2:1
finał (1:1, 1:0, 0:0)
28.11.2021, 08:00 • Platinum Arena, Chabarovsk
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 3.7 4.3 1.8 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 3.7 - 4.3 - 1.8
Amur Chabarowsk – Saławat Jułajew Ufa
2:1
finał (1:1, 1:0, 0:0)
Składy i statystyki: 9. Fajzullin (S. Těreščenko, Aljajev), 25. Tomášek (R. Pedan, Jordán) – 9. Hartikainen (J. Birjukov, Chochrjakov)
Kartki:
Spudłowany karny!:
Amur Chabarowsk:
Alikin (Bartošák) – Jordán (C), R. Pedan, Volgin, Pivcakin, Aljajev, S. Těreščenko – Tomášek, Galuzin (A), Lenc – A. Gorškov, Nikolišin, V. Butuzov – Grebenščikov, Šarov, Ljubimov – Fajzullin, A. Kuzněcov, Zyrjanov.
Zmiany:
Trener: Michail Kravets
Saławat Jułajew Ufa:
Metsola (Šaryčenkov) – P. Larsen, Chafizullin, Koledov, Naumenkov, J. Birjukov, Viktor Antipin, Zubarev (A), Muchamadullin – V. Tichonov, S. Manninen, Markus Granlund – N. Kuljomin, Kadějkin (A), Šmeljov – Hartikainen (C), Chochrjakov, Baškirov – Platt, Pimenov, Sannikov.
Zmiany:
Trener: Tomi Lämsä
Sędziowie: Gofman Roman, Soin Alexander – Linesmen Kuchava Tornike, Novikov Nikita
Widownia:
1. tercja | ||||
08:28 | UFA | 0:1 | Hartikainen (J. Birjukov, Chochrjakov) | |
08:39 | CHA | 1:1 | Fajzullin (S. Těreščenko, Aljajev) | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
24:32 | CHA | 2:1 | Tomášek (R. Pedan, Jordán) | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
Finał |
Florida – Seattle 00:00 1:4
Vegas – Edmonton 01:00 2:3
Pittsburgh – Montreal 01:00 3:6
Los Angeles – Ottawa 01:07 4:2
Detroit – Buffalo • koniec po dogrywce 01:08 3:2
St. Louis – Columbus 02:00 6:3
Arizona – Dallas 02:10 2:3
Colorado – Nashville 03:00 6:2
Calgary – Winnipeg 04:00 2:4
Carolina – Washington 19:08 2:4
Minnesota – Tampa 20:07 4:2
Chabarowsk – Saławat 08:00 2:1
Władywostok – Soczi 08:00 2:8
Novosibirsk – Jekaterynburg 11:30 3:1
Sp. Moskwa – Dyn. Moskwa 12:00 4:1
Helsinki – Jarosław 15:00 2:0
Niżniekamsk – Bars • koniec po rz. karnych (2:3) 15:00 2:3
Din. Mińsk – Czelabińsk 15:10 2:1
Din. Ryga – CSKA Moskwa 16:00 2:3
Kunlun – Magnitogorsk 17:30 1:5
24:32
24:32 David Tomášek (CHA) - 2:1
24:32
Strzelcem bramki DAVID TOMÁŠEK. Asysta Ruslan Pedan, Michal Jordán.
08:39
08:39 Danil Fajzullin (CHA) - 1:1
08:39
Strzelcem bramki DANIL FAJZULLIN. Asysta Sergej Těreščenko, Arťom Aljajev.
08:29
08:29 Teemu Hartikainen (UFA) - 0:1
08:28
Strzelcem bramki TEEMU HARTIKAINEN. Asysta Jevgenij Birjukov, Pjotr Chochrjakov.