2. Liga

Lech II Poznań – Garbarnia Kraków

0:0

finał (0:0)

02.05.2021, 13:00 • Stadion Leśny, Wronki • 31. kolejka • Piotr Grabowski (@@19pjotr93)

Koniec! Remis w tym spotkaniu. Dość zasłużony, o ile w pierwszej połowie to goście wyraźnie dominowali, o tyle w drugiej to gospodarze mieli więcej groźnych sytuacji! (14:53:32)

90+4

90+3

Korner dla gości i zagotowało się w szesnastce poznaniaków! Ostatecznie strzał Kołbona z okolic 7 metra przelatuje minimalnie nad poprzeczką!

90+2

Żółtą kartkę otrzymuje Radwanek (Garbarnia Kraków).

90+1

Arbiter dorzuca cztery minuty!

90

Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Górski, na boisku pojawia się Radwanek.

88

Ależ okazja gospodarzy! Karbownik wpada w pole karne rywala, mija jednego i ma przed sobą tylko bramkarza, ale trafia wprost w niego!

87

Rzut wolny dla poznaniaków z lewej strony boiska. Wrzutka w pole karne na dalszy słupek w wykonaniu Krivetsa, ale dobrze w defensywie krakowianie!

85

Krakowianie wciąż wysoko pressingiem. Poznaniacy w sumie zamknięci na własnej połowie!

83

Karbownik w akcji na lewej stronie, mija jednego z rywali, ale już z drugim nie zdołał sobie poradzić.

81

Garbarnia na połowie rywala. Goście mocniej przycisnęli ostatnimi czasy!

80

Centra w pole karne gospodarzy, gdzie uderza w kierunku bramki Laskoś, ale piłka obok słupka!

79

Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Feliks, na boisku pojawia się Kołbon.

78

Strzał z dystansu jednego z zawodników gości, jednak świetnie do boku broni Bąkowski!