Motor Lublin – Hutnik Kraków

3:0

finał (0:0)

22.11.2020, 19:00 • Stadion MOSiR Bystrzyca, Lublin • 14. kolejka • Tomek

Koniec meczu w Lublinianie! Gospodarze zasłużenie sięgają po trzy oczka. W pierwszej odsłonie Motor nie mógł napocząć swojego rywala. Szybka bramka w drugiej połowie ustawiła mecz. Potem krakowian dwoma trafieniami dobił Daniel Świderski. (20:56:32)

90+4

90+1

Bardzo dobrą sytuację do zdobycia honorowego gola miał Ozimek, ale posłał futbolówkę wysoko nad poprzeczką po strzale z jedenastego metra!

90

Druga połowa spotkania potrwa przynajmniej trzy minuty dłużej.

88

Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi R.Król, na boisku pojawia się Cichocki.

86

Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Kędziora, na boisku pojawia się Jodłowski.

85

Gol dla Motoru!
Strzelcem bramki DANIEL ŚWIDERSKI.

Rafał Król wycofuje futbolówkę do Michoty, po którego strzale odbija piłkę Smug. W odpowiednim miejscu był Daniel Świderski. Napastnik Motoru tylko dopełnił formalności i trafił do pustej bramki!

83

Przewinienie Zająca na Świderskim. Żółta kartka dla defensora Hutnika.

80

Świetna akcja gospodarzy! Długo przy linii bocznej zastawiał się z futbolówkę Król. Rak podał w pole karne do Świderskiego, który odegrał do Rafała Króla. Ten wystawił futbolówkę Świderskiemu. Były zawodnik Resovii miał mało czasu na strzał i uderzył piłkę z czuba. Bez szans na udaną interwencję był Smug.

77

Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Drąg, na boisku pojawia się Sobala.

76

Mocne wrzucenie piłki autorstwa Tomasza Swędrowskiego. Wznowi grę z piątego metra Smug.

75

Przewinienie Piotra Stawarczyka na lewym skrzydle. Żółta kartka dla doświadczonego defensora.

74

Strzał z dystansu Kielisia. Próba została zablokowana. Potem wrzucał piłkę Świątek, jednak wybili futbolówkę gospodarze.

72

Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Ceglarz, na boisku pojawia się Michota.

70

Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Linca, na boisku pojawia się Hafez.

69

Tymczasem do wejścia na boisko szykuje się Hafez (Hutnik Kraków).

67

Niewiele ciekawego dzieje się na boisku. Motor kontroluje przebieg meczu.

64

Uderzenie z dystansu Reczulskiego, ale zdecydowanie niecelne.

63

Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Kumoch, na boisku pojawia się Rak.
Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Wójcik, na boisku pojawia się Duda.

62

Strzał z dystansu na bramkę Motoru. Prosto w Madejskiego, który nie pomylił się przy interwencji.

60

Po straconym golu odważniej do ataków ruszyli krakowianie.

57

Dobre zagranie Kielisia do kolegi z zespołu, który został w ostatnim momencie uprzedzony przez rywala.

56

Kiepskie dośrodkowanie Ceglarza. Prosto na głowę przeciwnika.

55

Rafał Król faulował w polu karnym rywala. Wznowią grę przyjezdni.

53

Wrzutka z rzutu wolnego w pole karne Motoru. Piłka nie trafia do żadnego z zawodników i wznowi grę Madejski.

52

Przewinienia Wawszczyka na Ozimku. Żółta kartka dla gracza gospodarzy.

51

Akcja Motoru na lewej flance. Rafał Król zdołał wywalczyć tylko rzut z autu dla swojej ekipy.

47

Strzelcem bramki TOMASZ SWĘDROWSKI.

Znakomity początek drugiej połowy dla gospodarzy! Spod nóg Daniela Świderskiego przejął futbolówkę Tomasz Swędrowski. Pomocnik Motoru wszedł w pole karne rywala i oddał strzał po ziemi. Piłka po rykoszecie wpadła do siatki obok zaskoczonego golkipera!

47

Wrzutka z rzutu wolnego Reczulskiego w pole karne rywala. Wybijają futbolówkę z własnej szesnastki lublinianie.

46

Początek drugiej połowy spotkania. Zaczynają zawodnicy Hutnika Kraków.

46

Pierwsza połowa za nami. Przewaga po stronie gospodarzy, którzy nie potrafili jednak jej udokumentować golem. Hutnik skupia się raczej na kontratakach.

45

45

Zagranie w pole karne do Daniela Świderskiego, którego strzał został zablokowany. Korner dla Motoru.

44

Pojedynek biegowy Grodzickiego z Ozimkiem. Świetna interwencja doświadczonego defensora.

41

Było groźnie! Na bramkę rywala z szesnastego metra uderzał Kumoch! Smug odbija piłkę za linię końcową!

41

Przewinienie Drąga na Wójciku. Żółta kartka dla zawodnika Hutnika Kraków.

40

Poszli z akcją goście. Zagranie wzdłuż linii końcowej. Piłka została zablokowana. Korner dla krakowian.

39

Uderzenie z rzutu wolnego Moskwika. Piłka trafiła prosto w mur.

36

Gra przez większość czasu toczy się na połowie Hutnika. Lublinianie nie stworzyli sobie jednak wielu szans bramkowych.

34

Przy linii końcowej Daniel Świderski zdołał wywalczyć rzut rożny.

33

Przewaga po stronie Motoru. Widać, że gospodarze chcieliby strzelić gola jeszcze przed przerwą.

31

Słupek ratuje gości! Wpierw oglądaliśmy dwa dośrodkowanie z prawej flanki. Potem uderzał z szesnastego metra Kumoch. Piłka trafiła tylko w obramowanie bramki!

28

1:1 w żółtych kartkach. Ukarany przez sędziego Kamil Kumoch.

27

Wrzutka z prawej flanki w pole karne Motoru. Pewnie łapie piłkę Madejski.

25

Kędziora posłał futbolówkę prosto w mur ustawiony przez rywali.

24

Kieliś faulowany na połowie przeciwnika. Rzut wolny dla Hutnika. Okazja na wrzutkę w szesnatkę rywala.

22

Okazja dla krakowian! Podanie w pole karne do Ozimka, który uderzał z ostrego kąta! Madejski odbił nogą futbolówkę!

21

Na pozycji spalonej znalazł się Filip Wójcik. Rzut wolny dla Hutnika.

19

W polu karnym rywala znajdował się Daniel Świderski, ale podanie w jego kierunku okazało się niecelne.

18

Popędził z futbolówką na bramkę rywala Daniel Świderski i oddał groźny strzał! Smug dobrze interweniował na linii i odbił piłkę!

16

W walce o piłkę w polu karnym rywala faulował Ozimek.

15

Akcja przeniosła się na drugą połowę boiska. Uderzał Linca, jednak również nie trafił w światło bramki.

14

Huknął z dystansu Filip Wójcik! Bardzo niecelna próba pomocnika gospodarzy.

13

Podanie w pole karne do Rafała Króla, który uderzał piłkę na wślizgu! Futbolówkę sprzed linii wybił zawodnik Hutnika. Korner dla gospodarzy.

12

Ostry faul Mateusza Reczulskiego w środkowej strefie boiska. Żółta kartka dla zawodnika Hutnika.

10

Wójcik faulowany w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla Motoru. Linca napomniany słownie przez sędziego.

8

Mocny strzał z dystansu Swędrowskiego. Golkiper Hutnika pewnie interweniował w tej sytuacji.

7

Motor cały czas w ataku pozycyjnym. Możemy założyć, że przez większość czasu tak będzie wyglądało to spotkanie.

4

Zagranie ręką Jaklika. Od rzutu wolnego na połowie rywala wznowią grę lublinianie.

3

Pierwsza groźna akcja gospodarzy. Zagranie z lewej flanki w pole karne rywala. Wybił futbolówkę Łukasz Kędziora.

2

Na początku spotkania w ataku pozycyjnym zawodnicy Motoru.

1

Pierwszy gwizdek arbitra. Spotkanie zaczynają lublinianie.

1

Motor Lublin: Madejski – Moskwik, Wawszczyk, Grodzicki, M.Król, Swędrowski, Kumoch, R.Król, Ceglarz, Wójcik, Świderski.
Rezerwowi: Kiełpin, Duda, Ropski, Rak, Cichocki, Jagodziński, Michota, Łukasik, Kunca.

Hutnik Kraków: Smug – Jaklik, Stawarczyk, Zając, Reczulski – Drąg, Kędziora, Świątek – Kieliś, Ozimek, Linca.
Rezerwowi: Dul, Antoniak, Sobala, Matysek, Hajduk, Olszewski, Jodłowski, Hafez.

Sędziowie: Leszek Lewandowski (Zabrze)..
Warto dodać, że jeszcze w ubiegłym sezonie obie ekipy rywalizowały ze sobą na poziomie trzeciej ligi. Wiemy, jak wyglądały kulisy awansu obu ekip do 2 Ligi. Wydaje się, że ta sprawa może dodać dodatkowego smaczku temu pojedynkowi! Na relację live zapraszamy Państwa od godziny 19:00. Do usłyszenia!
Zamykający tabelę Hutnik przegrał z kolei swoje ostatnie cztery mecze! W ubiegły weekend krakowianie ulegli na własnym stadionie 1:2 Wigrom Suwałki.
Dużo lepiej w ostatnich meczach wygląda forma Motoru. Lublinianie w poprzednich czterech meczach zdobyli siedem oczek. Beniaminek II ligi wywiózł m.in. cenny remis 0:0 z Chojnic oraz pokonał 1:0 na własnym obiekcie Stal Rzeszów.
Przed rozpoczęciem 14. kolejki wyżej w tabeli plasował się Motor. Lublinianie zajmowali dwunaste miejsce stawce drugoligowców z 14. oczkami na swoim koncie. Hutnik zgromadził cztery punkty mniej i zamykał tabelę.
Przed nami 14. kolejka 2 Ligi. Będziemy z Państwem w Lublinie. Miejscowy Motor podejmie Hutnika Kraków.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.