Puchar Polski

KSZO Ostrowiec Św. – Sandecja Nowy Sącz

1:3

finał (1:2)

24.09.2019, 18:00 • Miejski Stadion Sportowy „KSZO”, Ostrowiec Św. • 1/32 finału • Info o zminach stanu (Bartek Łojewski)

73

Gol dla Sandecji!

I sprawa awansu wydaje się być przesądzona. Bardzo dobre podanie Macieja Korzyma do KAMILA OGORZAŁEGO, a ten nie myli się w dogodnej sytuacji. Gospodarze przegrywają dwoma bramki i trudno będzie im odmienić losy tego spotkania.

42

Ależ błąd w defensywie gospodarzy! Na nieporozumieniu obrońców KSZO skorzystał THIAGO, który przejął futbolówkę i na 3 minuty przed przerwą daje prowadzenie gościom z Nowego Sącza.

35

Niedługo cieszyli się z prowadzenia gospodarze. Zaledwie pięć minut po bramce Chrzanowskie do wyrównania doprowadza TADEUSZ SOCHA. Były obrońca Śląska Wrocław pakuje piłkę do bramki i mecz zaczyna nam się od nowa.

28

Gol dla KSZO!

I jakby na przekór moim słowom to drużyna z 3. ligi obejmuje prowadzenie. We właściwym miejscu o właściwej porze znalazł się JAKUB CHRZANOWSKI i napastnik KSZO przewrotką pakuje piłkę do siatki! CO ZA GOL! Jak na razie mamy niespodziankę w Ostrowcu Świętokrzyskim!