FOGO Futsal Ekstraklasa

Gatta Active Zduńska Wola – PA ss Nova Gliwice

4:5

finał (2:4)

07.12.2019, 18:00 • Hala przy ul. Złotej, Zduńska Wola • 11. kolejka • Info o zminach stanu (Jarek)

A więc sensacja stała się faktem! Beniaminek pokonał Gattę na wyjeździe i zgarnia niezwykle cenne trzy punkty. Dziękuję za uwagę! (19:37:32)

21

Pachnie sensacją w Zduńskiej Woli! Do przerwy Gatta niespodziewanie przegrywa z GSF-em Gliwice 2:4. Czy wicelider zdoła odrobić straty?

3

MICHAŁ RABIEJ przejął piłkę na połowie rywali i nie zastanawiając się długo huknął w kierunku dalszego słupka pokonując Quilesa!

1

Pierwsza akcja meczu. Lutecki pognał przez środek i oddał niecelne płaskie uderzenie.

1

Protokół meczowy:

Gatta Active Zduńska Wola:
Słowiński, Quiles – Adamski, Olczak, Dregier, Krawczyk, Sobalczyk, Zanata, Marciniak, Krawcow, Szymczak, Bonifacio

GSF Gliwice:
Barteczka, Bogdziewicz – Lutecki, Gładczak, Czech, Węgiel, Kędziora, Rabiej, Sitko, Pasierb, Szyszko, Wilk, Cichy

Sędzia : Michał Potępa
Sędzia II: Wojciech Curyło
Sędzia III: Szymon Przytuła
Sędzia czasowy: Krzysztof Musiał.

4:5

finał (2:4)

Gole: 10. Marciniak, 20. Marciniak, 23. Sobalczyk, 36. Krawczyk – 3. Rabiej, 10. Rabiej, 16. Gładczak, 18. Lutecki, 39. Wilk

Quiles (Słowiński) – Adamski, Olczak, Dregier, Krawczyk, Sobalczyk, Zanata, Marciniak, Krawcow, Szymczak, Bonifacio