FOGO Futsal Ekstraklasa

GI Malepszy Arth Soft Leszno – FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice

1:1

finał (0:0)

07.12.2019, 18:00 • Hala Trapez, Leszno • 11. kolejka • Info o zminach stanu (Jarek)

Na dziesięć sekund przed końcową syreną do wyrównania doprowadzili leszczynianie. Ten gol sprawił, że obie ekipy podzieliły się punktami. Dziękuję za uwagę! (19:44:42)

40

Gol dla Klubu Sportowego Futsal Leszno!
Strzelcem bramki ADRIAN NIEDŹWIEDZKI.

31

Żółtą kartkę otrzymuje Kruszyński (GI Malepszy Futsal Leszno).

30

Faule: 3-4.

29

Żółtą kartkę otrzymuje Bartnicki (GI Malepszy Futsal Leszno).

24

Żółtą kartkę otrzymuje Gustavo (FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice).

24

Żółtą kartkę otrzymuje Pietruszko (GI Malepszy Futsal Leszno).

24

Żółtą kartkę otrzymuje Pautiak (FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice).

22

Gol dla Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice!
Strzelcem bramki IVAN MARQUINA GONZALES.

21

Do przerwy bez goli w Lesznie. Miejmy nadzieję, że po zmianie stron worek z golami zostanie rozwiązany.

20

15

Cały czas bez bramek w Lesznie. Czy którejś z drużyn uda się wyjść na prowadzenie jeszcze przed przerwą?

10

Faule: 2-0.

1

Protokół meczowy:

GI Malepszy Futsal Leszno:
Długosz, Bartkowiak – Niedźwiedzki, Synowiec, Pietruszko, Bartnicki, Molicki (C), Martin, Kruszyński, Radliński, Witek, Wojciechowski, Siecla, Olszak

FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice:
Foltyn, Charrier – Gustavo, Solano, Pastars, Morozov, Marquina, Firańczyk, Cabrera, Kędra, Pautiak, Szypczyński

Sędzia : Grzegorz Wiercioch
Sędzia II: Dawid Konieczny
Sędzia III: Marcin Łuczak
Sędzia czasowy: Sebastian Kwaśny.
Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Kilkanaście minut wcześniej zaprezentujemy składy obydwu zespołów. Bądźcie z nami!