Fortuna 1 Liga

Wigry Suwałki – Odra Opole

1:0

finał (1:0)

18.10.2019, 18:00 • Stadion Miejski, Suwałki • 14. kolejka • Info o zminach stanu (Jarek)

PZBuk: 2.55 3.1 2.7

Mecz o sześć punktów zwyciężają gospodarze! Niezwykle ważny w kontekście utrzymania pojedynek zakończył się po myśli zawodników Wigier. Dziękuję za uwagę! (19:57:12)

90+5

90+2

Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Sosnowski, na boisku pojawia się Diallo.

86

Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Sabiłło, na boisku pojawia się Piekarski.

85

Szymon Skrzypczak (Odra Opole) nie wykorzystał rzutu karnego.

83

Żółtą kartkę otrzymuje Król (Wigry Suwałki).

80

Dziesięć minut pozostało do końca pojedynku w Suwałkach. Odra walczy, ale nie jest w stanie doprowadzić do wyrównania.

73

Żółtą kartkę otrzymuje Wypych (Odra Opole).

72

Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Łapiński, na boisku pojawia się Gużewski.

71

Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Mikinic, na boisku pojawia się Wróblewski.

67

Żółtą kartkę otrzymuje Sosnowski (Wigry Suwałki).

64

Żółtą kartkę otrzymuje Timmermans (Odra Opole).

54

Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Trojak, na boisku pojawia się Czyżycki.

47

Żółtą kartkę otrzymuje Trojak (Odra Opole).

46

Gospodarze bardzo dobrze rozpoczęli mecz i po pierwszej połowie prowadzą 1:0. Autorem jedynego jak na razie gola jest Kamil Sabiłło. Na drugą odsłonę tego pojedynku wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

45

35

Dziesięć minut pozostało do końca pierwszej połowy spotkania. Gospodarze utrzymują się na jednobramkowym prowadzeniu.