Fortuna 1 Liga

Chojniczanka Chojnice – Olimpia Grudziądz

1:3

finał (1:1)

30.11.2019, 16:00 • Stadion Miejski, Chojnice • 20. kolejka • Radosław Łączkowski (@RadekLaczkowski)

PZBuk: 2.45 3.1 2.65

Chojniczanka Chojnice w drugiej połowie zaczęła popełniać błędy i przegrała u siebie z Olimpią Grudziądz 1:3. Na przerwanie passy bez wygranej trzeba zaczekać do przyszłego roku. Po przerwie Olimpia zagrała zdecydowanie lepiej w ataku, ale mogło to wynikać z bardziej ofensywnego ustawienia Chojniczanki, które w przypadku gospodarzy na niewiele się zdało. Olimpia znacznie przybliżyła się do gry w barażach, a "Chojnę" czeka bardzo nerwowa zima na ostatnim miejscu w tabeli. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje. (17:53:58)

90+3

90+3

Głową uderzał Obročnik, wprost w Sapelę.

90+3

Prawdopodobnie ostatni w tym meczu rzut rożny dla Chojniczanki.

90+1

Centra Podgórskiego na dalszy słupek. Żukowski nie porozumiał się z Kuzimskim i piłka spokojnie opuściła boisko.

90

Trzy minuty doliczone do spotkania.

90

Żaden z piłkarzy Chojniczanki nie trącił piłki zagranej przez Wolskiego.

89

Rzut wolny dla Chojniczanki na prawej stronie boiska.

89

Szybkie rozegranie rzutu wolnego przez Olimpię, ale Haydary był na spalonym.

88

Dośrodkowanie Medfaia z prawej flanki za głębokie. Od bramki Janukiewicz.

87

Podgórski zobaczył żółtą kartkę za faul w środku pola.

87

Znów Sapela, który tym razem obronił uderzenie Kuzimskiego.

86

Mocny strzał Conejo z daleka, jednak świetnie interweniował Sapela!

85

Rzut rożny dla Chojniczanki. Dośrodkowanie na Kuzimskiego i niecelny strzał głową.

84

Chojniczanka nawet nie jest w stanie wyjść z atakiem, Olimpia przy stracie piłki gra bardzo wysoko.

82

Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Handzlik, na boisku pojawia się Medfai.

81

Podanie Haydary'ego do środka w kierunku Handzlika. Strzał pomocnika wyłapał Janukiewicz.

80

Chojniczanka rzuca się do ataków, a Olimpia wyprowadza bardzo szybkie i groźne ataki.

78

Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Obročnik, na boisku pojawia się Conejo.