Fortuna 1 Liga

Stal Mielec – Sandecja Nowy Sącz

5:1

finał (1:1)

18.10.2019, 19:00 • Stadion MOSiR, Mielec • 14. kolejka • Info o zminach stanu (Jarek)

PZBuk: 1.6 3.75 5.05

Pogrom w Mielcu! Po zabójczej końcówce Stal pokonała Sandecję aż 5:1! (20:53:08)

90+3

88

Gol dla Stali Mielec!
Strzelcem bramki WOJCIECH LISOWSKI!

86

Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Kun, na boisku pojawia się Dziedzic.

85

Strzelcem bramki MATEUSZ MAK.

83

Żółtą kartkę otrzymuje Kiełpin (Stal Mielec).

82

80

Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Chmiel, na boisku pojawia się Gabrych.

80

Zmiana w drużynie Stal Mielec: z boiska schodzi Tomasiewicz, na boisku pojawia się Bielak.

77

Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Flis, na boisku pojawia się Socha.

75

Piętnaście minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Bliżej zwycięstwa są miejscowi.

61

Żółtą kartkę otrzymuje Lisowski (Stal Mielec).

53

Pewnym egzekutorem jedenastki okazał się BARTOSZ NOWAK!

52

Arbiter dyktuje rzut karny dla gospodarzy!

46

Podwójna zmiana w zespole Stali Mielec. Za Janoszkę i Olszewskiego na murawie pojawili się Mak oraz Stasik.

46

Goście wyśmienicie rozpoczęli ten mecz, ale tuż przed przerwą mielczanie wyrównali. Miejmy nadzieję, że po przerwie również nie zabraknie goli. Zostańcie z nami!

45+1

5:1

finał (1:1)

Gole: 38. Janoszka, 53. Nowak (kar.), 82. Mak, 85. Mak, 88. Lisowski – 5. Małkowski

Kartki:   61. Lisowski (SMI), 83. Kiełpin (SMI) – 9. Basta (SAN), 44. Piter-Bućko (SAN)