7:0

finał (2:0)

26.03.2021, 13:00 • Pinatar Arena • Sebastian

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (14:57:30)
Miażdżąca przewaga reprezentacji Polski w drugiej połowie pojedynku. Prowadzenie zostało powiększone po przerwie z 2:0 na 7:0. Najważniejszym zawodnikiem tej części spotkania był Adrian Benedyczak, który strzelił kompletnie zdezorganizowanym oraz zniechęconym przeciwnikom hat-tricka. Po jednym trafieniu dorzucili Krzysztof Kubica oraz Filip Marchwiński. Z zespołu z Azji nie było już czego zbierać. Dobrze, że jego agresywna gra nie skończyła się żadną poważną kontuzją.

90

90

90. Adrian BENEDYCZAK - 7:0

90

Gol dla Polski!
Strzelcem bramki ADRIAN BENEDYCZAK.

Hat-trick napastnika młodzieżowej reprezentacji Polski. Podsumował on jednostronne spotkanie uderzeniem głową do siatki po precyzyjnej wrzutce Daniela Szelągowskiego. Piękny wynik!

89

Marcin Grabowski chciał zaskoczyć uderzeniem z nieco nieprzewidywalnym momencie, jednak piłka nie ominęła spoglądającego w tym kierunku golkipera.

88

Tym razem przewinienie blisko linii pola karnego na Dawidzie Kocyle. Możliwość pokonania bramkarza Saudów uderzeniem z rzutu wolnego.

87

Przewinienie pressującego na połowie przeciwnika Adriana Benedyczaka.

86

Zmiana w drużynie Arabia Saudyjska: z boiska schodzi Asiri, na boisku pojawia się Mohammed.

85

Rayan Fallath poczęstował uderzeniem z dystansu Xaviera Dziekońskiego. Pierwsza i skuteczna interwencja wprowadzonego z ławki rezerwowych bramkarza.

84

Dużo kłótni kompletnie wyprowadzonych z równowagi reprezentantów Arabii Saudyjskiej.

83

Arabia Saudyjska w osłabieniu w ostatnich minutach. Czerwona kartka za oplucie Dawida Kocyły!

83

Podanie na wolne pole do Dawida Kocyły, któremu nie udało się stworzyć sytuacji podbramkowej. Ucierpiała koszulka napastnika reprezentacji Polski.

82

Arabia Saudyjska niezmiennie nie potrafi przeprowadzić jakiegokolwiek interesującego ataku.

80

80. Adrian BENEDYCZAK - 6:0

80

Bramkę z rzutu karnego zdobywa ADRIAN BENEDYCZAK.

Pewne wykonanie rzutu karnego i napastnik młodzieżowej reprezentacji Polski skompletował dublet. Totalna demolka zawodników z Arabii Saudyjskiej.

80

80. Rzut karny

80

Rzut karny dla reprezentacji Polski!

7:0

finał (2:0)

Gole: 7. Żurawski, 45+2. Walukiewicz, 57. Benedyczak, 68. Kubica, 70. Marchwiński, 80. Benedyczak (kar.), 90. Benedyczak

Kartki:   54. Asiri (KSA)   83. Al-Mutairi (KSA)

Polska U-21: Miszta (46. Dziekoński) – Kiwior (46. Kubica), Walukiewicz (46. Paluszek), Kruk (46. Nawrocki), Karbownik (46. Szelągowski), Żurawski (46. Biegański, 78. Pleśnierowicz), Bogusz (46. Marchwiński), Praszelik (46. Smoliński, 78. Łęgowski), Kamiński (46. Grabowski), Białek (46. Benedyczak), Szymczak (46. Kocyła).

Zmiany: Dziekoński – Kubica, Grabowski, Biegański, Benedyczak, Marchwiński, Paluszek, Nawrocki, Smoliński, Kocyła, Szelągowski.

Arabia Saudyjska: Youssef (46. Tolah) – Asiri (86. Mohammed), Alanazi, Qumayra, Almutairi, Alharibi, Almashhari, Almuraky (62. Aljohani), Fallath, Dakhel, Alarjan (37. Alhasan).

Sędziowie: Alfonso Ros Gomez (Hiszpania)