0:1
finał (0:0)
18.07.2019, 19:30 • Estadi Comunal d'Andorra la Vella • 1 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
La Adelita UE Engordany – Dinamo Tbilisi
0:1
finał (0:0)
Gole: 81. Medioub
Kartki: 69. Spano (ENY), 71. Ferré (ENY)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 47 % : 53 %.
Strzały celne: 2:12. Strzały niecelne: 4:7. Rzuty rożne: 3:4. Spalone: 2:3. Foule: 12:10.
La Adelita UE Engordany:
Rubio – Aguéro, Brito, Ruiz, Soares – Ferré, Spano – Serra, Bouharma, Gómez (87. Peppe) – Lafont (72. Gil)
Zmiany: Coca – Peppe, Guida, Gil, Ruivo, Maneiro, Varela
Trener:
Dinamo Tbilisi:
Najera – Rukhaia, Medioub, Kobouri, Kaplienko – Shyshka (59. Ninua), Kardava – Zaria (73. Kukhianidze) – Shulaia (57. Kavtaradze), Kutalia, Daffe
Zmiany: Litovchenko – Kukhianidze, Papava, Iashvili, Abuashvili, Ninua, Kavtaradze
Trener:
Sędziowie: Berke – Kobor, Vígh-Tarsonyi
Widownia:
1. mecz: Dinamo Tb. - Engordany 6:0
Toboł – Jeunesse Esch 14:00 1:1
Kajrat – Široki 16:30 2:1
Makedonija – Alaszkert 16:30 0:3
KF Teuta – Ventspils 17:00 1:0
Inter Turku – Brøndby 17:30 2:0
Levadia – Stjarnan • koniec po dogrywce 18:00 3:2
RFS Riga – Olimpia Lub. 18:00 0:2
Rovaniemi – Aberdeen 18:00 1:2
Craiova – Sabail 18:00 3:2
Dinamo Miń. – Liepaja 18:30 1:2
Lewski – Rużomberok 18:30 2:0
Apollon – Żalgiris K. 19:00 4:0
Cracovia – Dunajska • koniec po dogrywce 19:00 2:2
Haugesund – Cliftonville 19:00 5:1
Milsami – FCSB 19:00 1:2
Neftchi – Speranța Nisporeni 19:00 6:0
Petrocub – Larnaka 19:00 0:1
Kutaisi – Ordabasy 19:00 0:2
FC Vaduz – Breidablik 19:00 2:1
Żalgiris – Honvéd 19:00 1:1
Zrinjski – Akademija Pandev 19:00 3:0
Hapoel BS – Laci 19:30 1:0
Progres – Cork City 19:30 1:2
Engordany – Dinamo T. 19:30 0:1
B36 – Crusaders 20:00 2:3
Hajduk – Gzira 20:00 1:3
Hibernians – Szachtior S. 20:00 0:1
Kukësi – Debreczyn 20:00 1:1
Vidi FC – Zeta 20:00 0:0
Mura – Maccabi Haj. 20:00 2:3
Norrköping – St. Patrick's 20:00 2:1
Shkupi – Piunik 20:30 1:2
Vitebsk – KuPS 20:30 1:1
Ballymena – Malmo 20:45 0:4
Buducnost – Narva 20:45 4:1
Domzale – Balzan Youths 20:45 1:0
Kilmarnock – Connah's Quay 20:45 0:2
Nis – Flora 20:45 2:2
Rangers – St Joseph's 20:45 6:0
Spartak T. – FK Radnik • koniec po rzutach karnych (3:2) 20:45 2:0
KR Reykjavík – Molde 21:00 0:0
Legia – College Europa 21:00 3:0
Shamrock – Brann 21:00 2:1
90+4
88
87
81
Strzelcem bramki ABDEL MEDIOUB.
73
72
71
69
59
57
46
45+1
1