Fortuna Puchar Polski

ŁKS Łódź – Cracovia

0:0

koniec po rz. karnych (3:1) (0:0)

23.09.2021, 17:30 • Stadion Miejski Łódzkiego Klubu Sportowego im. Władysława Króla • 1. Runda • Krzysztof

STS: 3.6 3.15 2.2

Koszmarnie wykonywane rzuty karne przez podopiecznych Probierza i Pasy wyeliminowane przez pierwszoligowca! Po 120 minutach było bez bramek, a w jedenastkach lepsi okazali się gospodarze. (20:12:17)

4. serie 3:1

Kakabadze trafia w poprzeczkę! Koniec! Łodzianie w kolejnej rundzie!

3. serie 3:1

Kelechukwu... gol! Oszukał Niemczyckiego! ŁKS bardzo blisko awansu!

3. serie 2:1

Fatalne pudło Rodina! Nie trafił w bramkę! Kozioł nie musiał interweniować.

2. serie 2:1

Dominguez podsumowuje niezły występ pewnym trafieniem z rzutu karnego!

2. serie 1:1

Rivaldinho zdobywa pierwszego gola dla Pasów w serii jedenastek.

1. serie 1:0

Tosik bardzo mocno w środek bramki!

1. serie 0:0

Koszmarne wykonanie Holendra! Kozioł przeczytał rywala i wyłapał piłkę!

Rozpoczynają się rzuty karne.

120

Druga połowa dogrywki skończona.

120

Niesamowite pudło Tosika! Był kompletnie osamotniony na czwartym metrze. Miał piłkę meczową na głowie. Niemczycki był kompletnie nieprzygotowany do interwencji. Tymczasem Tosik posyła futbolówkę nad poprzeczkę! Nieprawdopodobne.

120

Trąbka wywalczył rzut rożny. To najpewniej ostatnia akcja meczu.

119

Kolejne problemy mięśniowe piłkarzy. Teraz zmaga się z nimi Rocha i jeden z zawodników ŁKS.

117

Wszystko wskazuje na to, że o awansie do kolejnej rundy zadecydują rzuty karne. ostatnie minuty tego spotkania.

115

Niecelna główka van Amersfoorta.

113

Skuteczna interwencja zawodnika ŁKS. Bąkowicz przyblokował rywala i jeszcze wywalczył wznowienie gry od bramki.

112

Koprowski ma problemy mięśniowe. Krótka przerwa w grze.

111

Nieudana próba Trąbki. Długo składał się do strzału i finalnie trafił nieczysto, posyłając piłkę wysoko w trybuny.

0:0

Kartki:   52. Gryszkiewicz (LKS), 63. Dominguez (LKS), 94. Tosik (LKS) – 34. Loshaj (CRA), 83. Rocha (CRA)