Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Buryło, na boisku pojawia się Sawicki.

Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Przybylski, na boisku pojawia się Tarnov.

73

Zmiana w drużynie LZS Starowice: z boiska schodzi Szydziak, na boisku pojawia się Horański.

66

Wiktor Nahrebecki z lewej strony przed pole karne do Michała Gałaszewskiego, którego strzał świetnie obronił Majchrowski!

64

Zmiana w drużynie LZS Starowice: z boiska schodzi Bonar, na boisku pojawia się Gordzielik.

62

Ostrzał bramki LZS Starowic, strzały Nahrebeckiego oraz Przybylskiego bronili ofiarną interwencją defensorzy gości stojąc przed własną bramką!

57

Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Bartkowiak, na boisku pojawia się Gałaszewski.

47

Żółtą kartkę za faul otrzymuje Łukasz Bonar (LZS Starowice).

46

Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Jarczak, na boisku pojawia się Kubacki.
Zmiana w drużynie LZS Starowice: z boiska schodzi Kumor, na boisku pojawia się Gos.
Zmiana w drużynie LZS Starowice: z boiska schodzi Stencel, na boisku pojawia się Poważny.

46

Po pierwszej połowie Foto-Higiena prowadzi z LZS Starowice – 2:0, po bramkach Marcina Buryły oraz Marcina Przybylskiego. Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut!

45+2

43

Marcin Przybylskie zblokowany przez Michała Sikorskiego na linii pola karnego gości.

38

Żółtą kartkę za faul otrzymuje Bartłomiej Rakowski (LZS Starowice).

2:0

finał (2:0)

Gole: 2. Buryło, 6. Przybylski

Kartki:   90. Nahrebecki (FHG) – 38. Rakowski (LZS), 47. Bonar (LZS)

Foto-Higiena Gać: Gąsiorowski – Krzyśków, Czajkowski, Korytek, Orzechowski – Bujakiewicz, Nahrebecki, Jarczak, Buryło – Bartkowiak, Przybylski
Zmiany: Wojciechowski – Tarnov, Gałaszewski, Sawicki, Hawryło, Kubacki, Piórecki

LZS Starowice: Majchrowski – Rakowski, Pietrakowski, Sikorski, Kumor, Nowacki, Pawlus, Bonar, Stencel, Szydziak, Nowosielski
Zmiany: Stec – Poważny, Gos, Wodniok, Zawada, Gordzielik, Horański

Sędziowie: Sławomir Smaczny – Grzegorz Szymanek oraz Dawid Woliński(Bytom – ŚZPN Katowice)