13.09.2020, 19:00 • Stadion Miejski, Katowice • 3. runda • Sebastian

87

Gol dla GKS-u Katowice!
Strzelcem bramki MARCIN URYNOWICZ.

Trener Rafał Górak miał wyczucie, a jego zmiennik strzelił gola prawdopodobnie zamykającego spotkanie zaledwie pięć minut od momentu pojawienia się na boisku. Marcin Urynowicz podsumował szybki atak katowiczan uderzeniem do bramki Krzysztofa Bąkowskiego.

82

Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Kozłowski, na boisku pojawia się Urynowicz.

78

Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Sobol, na boisku pojawia się Jacenko.

78

Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Marciniak, na boisku pojawia się Ławrynowicz.

75

Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Sanocki, na boisku pojawia się Pawłas.

69

Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Woźniak, na boisku pojawia się Kiebzak.

67

Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Kryg, na boisku pojawia się Białczyk.

65

Filip Kozłowski marnuje szanse na odebranie przyjezdnym nadziei na zapunktowanie w Katowicach. Nie pierwsza możliwość pokonania Krzysztofa Bąkowskiego, bramka była już w zasadzie odsłonięta, ale przekombinował napastnik gospodarzy.

58

Idzie do przodu GKS Katowice! Zagotowało się ponownie pod bramką Lecha II Poznań. Piłka po uderzeniu Filipa Kozłowskiego zatrzymała się na słupku. Miał możliwość dołożenia gola do wcześniejszej asysty.

57

Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Kołtański, na boisku pojawia się Pacławski.

57

Eryk Kryg napomniany żółtą kartką za brzydki faul na Adrianie Błądzie.

52

Strzelcem bramki KRYSTIAN SANOCKI.

GKS Katowice na prowadzeniu. Radość przy Bukowej. Krystian Sanocki pokonał Krzysztofa Bąkowskiego jednocześnie mocnym oraz precyzyjnym strzałem. To musiało się podobać obserwatorom spotkania. Skrzydłowy wykorzystał zamieszanie po stałym fragmencie gry.

46

Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Jaroszek, na boisku pojawia się Gałecki.

46

Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Niewiadomski, na boisku pojawia się Smajdor.

42

Strzelcem bramki ADRIAN BŁĄD.

GKS Katowice zdołał odpowiedzieć na trafienie Jakuba Karbownika jeszcze w pierwszej połowie spotkania. Adrian Błąd doprowadził do remisu 1:1. Przymierzył on do bramki Krzysztofa Bąkowskiego po podaniu Filipa Kozłowskiego.

36

Gol dla Lecha!
Strzelcem bramki JAKUB KARBOWNIK.

Lechici umiejętnie wybrali dogodny moment do ataku i zdobyli prowadzenie. Jakub Karbownik oderwał się od obrońców z Katowic i niepilnowany mógł swobodnie oddać uderzenie głową po dośrodkowaniu Huberta Sobola. GKS w coraz trudniejszym położeniu.

32

Niebezpiecznie w polu karnym podopiecznych Rafała Góraka po wrzutce z rzutu wolnego wykonanej przez Eryka Kryga. Blisko futbolówki znalazł się Filip Nawrocki, jednak nie trafił soczyście. GKS Katowice miał szczęście.

24

Najlepsza dotąd szansa na pokonanie Krzysztofa Bąkowskiego w bramce Lecha II Poznań. Futbolówka trafiła do Macieja Stefanowicza, który nie po raz pierwszy tego wieczoru zdecydował się na oddanie strzału. Była to nieznacznie za wysoka próba!

20

Arkadiusz Jędrych napomniany żółtą kartką za przerwanie faulem ataku Lecha II Poznań. Uderzony dłonią w policzek został Hubert Sobol.

15

Filip Borowski napomniany żółtą kartką za przerwanie faulem kontrataku GKS Katowice. Posypały się kartoniki w kwadransie otwierającym spotkanie.

12

Jakub Niewiadomski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie na Macieju Stefanowiczu.

5

Bartosz Jaroszek napomniany żółtą kartką za przewinienie.

3:1

finał (1:1)

Gole: 42. Błąd, 52. Sanocki, 87. Urynowicz – 36. Karbownik

Kartki:   5. Jaroszek (KAT), 20. Jędrych (KAT) – 12. Niewiadomski (LP2), 15. Borowski (LP2), 57. Kryg (LP2)

Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.
Strzały celne: 9:2. Strzały niecelne: 9:6. Rzuty rożne: 10:3. Spalone: 0:0. Foule: 12:14.

GKS Katowice: Mrozek – Wojciechowski, Jędrych, Kołodziejski, Rogala, – Jaroszek (46. Gałecki), Stefanowicz – Woźniak (69. Kiebzak), Błąd, Sanocki (75. Pawłas) – Kozłowski (82. Urynowicz).

Zmiany: Frankowski – Urynowicz, Gałecki, Grychtolik, Kościelniak, Kiebzak, Pawłas, Szwedzik, Dejmek.

Lech II Poznań: Bąkowski – Borowski, Nawrocki, Wojtkowiak, Niewiadomski (46. Smajdor) – Marciniak (78. Ławrynowicz), Kryg (67. Białczyk), Kołtański (57. Pacławski) – Szramowski, Sobol (78. Jacenko), Karbownik.

Zmiany: Radliński – Smajdor, Wachowiak, Andrzejewski, Białczyk, Kaczmarek, Ławrynowicz, Jacenko, Pacławski.

Sędziowie: Paweł Kukla (Kraków)