Korona Kielce – Miedź Legnica

0:0

finał (0:0)

26.03.2021, 20:30 • Stadion Miejski, Kielce • 22 • 22. kolejka • Jarek

Spotkanie w Kielcach dobiegło końca! Ostatecznie mecz Korony z Miedzią kończy się bezbramkowym remisem i podziałem punktów. Dziękuję za uwagę! (22:23:33)

90+4

90+3

Mieli swoją ostatnią szansę przyjezdni, ale im także nie udało się oddać strzału.

90+1

Skutecznie przyblokowany w szesnastce Miedzi został Podgórski i nie zdołał oddać strzału na bramkę rywali.

90

O trzy minuty przedłużony został ten mecz!

89

Aut na połowie rywali po akcji lewym skrzydłem wywalczyli przyjezdni.

88

Zupełnie nieudane rozegranie rzutu wolnego przez gospodarzy. Z piątego metro wznowi grę Lenarcik.

87

Gąsior faulowany na lewym skrzydle, niedaleko pola karnego rywali. Za moment może być groźnie pod bramką Miedzi!

86

Zbyt mocne dośrodkowanie Matuszka i piłkę wyłapał Kozioł.

84

Ucierpiał w starciu Szymusikiem Lehaire i potrzebna była krótka przerwa w grze.

82

Zbyt wysokie uderzenie Podgórskiego i od bramki wznowi grę golkiper Miedzi.

81

Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Łukowski, na boisku pojawia się Kiełb.

79

Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Zapolnik, na boisku pojawia się Roman.
Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Kaczmarek, na boisku pojawia się Śliwa.

77

Makuch ewidentnie próbował wymusić rzut karny i słusznie został upomniany przez arbitra żółtą kartką.

76

Przycisnęli kielczanie w ostatnich minutach. Teraz zza pola karnego próbował Szymusik, ale niecelnie.

74

Za wysokie zagranie Łukowskiego z rzutu wolnego i piłka przeleciała ponad poprzeczką bramki przyjezdnych.

73

Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Thiakane, na boisku pojawia się Diaz.

72

Łukowski powalony na murawę tuż przed linią pola karnego przez Biernata. Rzut wolny dla Korony i żółta kartka dla zawodnika Miedzi.

71

Niespełna dwadzieścia minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Czy którejś z drużyn uda się strzelić zwycięskiego gola?

69

Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Drzazga, na boisku pojawia się Lehaire.

67

Wyraźnie przewinienie Lisowskiego przy linii bocznej i arbiter po raz drugi w tym spotkaniu sięga po kartkę.

67

Oliveira zagrał w pole karne do Podgórskiego, ale jego płaskie uderzenie wybronił Lenarcik!

66

Szymusik faulowany w środku pola przez Kaczmarka i arbiter bez wahania odgwizduje przewinienie.

64

Mocny płaski strzał Oliveiry, jednak czujnie interweniował Lenarcik.

64

Zbyt mocne dośrodkowanie Szymusika z prawego skrzydła, ale wciąż przy piłce miejscowi.

62

Zupełnie nieudane wykonanie tego stałego fragmentu gry przez zawodników z Legnicy.

61

Rzut wolny dla Miedzi z około trzydziestu metrów od bramki rywali.

60

Godzina gry za nami. W dalszym ciągu czekamy na premierowe trafienie w tym spotkaniu.

58

Niezłe uderzenie Łysiaka z narożnika pola karnego, ale piłka przemknęła minimalnie obok słupka!

57

Szymusik skutecznie zablokował Kaczmarka we własnym polu karnym, dzięki czemu piłka wylądowała w objęciach Kozioła.

55

Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Pervan, na boisku pojawia się Łysiak.

55

Było groźnie! Dużo miejsca miał Kaczmarek, chciał przelobować golkipera rywali, ale zrobił to zbyt lekko i Kozioł zatrzymał piłkę!

54

Niecelnie Matuszek po dośrodkowaniu Pinillosa z rzutu wolnego z prawego skrzydła. Od bramki wznowi grę Kozioł.

52

Częściej przy piłce znajdują się zawodnicy Miedzi, ale póki co niewiele z tego wynika.

51

Niezłe zagranie w pole karne Korony z prawego skrzydła, ale nie trafił w piłkę Tront!

49

Przyjezdni od wrzutu z autu na połowie swoich rywali.

47

Niezła centra Podgórskiego z rzutu wolnego, ale ostatecznie żaden z jego kolegów nie zdołał sięgnąć futbolówki.

46

Obie drużyny rozpoczęły drugą połowę bez zmian w swoich składach.

46

Do przerwy bez goli w Kielcach! Początek mecz był niemrawy, ale później obie ekipy się rozkręciły. Miejmy nadzieję, że worek z golami zostanie rozwiązany. Zostańcie z nami!

45+1

44

Przewrotka Zapolnika, ale znakomicie interweniował Kozioł!

43

Niecelne uderzenie głową Makucha po dośrodkowaniu z lewego skrzydła.

42

Znakomicie zapowiadała się kontra gospodarzy, ale niecelnym strzałem zakończył ją Thiakane!

40

Rzut rożny wywalczyli przyjezdni.

39

Pewnie wybijają piłkę goście po dośrodkowanie Podgórskiego.

37

Niezmiennie gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

33

Po nieudanym wykończeniu akcji przez kielczan grę z piątego metra wznowi Lenarcik.

32

Korona od rzutu wolnego w środkowej strefie boiska.

31

Za nami trzydzieści minut gry. Póki co naprawdę niewiele dzieje się w Kielcach.

29

Wyraźnie niecelne uderzenie Podgóskiego zza pola karnego Miedzi.

27

Łatwo stracili piłkę na własnej połowie legniczanie. Zobaczymy co z tego wyniknie.

26

Kąśliwe zagranie Pinillosa z rzutu wolnego, ale ostatecznie wyłapał piłkę Kozioł.

24

Niezła okazja Korony! W ekwilibrystyczny sposób z jedenastego metra uderzał Łukowski, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką!

23

Nie opanował piłki Kaczmarek na lewym skrzydle. Miejscowi od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali.

21

Uderzenie Zapolnika prosto w mur.

20

Rzut wolny wywalczony przez Miedź bardzo blisko pola karnego gospdoarzy.

18

Niezły strzał głową Gąsiora po dalekim wrzucie z autu, ale czujnie interweniował Lenarcik!

17

Zbyt niska centra Pinillosa i pewnie wybijają piłkę kielczanie.

16

Przewinienie Łukowskiego na własnej połowie wycenione przez arbitra na żółtą kartkę.

15

Zbyt mocne zagranie w pole karne Korony do Zapolnika i piłkę przechwycił Kozioł.

14

Nie zdołali ostatecznie zakończyć swojej akcji celnym strzałem piłkarze Miedzi i musieli wycofać piłkę.

13

Zablokowane zagranie Makucha zza pola karnego. Od wrzutu z autu rozpoczną zawodnicy z Legnicy.

11

Niewiele dzieje się jak na razie w Kielcach. Nie oglądaliśmy jeszcze żadnej ciekawszej akcji w ofensywie.

8

Zbyt mocne zagranie Lisowskiego za plecy obrońców i piłka opuściła plac gry.

7

Niezbyt udane dośrodkowanie w pole karne Miedzi z rzutu rożnego, ale utrzymują się przy piłce miejscowi.

5

Na spalonym złapany został Zapolnik i akcja gości została przerwana.

4

Oliveira ostro potraktowany na własnej połowie boiska przez Matuszka. Kielczanie od rzutu wolnego.

3

Jak na razie w ofensywie główne legniczanie, choć wszystko ma miejsce daleko od pola karnego Korony.

1

Przyjezdni od wrzutu z autu na połowie rywali.

1

Protokół meczowy:

Korona Kielce:
Kozioł (C) – Podgórski, Łukowski, Thiakane, Pervan, Oliveira, Szymusik, Lisowski, Gąsior, Kobryń, Szarek
Rezerwowi:
Zapytowski – Petrović, Yilmaz, Kiełb, Diaz, Łysiak, Prętnik, Szywacz, Bielka

Miedź Legnica:
Lenarcik – Biernat, Matuszek (C), Drzazga, Pinillos, Kaczmarek, Zapolnik, Tront, Zieliński, Mijusković, Makuch
Rezerwowi:
Hewelt – Garuch, Tupaj, Roman, Azikiewicz, Bednarski, Lehaire, Śliwa, Hoogenhout

Łukasz Szczech (Warszawa).
Początek spotkania w piątek o 20:30. Składy obu drużyn zaprezentujemy kilkanaście minut wcześniej. Bądźcie z nami!
Gospodarze z dorobkiem 28 punktów zajmują jedenastą pozycję w tabeli. Miedź jest siódma i ma o 3 punkty więcej od rywali z Kielc.
Serdecznie zapraszam na mecz rozpoczynający 22. kolejkę Fortuna 1. Ligi. W Kielcach miejscowa Korona zmierzy się z Miedzią Legnica.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30.