3:4

finał (1:1)

16.09.2019, 20:00 • Centrum Sportu i Rekreacji, Jelcz-Laskowice • 2. runda

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (21:51:29)
Siedem goli w Jelczu-Laskowicach. To Rekord Bielsko-Biała wychodzi zwycięsko z tej potyczki. Mistrz Polski wygrał 4:3 dzięki skutecznej grze w drugiej połowie. Przy wszystkich golach przyjezdnych po przerwie miał udział Artur Popławski. Acana Orzeł Jelcz-Laskowice atakował do ostatnich sekund, ale nie zdołał wyrównać. Lepszy w jego wykonaniu był początek niż koniec spotkania.

40:00

39:18

Gol dla Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice!
Strzelcem bramki KACPER KĘDRA.

Bramka w ostatniej minucie strzelona przez Kacpra Kędrę, który wymienił podania, wyrwał się spod opieki bielszczan i oddał uderzenie z bliska do bramki Bartłomieja Nawrata.

38:30

Ostatnie minuty tego spotkania. Bartłomiej Nawrat wypiąstkował piłkę po uderzeniu z dystansu. W Jelczu-Laskowicach golkiper Rekordu był bardzo trudny do pokonania.

36:30

Rekord Bielsko-Biała utrzymuje swoje prowadzenie i dużymi krokami zbliża się do drugiego zwycięstwa w sezonie.

34:37

Gol dla Rekordu!
Strzelcem bramki ARTUR POPŁAWSKI.

Artur Popławski jest najważniejszym futsalistą w drugiej połowie spotkania. Wysoki pressing poskutkował stratą gospodarzy blisko własnej bramki, a akcja złożona tylko z dwóch elementów, czyli z podania i strzału zakończyła się czwartym golem Rekordu.

34:10

Pomarańczowi ponownie podjęli wariant gry z wycofanym bramkarzem. Przed przerwą udało im się grając z przewagą w polu wywalczyć przedłużony rzut karny, ale obecnie nie ma takiego zagrożenia dla Rekordu.

32:40

Przerwa na żądanie szkoleniowca.

31:30

Acana Orzeł Jelcz-Laskowice ma większy problem ze stwarzaniem sytuacji podbramkowych. Rekordziści dobrze zareagowali i podnieśli poprzeczkę gospodarzom.

30:10

Za nami półmetek drugiej połowy meczu, w której już padło więcej goli niż przed przerwą. Uwagi przekazane przez szkoleniowców okazują się słuszne.

28:14

Po niedawnej asyście jest bramka Artura Popławskiego. Celne i soczyste uderzenie z woleja. Maciej Foltyn nie zdążył zorganizować się do interwencji, a piłka już trzepotała w jego siatce. Rekord Bielsko-Biała na prowadzeniu po raz pierwszy tego wieczoru.

27:30

Piłka wrzucona w pole bramkowe gospodarzy. W ostatnich minutach wyraźnie rozdrażnieni przebiegiem spotkania bielszczanie są aktywniejsi w ofensywie.

26:30

Seria uderzeń na bramkę zeszłosezonowego beniaminka. Maciej Foltyn w porozumieniu z obrońcami w żółtych koszulkach wszystko blokowali.

25:07

Strzelcem bramki OŁEKSANDR BONDAR.

Bardzo dobre rozegranie rzutu rożnego. Piłka posunęła po boisku do Artura Popławskiego, a ten przedłużył ją do Ołeksandra Bondara. Futsalista Rekordu doprowadził do remisu potężnym uderzeniem.

23:30

Acana Orzeł Jelcz-Laskowice stara się z większym powodzeniem niż w pierwszej połowie przypilnować swojego prowadzenia.

22:06

Samobójcze trafienie zalicza JANI KORPELA.

Wielki pech zawodnika Rekordu Bielsko-Biała, który interweniował wślizgiem we własnym polu bramkowym. Jani Korpela starał się przeciąć podanie, a skierował futsalówkę do własnej siatki. Acana Orzeł Jelcz-Laskowice odzyskał prowadzenie.

21:20

Futsaliści nabierają tempa po powrocie z szatni na boisko. Niebezpiecznie wyglądało zderzenie Jana Janovskiego z przeciwnikiem, ale obaj nie mieli do siebie pretensji.

3:4

finał (1:1)

Gole: 7. Pautiak, 23. Korpela (sam.), 40. Kędra – 16. Kubik, 26. Bondar, 29. Popławski, 35. Popławski

Kartki:   15. Budniak (BIE)

FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Foltyn (Charrier) – Pastars, Morozow, Firańczyk, Pautiak – Steinwandter, Solano, Marquina, Cabrera, Kędra, Szypczyński.

Rekord Bielsko-Biała: Nawrat (Iwanek, Burzej) – Popławski, Budniak, Bondar, Marek – Pietyra, Dudek, Gąsior, Alex Viana, Korpela, Kubik, Janovsky.

Sędziowie: Wiercioch, Koloczek – Struski, Kwaśny