Puchar Polski

KSZO Ostrowiec Św. – Sandecja Nowy Sącz

1:3

finał (1:2)

24.09.2019, 18:00 • Miejski Stadion Sportowy „KSZO”, Ostrowiec Św. • 1/32 finału • Info o zminach stanu (Bartek Łojewski)

To już wszystko na dziś z Ostrowca Świętokrzyskiego. Dziękujemy, że byli Państwo z nami, a także zapraszamy do śledzenia pozostałych relacji na naszej stronie. Życzymy spokojnego wieczoru. (19:55:32)
Koniec spotkania w Ostrowcu Świętokrzyskim. Po znakomitej drugie połowie Sandecja melduje się w kolejnej fazie rozgrywek o Totolotek Puchar Polski. KSZO tylko w pierwszej połowie nawiązało równorzędną walkę z wyżej notowanym rywalem. Po zmianie stron obraz gry zmienił się o 180 stopni i to zawodnicy z Nowego Sącza zatriumfowali.

90+4

85

Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Ogorzały, na boisku pojawia się Flis.

77

Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Thiago, na boisku pojawia się Dudzic.

73

Gol dla Sandecji!

I sprawa awansu wydaje się być przesądzona. Bardzo dobre podanie Macieja Korzyma do KAMILA OGORZAŁEGO, a ten nie myli się w dogodnej sytuacji. Gospodarze przegrywają dwoma bramki i trudno będzie im odmienić losy tego spotkania.

70

Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Maślanka, na boisku pojawia się Danek.

66

Zmiana w drużynie KSZO Ostrowiec Św.: z boiska schodzi Cheba, na boisku pojawia się Chałas.

63

Autor drugiej bramki dla Sandecji, Thiago, ukarany żółtym kartonikiem za nieprzepisowe wejście.

52

Pierwsza żółta karta w tym spotkaniu. Kartonikiem upomniany defensor Sandecji, Adrian Basta.

46

Zmiana w drużynie KSZO Ostrowiec Św.: z boiska schodzi Mąka, na boisku pojawia się Burzyński.

46

Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Imołek, na boisku pojawia się Miłek.

46

3 bramki w pierwszej połowie zdecydowanie sprawiły, że kibice w Ostrowcu Świętokrzyskim oglądali ciekawe spotkanie. Świetna bramka Chrzanowskiego i dwa ciosy Sandecji sprawiają, że po przerwie również nie może zabraknąć emocji!

45

42

Ależ błąd w defensywie gospodarzy! Na nieporozumieniu obrońców KSZO skorzystał THIAGO, który przejął futbolówkę i na 3 minuty przed przerwą daje prowadzenie gościom z Nowego Sącza.