galeňuk, Rundblad), 55. Garajev (A. Nikolajev, Miščenko)
Novosibirsk – Jekaterynburg 3:1
11:30, finał
Składy i statystyki: 14. Ilja Morozov (O. Li, T. Murphy), 52. O. Li (N. Shore, T. Murphy), 59. Pjanov (O. Li) – 33. A. Makejev (Šikin, Rylov)
Sp. Moskwa – Dyn. Moskwa 4:1
12:00, finał
Składy i statystyki: 1. Chochlačov (Heed, J. Jeřábek), 3. Drozdov (Avcin), 5. Širokov (Chochlačov, D. Višněvskij), 53. Emil Pettersson (M. Cyplakov) – 28. Galijev (O. Lindberg)
Niżniekamsk – Bars 2:3
15:00, koniec po rz. karnych (2:3)
Składy i statystyki: 5. J. Popov (Klok), 35. Chafizov (Ansel Galimov, D. Sexton) – 48. Tarasov (Judin, Weal), 60. K. Petrov (Kagarlickij, P. Lindholm), kar. Weal
Din. Mińsk – Czelabińsk 2:1
15:10, finał
Składy i statystyki: 10. Pyškajlo (Děmkov), 36. D. Korobov (Děmkov, T. Beck) – 48. Pulkkinen (Bailen, V. A. Tkačov)
Din. Ryga – CSKA Moskwa 2:3
16:00, finał
Składy i statystyki: 15. Radil, 60. Scarlett (Lorito) – 3. Blažijevskij (M. Guskov, Mingačjov), 54. N. Nestěrov (Dahlbeck, Kameněv), 55. Grigorenko (N. Nestěrov, Okulov)
Kunlun – Magnitogorsk 1:5
17:30, finał
Składy i statystyki: 14. Tyler Wong (Sproul) – 1. Čibisov (Currie, Zemčonok), 5. Goldobin (S. Košelev), 40. Leipsic (J. Jakovlev), 43. A. Několenko (Ruděnkov, Zemčonok), 47. Leipsic (Nikoncev)