Menu

Piłka nożna

2. Liga

Błękitni Stargard – Znicz Pruszków

2:3

koniec (0:2)

22.11.2020, 13:00 • Stadion Miejski, Stargard • 14. kolejka • Sebastian

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (14:59:03)
Posiadanie piłki: 58% : 42%.
Strzały na bramkę: 9:9.
Strzały niecelne: 5:5.
Rzuty rożne: 12:6.
Spalone: 0:3.
Faule: 12:23.
Znicz Pruszków odniósł zwycięstwo 3:2 i dzięki niemu wyprzedził pokonanego przeciwnika w tabeli. Kluczowym zawodnikiem przyjezdnych był Krystian Tabara, który w pierwszej połowie oddał dwa uderzenia do bramki Dominika Sasiaka. Po jego zejściu z boiska gra nie wyglądała równie dobrze i na szczęście dla nich padła jeszcze bramka Macieja Wichtowskiego. Po niej nawet szalony atak gospodarzy w ostatnich minutach nie odebrał kompletu punktów Zniczowi. Błękitni walczyli do końca, mimo osłabienia z powodu czerwonej kartki dla Krystiana Kujawy, ale zapunktować nie zdołali.

90+4

Koniec meczu.

90+3

Uderzenie w kierunku bramki przyjezdnych, ale niecelne i zapewne głęboko odetchnął Jan Jurczak. Za końcówkę spotkania należy się ogromna nagana przyjezdnym, ale komplet punktów trafi ostatecznie na ich konto.

90+1

Wielki powrót z piłkarskich zaświatów gospodarzy jest jeszcze możliwy, ale futbolówka znajduje się w posiadaniu zespołu z województwa mazowieckiego.

90

Doliczony czas.

89

Jakub Ostrowski napomniany żółtą kartką za zbyt agresywną próbę odebrania piłki na połowie przeciwnika.

88

Jan Jurczak napomniany żółtą kartką za przesadnie długie wznawianie gry.

86

Gol dla Błękitnych!
Strzelcem bramki MATEUSZ BOCHNAK.

Trudno uwierzyć w to, co wydarzyło się w ostatnich minutach. Trafienie kontaktowe osłabionych gospodarzy, a jeszcze niedawno absolutnie nic nie zapowiadało problemów przyjezdnych. Znicz Pruszków dostaje jednak karę za rozprężenie.

85

Gol dla Błękitnych!
Strzelcem bramki JAKUB OSTROWSKI.

Jeszcze walczą do końca o jakikolwiek punkt gospodarze. Niespodziewanie może być interesująco w ostatnich minutach meczu. Jakub Ostrowski strzelił pierwszego gola drużynie z Pruszkowa.

83

Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Tarnowski, na boisku pojawia się Rackiewicz.

82

Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Zjawiński, na boisku pojawia się Proczek.

81

Jeszcze dwie zmiany zostaną zaproponowane przez szkoleniowca Znicza Pruszków.

79

Nie po raz pierwszy w sezonie stargardzianie dostali lanie na własnym stadionie. Obiekt między ulicami Ceglaną oraz Bułgarską absolutnie nie jest twierdzą Błękitnych. Jest on grabiony coraz częściej.

77

Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Gabrych, na boisku pojawia się Kubicki.

77

Gol dla Znicza!
Strzelcem bramki MACIEJ WICHTOWSKI.

To trafienie rozwiewa jakiekolwiek wątpliwości co do tego, która drużyna zdobędzie komplet punktów. Maciej Wichtowski w swoim stylu znalazł się w polu karnym przeciwnika przy okazji stałego fragmentu gry i pomógł swoim kompanom.

75

Mniej niż kwadrans nadziei Błękitnych Stargard, a futbolówka w posiadaniu grającego z przewagą zawodnika w polu Znicza Pruszków.

74

Musieli popracować w defensywie piłkarze z Mazowsza. Ciasno ustawieni oraz skoncentrowani nie pozwolili przeciwnikom na wypracowanie sobie pozycji do oddania uderzenia.

Błękitni Stargard – Znicz Pruszków

2:3

koniec (0:2)

Wróć do online

Bramki: 85. Ostrowski, 86. Bochnak – 18. Tabara, 33. Tabara, 77. Wichtowski

Kartki:   28. Cywiński (BSS), 50. Bochnak (BSS), 57. Kaczmarek (BSS), 89. Ostrowski (BSS) – 47. Tabara (ZNI), 51. Faliszewski (ZNI), 88. Jurczak (ZNI)   17. Kujawa (BSS)

Posiadanie piłki: 58 % : 42 %.
Strzały na bramkę: 9:9. Strzały niecelne: 5:5. Rzuty rożne: 12:6. Spalone: 0:3. Faule: 12:23.

Błękitni Stargard: Sasiak – Theus, Mosakowski (56. Niedojad), Kujawa, Sitkowski, Karmański (20. Ostrowski), Polkowski, Kaczmarek (68. Ryk), Cywiński, Bochnak, Brzeziański (68. Starzycki).

Rezerwowi: Skuza – Klimek, Bednarski, Krawczun, Niedojad, Ryk, Starzycki, Rajch, Ostrowski.

Znicz Pruszków: Jurczak – Górski, Wichtowski, Baran, Hrnciar (46. Faliszewski), Bochenek, Tabara (64. Zagórski), Machalski, Tarnowski (83. Rackiewicz), Zjawiński (82. Proczek), Gabrych (77. Kubicki).

Rezerwowi: Misztal – Jeliński, Rybak, Kubicki, Szymański, Proczek, Zagórski, Faliszewski, Rackiewicz.

Sędziowie: Filip Kaliszewski (Gdańsk)