3:0
finał (0:0)
18.07.2019, 19:00 • Stadion Bijeli Brijeg, Mostar, Bosna a Hercegovina • 1 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Zrinjski Mostar – AP Brera Strumica
3:0
finał (0:0)
Gole: 50. Mandić, 79. Govedarica, 90+2. Gojković
Kartki: 51. Čurjurić (ZRI), 69. Jakovljević (ZRI), 82. Mandić (ZRI), 89. Rugašević (ZRI) – 30. Manevskij (PND)
Spudłowany karny!:
Strzały celne: 10:3. Strzały niecelne: 6:4. Rzuty rożne: 5:6. Spalone: 4:2. Foule: 17:12.
Zrinjski Mostar:
Brkić – Barišić, Jakovljević (C), Gojković, Rugašević – Ćurjurić, Rustemović (79. Pezer), Čirjak (59. Šovšić) – Stanić (46. Govedarica), Lendrić, Mandić
Zmiany: Soldo – Čeliković, Hadžić, Šovšić, Pezer, Kadušić, Govedarica
Trener:
AP Brera Strumica:
Alčevskij (65. Denkovski) – Iljev, Kostov, Dimov, Manevskij – Tanusev (67. Panděv), Temelkov – Milovanovich, Stojlov, Dorjev (C) – Krstovskij (75. Jovanov)
Zmiany: Denkovski – Jovanov, Atanaskoski, Mišov, Velinovski, Panděv, Skenderi
Trener:
Sędziowie: Pechanec – Moláček, Hrabovský (vš. CZE)
Widownia:
1. mecz: AP Brera Strumica - Zrinjski 0:3
Toboł – Jeunesse Esch 14:00 1:1
Kajrat – Široki 16:30 2:1
Makedonija – Alaszkert 16:30 0:3
KF Teuta – Ventspils 17:00 1:0
Inter Turku – Brøndby 17:30 2:0
Levadia – Stjarnan • koniec po dogrywce 18:00 3:2
RFS Riga – Olimpia Lub. 18:00 0:2
Rovaniemi – Aberdeen 18:00 1:2
Craiova – Sabail 18:00 3:2
Dinamo Miń. – Liepaja 18:30 1:2
Lewski – Rużomberok 18:30 2:0
Apollon – Żalgiris K. 19:00 4:0
Cracovia – Dunajska • koniec po dogrywce 19:00 2:2
Haugesund – Cliftonville 19:00 5:1
Milsami – FCSB 19:00 1:2
Neftchi – Speranța Nisporeni 19:00 6:0
Petrocub – Larnaka 19:00 0:1
Kutaisi – Ordabasy 19:00 0:2
FC Vaduz – Breidablik 19:00 2:1
Żalgiris – Honvéd 19:00 1:1
Zrinjski – Akademija Pandev 19:00 3:0
Hapoel BS – Laci 19:30 1:0
Progres – Cork City 19:30 1:2
Engordany – Dinamo T. 19:30 0:1
B36 – Crusaders 20:00 2:3
Hajduk – Gzira 20:00 1:3
Hibernians – Szachtior S. 20:00 0:1
Kukësi – Debreczyn 20:00 1:1
Vidi FC – Zeta 20:00 0:0
Mura – Maccabi Haj. 20:00 2:3
Norrköping – St. Patrick's 20:00 2:1
Shkupi – Piunik 20:30 1:2
Vitebsk – KuPS 20:30 1:1
Ballymena – Malmo 20:45 0:4
Buducnost – Narva 20:45 4:1
Domzale – Balzan Youths 20:45 1:0
Kilmarnock – Connah's Quay 20:45 0:2
Nis – Flora 20:45 2:2
Rangers – St Joseph's 20:45 6:0
Spartak T. – FK Radnik • koniec po rzutach karnych (3:2) 20:45 2:0
KR Reykjavík – Molde 21:00 0:0
Legia – College Europa 21:00 3:0
Shamrock – Brann 21:00 2:1
89
82
69
51
30