2:0
finał (0:0)
18.07.2019, 17:30 • Veritas Stadion, Turku • 1 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
FC Inter Turku – Brøndby IF
2:0
finał (0:0)
Gole: 52. Markkula, 56. Valenčič
Kartki: 81. Muñiz (ITU) – 2. Jung (BRY), 75. Fisker (BRY), 90. Kaiser (BRY)
Spudłowany karny!:
Strzały celne: 5:4. Strzały niecelne: 2:2. Rzuty rożne: 1:7. Spalone: 5:0. Foule: 15:19.
FC Inter Turku:
Moisander – Hoskonen (70. Klinkenberg), Hämäläinen, Tenho – Markkula, Mäenpää (76. Ademi), Paananen, Muñiz, Balbi (85. Kuningas) – Furuholm (C), Valenčič.
Zmiany: Marttinen – Klinkenberg, Ntankeu, Ademi, Mastokangas, Boakai, Kuningas.
Trener:
Brøndby IF:
Schwäbe – Gammelby, Hermannsson, Jung, Mensah (C) – Fisker (90. Arajuuri), Børkeeiet (58. Radošević), Kaiser – Hedlund, Uhre (58. Wilczek), Tibbling.
Zmiany: Tørnes – Lindstrøm, Wilczek, Christensen, Radošević, Arajuuri, Hendriksen.
Trener:
Sędziowie: Kennedy – Donaldson, Argyropoulos (všichni NIR)
Widownia:
1. mecz: Brøndby - Inter Turku 4:1
Toboł – Jeunesse Esch 14:00 1:1
Kajrat – Široki 16:30 2:1
Makedonija – Alaszkert 16:30 0:3
KF Teuta – Ventspils 17:00 1:0
Inter Turku – Brøndby 17:30 2:0
Levadia – Stjarnan • koniec po dogrywce 18:00 3:2
RFS Riga – Olimpia Lub. 18:00 0:2
Rovaniemi – Aberdeen 18:00 1:2
Craiova – Sabail 18:00 3:2
Dinamo Miń. – Liepaja 18:30 1:2
Lewski – Rużomberok 18:30 2:0
Apollon – Żalgiris K. 19:00 4:0
Cracovia – Dunajska • koniec po dogrywce 19:00 2:2
Haugesund – Cliftonville 19:00 5:1
Milsami – FCSB 19:00 1:2
Neftchi – Speranța Nisporeni 19:00 6:0
Petrocub – Larnaka 19:00 0:1
Kutaisi – Ordabasy 19:00 0:2
FC Vaduz – Breidablik 19:00 2:1
Żalgiris – Honvéd 19:00 1:1
Zrinjski – Akademija Pandev 19:00 3:0
Hapoel BS – Laci 19:30 1:0
Progres – Cork City 19:30 1:2
Engordany – Dinamo T. 19:30 0:1
B36 – Crusaders 20:00 2:3
Hajduk – Gzira 20:00 1:3
Hibernians – Szachtior S. 20:00 0:1
Kukësi – Debreczyn 20:00 1:1
Vidi FC – Zeta 20:00 0:0
Mura – Maccabi Haj. 20:00 2:3
Norrköping – St. Patrick's 20:00 2:1
Shkupi – Piunik 20:30 1:2
Vitebsk – KuPS 20:30 1:1
Ballymena – Malmo 20:45 0:4
Buducnost – Narva 20:45 4:1
Domzale – Balzan Youths 20:45 1:0
Kilmarnock – Connah's Quay 20:45 0:2
Nis – Flora 20:45 2:2
Rangers – St Joseph's 20:45 6:0
Spartak T. – FK Radnik • koniec po rzutach karnych (3:2) 20:45 2:0
KR Reykjavík – Molde 21:00 0:0
Legia – College Europa 21:00 3:0
Shamrock – Brann 21:00 2:1
90+4
90
90
85
81
76
75
70
58
58
56
56. Filip Valenčič (ITU) - 2:0
56
52
52. Niko Markkula (ITU) - 1:0
52
46
45+1
23
23.
2
1